Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 17
Гостей: 17
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Вивчаємо правила дорожнього руху (ДНЗ №115)
09.09.2017, 14:12

Важко дати рецепти на всі випадки життя. Але основи безпеки дорожнього руху повинні закладатись з самого раннього дитинства починаючи з  сім’ї, дитячого садочка. Діти бачать, на який колір світлофора переходять вони дорогу разом з батьками, у яком стані сідає за кермо їхній батько, як він пропускає пішоходів на переході. І, напевно, як для пішоходів, так і для водіїв, настільною книгою повинні бути «Правила дорожнього руху».

Щоб активізувати роботу із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму на початку нового навчального року, з 20 серпня, наш дитячий садочок приступив до реалізації заходів щодо проведення профілактичних заходів  «Увага! Діти на дорозі!». В групах проводилися бесіди, зустрічі з інспекторами дорожнього руху, діти переглянули лялькову виставу «Ми їдимо, їдимо, їдимо…». Додавала настрою дорослим та дітям виставка дитячих робіт «Мій друг – дорожній рух!». Вихователями було підготовлено багато нових ігор, які знайомили малюків з правилами дорожнього руху, закріплювали знання, отриманні в побуті та на заняттях. Цікавим етапом загально садової роботи стала пізнавальна стежка (за участю шкільного патрулю) «Червоне світло каже:-Стій!», яке наглядно показало дітям необхідність дотримання правил дорожнього руху. Знання та навички, стали їм в нагоді під час туристичного походу стежками рідного міста.

Дорога... Це ціле життя. Як дивно схожі життєві і дорожні ситуації! І готувати до них себе і особливо дітей потрібно з дитинства.

Методична рада закладу

DSC_6307 DSC_6326 DSC_6322 DSC_6316 DSC_6309 DSC_6299

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1217
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018