Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Внесок у науку України (класичний ліцей)
04.12.2017, 16:16

У Києві в приміщенні Міжнародного виставкового центру відбулась VIІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Організатором виставки-конкурсу виступив Національний центр «Мала академія наук України». Метою цього заходу є пропаганда науково-технічної та експериментальної роботи серед учнівської молоді, залучення школярів до конструкторської діяльності та допомога у реалізації їх інноваційних проектів у майбутньому.

У номінації «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» Миколаївську область представляв учень 11-Б класу Миколаївського класичного ліцею Шевченко Максим з темою «Методи обмеження доступу до сайтів».

Відкривали виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» директор «Малої академії наук України», кандидат філософських наук, лауреат Державної премії України в галузі освіти – Лісовий Оксен Васильович та Президент «Малої академії наук України», доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії у галузі науки і техніки, лауреат Державної премії у галузі освіти – Довгий Станіслав Олексійович; член президії «Малої академії наук України», директор Інституту гідромеханіки НАНУ, доктор фізико-математичних наук, академік НАНУ (Відділення механіки), заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки – Грінченко Віктор Тимофійович та український поет Дмитро Васильович Павличко.

Виставка-конкурс «Майбутнє України» проводилась в складі Міжнародного форуму Innovation Market, в рамках якого відбулись зустріч інноваторів, вітчизняних та іноземних інвесторів і бізнесменів, представників влади для об'єднання зусиль з розвитку інноваційного ринку України; виставка вітчизняних інноваційних технологій й презентація Startup-проектів, а також Китайсько-Українська наукова виставка технологій та інновацій та тематична конференційна програма по новітнім трендам в енергетиці, АПК, інтелектуальної власності, освіті, екології, соціального розвитку, яку представили провідні вищі навчальні заклади, найстаріші та найбільші наукові центри країни.

Форум проходив під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України, CSTEC - Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією.

В перший день виставка-конкурсу «Майбутнє України» після відвідування Китайсько-Української наукової виставки технологій та інновацій перед учасниками виступив Грег Олсен (США) — вчений та підприємець, третій космічний турист у світі.

Під час виставки-конкурсу проходила демонстрація моделей і макетів, стендовий (постерний) захист науково-дослідницьких робіт за номінаціями та демонстрація експериментів. Дослідницькі роботи юних науковців мали різноманітну спрямованість і можуть претендувати на їх практичне впровадження у різних галузях науки і техніки. Презентація роботи Шевченко Максима стала для нього корисним досвідом, спілкування з іншими учасниками – задоволенням, а знайомство з науковими досягненнями - справжнім відкриттям.

Прес-центр ліцею

Лiсовий_Оксен_Васил_ович_та_Шевченко_Максим Диплом Виступ_Шевченко_Максима

Додав: kolinko |
Переглядів: 1156
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018