Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Впровадження STEM-освіти на уроках хімії у ЗОШ №25
29.01.2018, 16:16

Сучасний світ неможливо уявити без інформаційних технологій. Вони все глибше проникають в наше життя, захоплюючи все більше і більше наук: інформатику , математику, хімію, фізику. Інформаційне суспільство потребує новітніх розробок, альтернативі минулого століття.

Одним із актуальних напрямів інноваційного розвитку природничо-математичної освіти є STEM-орієнтований підхід до навчання. Така освітня технологія має на меті комплексно формувати ключові фахові, соціальні й особистісні компетенції молоді, які визначають конкурентну спроможність на ринку праці: здатність і готовність до розв’язання комплексних задач (проблем), критичного мислення, творчості, когнітивної гнучкості, співпраці, управління, здійснення інноваційної діяльності та ін.

Для ефективного формування раннього професійного самовизначення і усвідомленого професійного вибору, популяризації інженерних професій, підтримки обдарованих учнів в 9-му класі Миколаївської загальноосвітньої школи №25 на уроці хімії з теми «Гомологія. Гомологи метану, їхні молекулярні і структурні формули та назви» учні виготовили моделі молекул вуглеводнів з моделей атомів, що сприяє більш якісній підготовці учнів до подальшої освіти, яка вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Заступник директора з навчально-виховної роботи,
учитель хімії Л.І.Власик

робота_учнiв_з_хiмii робота_з_моделями_атомiв STEM-освiта_урок модел__СН4

Додав: kolinko |
Переглядів: 1272
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018