Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Заняття для вчителів-логопедів Інгульського району на базі ДНЗ №66
30.11.2017, 11:42

На околиці Миколаєва, в казковому куточку Старого Водопою, біля річки Інгул, притулився до садів і городів чарівний дитячий садочок № 66, під дивовижною назвою “Вогник”, який гостинно відкрив свої двері для вчителів-логопедів Інгульського району.

На початку заходу завідуюча Донченко Валентина Опанасівна зупинилася на історичній довідці, а ще познайомила гостей з системою роботи закладу та колективом.

Розпочала теоретичну частину вихователь-методист Кафтан Аліна Олегівна, яка розкрила особливості написання структури педагогічного досвіду.

Вчитель-логопед вищої категорії, учитель-методист Ю.В. Ковальчук. запропонувана мультимедійну презентацію перспективного педагогічного досвіду з теми: «Вплив дидактичної гри на формування лексико - граматичних категорій мовлення у дітей із ЗНМ ІІІ рівня», а також доповідь з досвіду роботи з показом 161 розробленої дидактичної гри.

Вчителі-логопеди були в захваті від перегляду відео фільму, де Юлія Вікторівна проводить підгрупові заняття з формування лексико-граматичної будови мови за ППД.

По закінченню заходу гості висловили велику подяку за цінну теоретичну та практичну інформацію, теплий прийом і побажали подальшого творчого натхнення, успіхів в роботі та процвітання.

Методична рада закладу

DSC05518 DSC05529 DSC05508

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1196
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018