Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Засідання методичного об'єднання вчителів-логопедів Заводського району на базі ДНЗ №64
03.12.2017, 16:29

У ДНЗ №64 «Барвінок» міста Миколаєва відбулося методичне об’єднання вчителів-логопедів дошкільних навчальних закладів Заводського району за темою: «Застосування масажерів Су-Джок в логопедичній корекції з дошкільниками, які мають мовленнєві порушення» з метою підвищення професійної майстерності вчителів-логопедів.            

Завідувач ДНЗ №64 Олена Анатоліївна Паначова радо зустріла гостей, презентувала дитячий садок, інклюзивну групу, яку було відкрито у 2017-2018 н.р. Вихователь-методист Олена Вікторівна Маланчук представила вчителів-логопедів, які атестуються в 2017-2018 навчальному році, Наталю Федорівну Мішину та Юлію Олегівну Калашник.

Досвідчений керівник методичного об’єднання Валентина Іванівна Колосан ознайомила колег з темою методичного об’єднання та програмою роботи. Під час практичної частини методичного об’єднання педагоги мали змогу переглянути два заняття: з автоматизації звука Ш в складах, словах, реченнях з дітьми середнього дошкільного віку «Будуть діти чітко говорити, а Смішарики радіти» (Мішина Н.Ф.) та лексико-граматичне заняття з елементами грамоти з дітьми старшого дошкільного віку «На фермі» з використанням Су-Джок терапії (Калашник Ю.О).

Після аналізу переглянутих занять вчителі-логопеди ДНЗ №64 провели з колегами семінар-практикум з означеної технології. Присутні мали змогу переглянути змістовну презентацію щодо впровадження Су-Джок терапії у роботі з дітьми-логопатами.

В ході засідання педагоги прийшли до висновку, що використання Су-Джок терапії в подоланні мовленнєвих порушень – це один із нетрадиційних ефективних методів корекції мовленнєвих вад.

Адміністрація ДНЗ

ДНЗ _64-7 ДНЗ _64-6 ДНЗ _64-3 ДНЗ _64 -5 ДНЗ _64 -4 ДНЗ _64 -2 ДНЗ _64 -1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1432
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018