Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Засідання методичного об'єднання вихователів Заводського району на базі ДНЗ №64
28.10.2017, 20:03

На базі дошкільного навчального закладу № 64 «Барвінок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних груп ДНЗ № 12, 51, 59, 64, 72, 118 з теми «Формування уявлень про багатоманітність професій як складової предметно-практичної компетенції дітей дошкільного віку». Завідувач ДНЗ Паначова О.А. привітно та гостинно зустріла всіх учасників. Керівник МО, вихователь-методист ДНЗ №59, Шкарнега Н.Б. познайомила з планом проведення засідання, який складався із декількох блоків: презентаційний, практичний, аналізуючий та психологічний. Після цього у вихователів була можливість переглянути виставки дидактичних посібників, ігор та дитячих малюнків, виконаних разом з батьками. Організатори МО мали на меті зацікавити учасників, налаштувати на активну та плідну роботу, а також поповнити багаж знань педагогів новими ефективними інтерактивними методами та прийомами у роботі по формуванню уявлень про багатоманітність професій як складової предметно-практичної компетенції дітей дошкільного віку.

Гостям було запропоновано перегляд предметного заняття у середній санаторній групі «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (вихователь Лебедик О.Ю.), де діти ознайомились з професією рятувальника. А також перегляд інтегрованого заняття у старшій санаторній групі «Банк» (вихователь Малюгина Л.М.), на якому діти створювали свій власний банк та побували в ролі працівників банку: банкірів, касирів, менеджерів, інкасаторів. Всі учасники методичного об’єднання були під великим позитивним враженням від переглянутих занять.

Після перегляду, вихователь-методист ДНЗ Маланчук О.В. провела засідання круглого столу, де разом з присутніми вихователями обговорили та детально проаналізували переглянуті заняття. Педагоги відмітили високий професіоналізм та майстерність вихователів у роботі з дітьми під час формування у них уявлень про професії; подякували за вибрані складні сучасні теми, що готують дітей до подальшого дорослого життя.

Наприкінці засідання практичний психолог ДНЗ Карсканова С.В. познайомила всіх присутніх із новим інтерактивним прийомом для розвитку творчих здібностей дошкільників «Сенкан» та методикою його проведення.

Учасники методичного об’єднання позитивно оцінили роботу колективу дошкільного навчального закладу. Побажали успіхів та творчого натхнення у подальшій роботі!

Вихователь-методист Маланчук О.В

ДНЗ_№64-6 ДНЗ_№64-13 ДНЗ_№64-5 ДНЗ_№64-_8 ДНЗ_№64_-4 ДНЗ_№64_-4 ДНЗ_№64_-_9 ДНЗ_№_64-7

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1319
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018