Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Засідання міського методичного об’єднання вчителів-логопедів у ДНЗ №17
23.02.2018, 12:48

На базі дошкільного навчального закладу №17 (завідувач Ніколаєнко І.П.) було проведено засідання міського методичного об’єднання вчителів-логопедів (керівник Савельєва Любов Іванівна) з теми «Корекційне навчання з розвитку зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ. Синтактична сторона мовлення».

У роботі заходу взяли участь головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради Кузнєцова Валентина Петрівна, вчителі-логопеди дошкільних навчальних закладів Інгульського району м. Миколаєва.

Ніколаєнко І.П. завідувач ДНЗ №17 презентувала учасникам засідання очолюваний нею заклад. Вона відмітила, що на сьогоднішній день кожна третя дитина дошкільного віку має вади мовлення, що істотно впливає на ії особистий розвиток. Адже чим багатше і правильніша у дитини мова тим легше їй висловлювати свої думки, тим ширше її можливості в пізнанні навколишньої дійсності, тим активніше здійснюється її психічний розвиток.

Вихователь-методист ДНЗ №17 Макаренко Т.І. познайомила присутніх з програмою засідання міського методичного об’єднання вчителів-логопедів.

Вчитель-логопед Колесніченко Т.В. виступила з доповіддю-презентацією з власного досвіду «Зміст та напрямки корекційно-розвивальної роботи з розвитку зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ. Синтаксична сторона мовлення». Тамара Віталіївна зробила акцент на тому, що мовленнєвий план роботи над словосполученням і реченням спрямований на розширення наявних у дітей типів словосполучень і синтаксичних конструкцій. Практична реалізація зазначених напрямків розкрита в програмно-методичному комплексі Трофименко Л.І.

В практичній частині показані відеофрагменти індивідуальних занять з формування синтаксичної сторони мовлення, та фронтального заняття з розвитку зв’язного мовлення.

Великий інтерес серед учасників засідання викликала виставка методичних посібників.

Під час «хвилинки активної взаємодії» учасники засідання міського методичного об’єднання вчителів-логопедів дали високу оцінку роботі вчителя-логопеда Колесніченко Т.В. та підкреслили, що застосування побачених прийомів, однозначно, допоможе вчителям-логопедам у роботі з дітьми. Висловили щиру вдячність педагогам ДНЗ за теплий прийом, доброзичливу, партнерсько-ділову атмосферу, що безперечно, сприяло підвищенню фахового рівня вчителів-логопедів міста.
А також вчителі-логопеди висловили своє бачення проблем мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку та шляхи їх вирішення.

Методична рада закладу

DSC_8793 DSC_8842 DSC_8778 DSC_8737

Додав: kolinko |
Переглядів: 1159
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018