Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

«Життя дитини - найвища цінність» (ДНЗ №101)
04.12.2017, 17:02

Стрімкі темпи розвитку нашого суспільства висувають вимоги принципово нової стратегії виховання, нових підходів до розвитку дитини.

З кожним роком збільшується кількість травмованих дітей внаслідок несформованих навичок користування предметами, речами, поведінки з незнайомими людьми, постала потреба в систематичній роботі з дошкільниками, аби виробити в їхній свідомості стереотипи щодо безпеки в життєвому середовищі.

Одже, у рамках проведення місячника знань правил безпеки життєдіяльності в ДНЗ№101 «Дружба» було проведено музично-спортивну розвагу «Відважні рятівники».

Захід був спрямований на формування у малюків свідомого ставлення до небезпеки, правильної поведінки у певних ситуаціях, уміння бачити та передбачати небезпеку, дбати про власне здоров’я та життя. Практичні уміння та навички дій в різних екстремальних ситуаціях, які набули наші вихованці протягом цікавого свята, не скоро забудуться, а допоможуть виховати обережність, відповідальність, самостійність.

Робота з формування знань правил безпеки життєдіяльності повинна опиратися на усвідомлення дошкільників цінності власного життя та здоров’я, чого ми й прагнемо досягти всім колективом нашого закладу.

Адміністрація закладу

042 142 134 111 110 099 013


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1242
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018