Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Зустріч з краєзнавцем у Миколаївському класичному ліцеї
24.10.2017, 17:37

На запрошення керівника гуртка “Пізнаємо рідний край” Соколової О.М. перед учнями 8 класу 19 жовтня 2017 року виступила відомий краєзнавець міста, співробітник обласного історичного архіву, автор книги “Архітектура Миколаєва” Наталія Олександрівна Кухар-Онишко. Тема її виступу: “І.Є.Старов та будівництво Миколаєва”.

Працюючи над проектом “Пазли історії”, учні 8 класу вже відвідали Краєзнавчий музей, побували на екскурсії “Вулиця Адміральська – музей під відкритим небом”. Ліцеїстів зацікавила історія виникнення та будівництва Миколаєва. Тому розповідь Наталії Олександрівни допомогла учням зрозуміти роль архітектора І.Є. Старова у планіровці та забудові міста Миколаєва. У катерининську епоху будують нові міста та перебудовують старі у дусі того часу. Іван Єгорович використовував класичну систему проектування міст Катеринослава та Миколаєва: рівні вулиці, які перетинаються під прямим кутом. В Миколаїв він приїхав у травні 1789 року за запрошенням князя Г.О. Потьомкіна і пробув тут півроку.

Розповідь про діяльність архітектора І.Є. Старова Н.О. Кухар-Онишко супроводжувала історичними документами, кресленням міста, репродукціями перших картин з видами нашого міста. Учнів зацікавила доля не тільки Старова І.Є., але й Потьомкіна Г.О., Фалєєва М.Л. Наприкінці зустрічі учні отримали відповіді на всі свої питання. Було дуже цікаво! І всі учні 8 класу висловили бажання ще зустрітися з Наталією Олександрівною.

Прес-центр школи

TPgV5Ics2j0 ziPn6cRVg-k 6eTu11jtv6k

Додав: kolinko |
Переглядів: 114
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018