Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Звіт директора ЗОШ №28 Звоник В.І. перед педагогічним колективом і громадськістю
05.06.2018, 14:15

01 червня 2018 року актова зала школи гостинно зібрала у своїх стінах членів педагогічного колективу, представників батьківських комітетів, державних і громадських організацій, учнів на щорічний звіт керівника закладу Звоник Віри Іванівни. Почесними гостями загальношкільної конференції стали: завідуюча ДНЗ №50 Янковська Т.І., ЗДНВР міської вечірньої школи з заочною формою навчання Зорич К.І., заступник голови Ради ветеранів заводу «Зоря-Машпроект» Дорофєєв Б.О. та представник Ради ветеранів Інгульського району Осипов М.І.

  • Іванівна ознайомила присутніх зі стратегічними напрямами роботи закладу, кадровим забезпеченням школи та здобутками педагогічного та учнівського колективів за 2017/2018 навчальний рік тощо. Звернула увагу на те, що чітка цілеспрямована комплексна робота зі створення позитивного іміджу закладу сприяла тому, що школа посідає гідне місце в рейтингу кращих закладів загальної середньої освіти міста. Педагогічний колектив цілеспрямовано працює над формуванням творчої особистості, адаптованої до сучасних реалій, здатної «ввійти» у контекст культури й освіти ХХІ століття.

Представники державних установ, громадських об’єднань і батьківських колективів висловили слова щирої вдячності Звоник Вірі Іванівні за підтримку високого іміджу закладу, досконале уміння управляти освітнім процесом, успішну реалізацію стратегічної мети розвитку школи, створення комфортного середовища для підростаючого покоління та оцінили роботу керівника на «відмінно».

Урочистим завершенням батьківської конференції стало традиційне проведення свята «Шкільного Олімпу», на якому було нагороджено найкращих учителів та учнів у семи різних номінаціях. Перемогу здобули:

  • у номінації «Учитель року» - учитель української мови та літератури Герасименко С.В.;
  • у номінації «Сяйво розуму й таланту» - керівник МО класних керівників Полудень С.І. та керівник галузі «Мова і література українська» Теплова О.В.;
  • у номінації «Шлях до різнобічної ерудованості та інтелектуальної компетентності» - призери багатьох конкурсів і переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад: Пеньковська Дар’я (11 клас), Ходарченко Ганна (10 клас) і Федосова Марія (3-А клас);
  • у номінації «Класний керівник року» - класовод 1-Б класу Гончарова Т.В. і класний керівник 5-А класу Левчук О.Б.;
  • у номінації «Успішна родина-школи надія» - учнівські колективи 4-А класу (класовод Рясна Н.В.) та 6-А класу (класний керівник Теплова О.В.);
  • у номінації «Від активного лідерства – до вершин успіху» - Черноусова Ганна (11 клас);
  • у номінації «Натхненна перлина творчості» - Борулько Даря (5-В клас).

Створена урочиста атмосфера стала підтвердженням філософії закладу: «Школа життєтворчості – це палац здійснення мрій і сподівань, де учень – Людина з великої літери».

Звіт директора ЗОШ №28 Звоник В.І. перед педагогічним колективом і громадськістю


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 155
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018