Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Звіт про роботу мовного табору ЗОШ №40
22.06.2018, 16:26

Цього літа мовний табір працював з 29.05.2018 до 08.06.2017 у складі чотирьох англомовних команд і однієї німецькомовної (56 учнів віком від 9 до 12 років). Роль лідерів взяли на себе учителі англійської мови Токаренко І.О., Дем’янова Ю.С., Кудєярова С.В., Капличенко Т.В., Єгорова А.А. та учитель німецької мови Сисоєва К.М. Роботу мовного табору Southern Star/Південна Зірка було спрямовано на розвиток інтересу учнів до вивчення англійської та німецької мов через створення відповідного мовного середовища для підвищення рівня комунікативних навичок з метою подолання мовного бар’єру; формування навичок командної роботи, збагачення світогляду учнів через ігрову та проектну діяльність; поглиблення інтересу до культури країни мов, які вивчаються.

Діяльність учнів у таборі проводилася відповідно до плану роботи, складеному з урахуванням їх інтересів. Щодня проводились години тематичної мовної й ігрової практики, робота над проектом, майстер-класи. Протягом дня мультиплікації діти мали змогу подивитися анімаційні фільми англійською мовою та поговорити про улюблених героїв. Мовні практикуми включали традиційні теми: «Природа і погода», «Світ тварин», «Подорож Британією», «Цікавинки рідної країни». На занятті «Поділись своїми захопленнями» вихованці розповідали про себе, свої улюблені справи, складали тематичні постери. Цікаво проходили дні у німецькому загоні, вчитель Сисоєва К.М. приділила багато уваги проведенню різноманітних лексичних ігор та розв’язуванню філбордів.

На завершення роботи табору було проведено захід, на якому діти за допомогою свої розповідей, постерів, запальних танців та англійських пісень поділилися світом свої захоплень.


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 128
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва
Сайти навчальних закладів
Корисні посилання


 Профспілка працівників освіти і науки  
Методичний портал

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018