Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1


Користувачі на сайті:
Admin_Vasilishin

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Co-working «Застосування сучасних технік візуалізації інформації для формування компетентної творчої особистості» у ЗОШ №28
29.10.2018, 14:52

Навчаємо по-новому!

Навчаємо сучасно!

Навчаємо для життя!

23 жовтня з метою підготовки конкурентноспроможного фахівця в умовах освітніх змін на базі ЗОШ №28 для вчителів зарубіжної літератури міста було проведено Co-working «Застосування сучасних технік візуалізації інформації для формування компетентної творчої особистості» під девізом «Утілювати зміни вже сьогодні». Дана форма проведення передбачала роботу педагогів у різних творчих зонах.

В інформаційний зоні присутні мали змогу ознайомитися з професійними досягненнями вчителів освітньої галузі «Мова і література», особливостями проведення ранкових зустрічей, системою роботи щодо застосування сучасних технік візуалізації інформації на уроках зарубіжної літератури.

Діяльнісна зона «Школа компетентностей: від учителів - для вчителів» передбачала створення учасниками ментальної карти та скапбукінгу «Сучасний урок зарубіжної літератури».

У зоні обміну думками представники груп продемонстрували власноруч створені продукти вищезазначених дизайн-технологій. Учасники переконалися, що застосування інноваційних технік у навчанні дає величезні позитивні результати, оскільки учні вчаться обирати, структурувати, запам’ятовувати ключову інформацію. Опрацьовані технології допомагають розвинути креативне, критичне мислення, пам'ять, увагу, зробити процес навчання захоплюючим.

У творчій атмосфері зони відпочинку вчителі зарубіжної літератури дійшли висновку, що тільки динаміка особистісного професійного розвитку педагога дозволить реалізувати ідеї Школи Життєтворчості та актуальні тенденції викладання зарубіжної літератури в контексті філософії Нової української школи.

Методична рада школи

Co-working «Застосування сучасних технік візуалізації інформації для формування компетентної творчої особистості» у ЗОШ №28


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 47
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license