Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Декада іноземних мов в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 52
19.10.2018, 16:56

З 01 по 12 жовтня в школі проходила декада іноземних мов, метою якої було залучити групи дітей всіх вікових категорій – від початкової школи до старшокласників та підвищити мотивацію до вивчення іноземних мов. В цьому навчальному році учні 5-х класів почали вивчати другу іноземну мову – німецьку. Вчитель Воробйова Н.В. дібрала і підготувала цікаві факти про Німеччину, її звичаї, обряди, зокрема звідки почалося святкування Нового року, традиції свята Врожаю, День німецької єдності. П’ятикласники ознайомились з найпоширенішими фразами німецької мови, брали участь у конкурсі «Все цікаве про Німеччину».

   4 жовтня відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів 5-11 класів, де кожен бажаючий міг перевірити рівень своїх знань. Кращі учні 8-11 класів будуть представляти школу на ІІ етапі олімпіад. 6 жовтня на базі МЗОШ №22 проводилось тестування за програмою обміну майбутніх лідерів FLEX. Нашу школу представляли ЛІтвінова А. та Макарчук К. (10-А) і Вітушко А.(9-А). За результатами І туру Вітушко А. була допущена до участі в ІІ турі. Чекаємо на позитивні результати відбору.

   Вчителі англійської мови Крісанова Т.В. та Мітасова Г.М., готуючи програму декади, наголосили на питанні психологічної підготовки першокласників до вивчення іноземної мови. За місяць діти вивчили фрази привітання, навчились говорити своє ім’я, скільки їм років, де живуть та складати невеличкі діалоги. Діти на практиці вчилися використовувати іноземну мову як засіб спілкування. Інсценували невеличкі діалоги з використанням лялькового театру, грали, співали. Для учнів 6 класів була організована гра «Утвори прислів’я на пелюстках квітки». Прислів’я та приказки зберігають крихти народної мудрості. І.Франко говорив, що східні народи звуть прислів’я квітами мови, англійці – плодами досвіду. Кожне з них – це моральний закон, народна заповідь, певний кодекс, ягого люди повинні дотримуватись у повсякденному житті. Учні родили порівняльний аналіз англійських та українських прислів’їв, що дає змогу отримати картину про риси національного характеру, менталітет цих народів.

   Учні 11-А класу підготували поетичний альманах «Роберт Бернс – національна гордість Шотландії» та виступили перед учнями 8-А класу. Вони ознайомили восьмикласників з життєвим шляхом поета, із поетичними творами та перекладами на українську мову, прослухали записи пісень на вірші поета. Сподіваємось, що проведені заходи позитивно вплинули на ставлення учнів до вивчення іноземних мов і застосування здобутих знань на практиці.

 

Декада іноземних мов в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 52


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 49
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license