Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 1
Користувачів: 2


Користувачі на сайті:
barvinok64, Admin_Vasilishin

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Екологічна гра-квест «Світ у твоїх руках» у ЗОШ №40
20.11.2018, 18:07

З метою формування основ екологічної культури, навичок правильного ставлення до навколишнього середовища, до себе і людей, виховання почуття відповідальності й поваги до природи, яка нас оточує, дбайливого ставлення до братів наших менших та екології на планеті відбулася екологічна гра-квест для учнів 4-х класів.

Під керівництвом класоводів Полив’ян Л.В., Кардівар Г.С., Павлюх С.А., Філевської О.В., Плахотнюк М.І. учні успішно пройшли станції «Логічний ланцюжок», «Золоті розсипи смітників», «Екологічна розминка», «Похідна», «Екологічні ситуації», «Чистий двір», «Картинна галерея».

Учасникам гри довелося чимало попрацювати: розв’язувати складні інтелектуальні завдання й головоломки, відгадувати загадки про рослинний і тваринний світ, створювати картину, просуваючись від однієї станції до іншої. За успішне виконання завдань на кожній станції гри учасники отримували бали.

Наприкінці квесту діти з природних матеріалів виклали картину. В дуплі дерева на картині з’являлися кошики з золотими горішками для команд. Кожен учасник отримав свій золотий горішок, який буде виконувати добрі бажання свого господаря.

Цілий урок веселощів, азарту, гарного спортивного настрою, духу співпереживання, лідерства, перемоги – ось результат екологічного квесту «Світ в твоїх руках».

 

Прес-центр школи

Екологічна гра-квест «Світ у твоїх руках» у ЗОШ №40


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 37
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license