Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Фестиваль-конкурс «Алло! Ми шукаємо таланти!» в ЗОШ № 13
01.11.2018, 12:13

Під цим гаслом перед початком осінніх канікул в актовій залі в рамках Міського освітнього проекту «Школа - територія культурного життя» пройшов фестиваль-конкурс серед учнів 5-11-х класів «Алло! Ми шукаємо таланти!».

Мета zаходу - розвиток дитячої художньої самодіяльності, сприяння культурному й естетичному вихованню підростаючого покоління, виявлення обдарованих учнів, оволодіння учасниками конкурсу художнім і сценічним досвідом, надання можливості поєднати яскраву творчу атмосферу з активним і здоровим відпочинком.

Фестиваль-конкурс засвідчив, що учні школи, безперечно, талановиті й креативні. Усіх учасників заходу, а також їх вболівальників, батьків і вчителів чекали справжні емоції, яскравий настрій та приємні сюрпризи!

Кожний клас презентував номери художньої самодіяльності на сцені й емоційно вболівав за своїх учасників. Виступи юних талантів оцінювало неупереджене журі у складі вчителів школи Алексеєнко С.М. та Вікаренко Т.Л. у таких номінаціях, як: «Перлини мистецтва», «Юні актори», «Сузір’я сучасного танцю», «Художники слова», «Сучасний танець», «Веселі нотки», «Умілі ручки» та інші.

На заході можна було побачити феєричні танці різних стилів і напрямків, почути пісні різних жанрів, звучання флейти та гітари, розповідь про свої захоплення з мультимедійним супроводом, декламування поезії та прози. Справжнім відкриттям фестивалю став виступ учениці 7 класу Трощило Анастасії із запальним східним танцем.

Усім учасникам хочеться подякувати за ті хвилини радості, які вони подарували глядачам на сцені актової зали школи.

Прес-центр школи

Фестиваль-конкурс «Алло! Ми шукаємо таланти!» в ЗОШ № 13


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 23
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license