Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Формула успіху «Спортивна еліта Миколаєва» (ЗОШ №13)
20.09.2018, 17:46

Саме таку назву мав захід, у якому взяли участь учні 8 класу ЗОШ №13. У рамках Олімпійського тижня школярі завітали до Обласної бібліотеки для дітей ім. В.О.Лягіна на цікаву зустріч.

Під час заходу діти змогли дізнатися багато цікавої інформації про видатних миколаївських спортсменів у різних видах спорту: легкоатлетку Інгу Бабакову, фехтувальниць Ольгу Харлан та Олену Хомрову, стрибуна у воду Іллю Квашу, боксерів Віталія Волкова та Дмитра Самбуру, веслувальницю Олену Буряк, фрістайлера Олександра Абраменка, біатлоніста Максима Ярового. Особливе враження справили історії життя спортсменів, їх нелегкий шлях до успіху. 

Під час зустрічі учні брали участь у різноманітних конкурсах та завданнях: «Присідання з сюрпризом», «Розумні кеглі», «Вгадай вид спорту!» тощо.

По-справжньому неочікуваним сюрпризом стало побажання-звернення до всіх нас від нашого біатлоніста Максима Ярового через соцмережу Facebook.

А на завершення зустрічі усі разом склали афоризм про спорт відомого українського лікаря-вченого Миколи Амосова: «Фізкультура! Вона повернула мені все: серце, гнучкість, витривалість! І головне – працездатність. Мабуть, найдорожче з усього, чим живе людина». І з цими словами важко не погодитися.

Прес-центр школи

Формула успіху «Спортивна еліта Миколаєва» (ЗОШ №13)


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 96
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license