Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 1
Користувачів: 2


Користувачі на сайті:
barvinok64, Admin_Vasilishin

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

«Локальна школа успіху» Фонду братів Кличко в гімназії №4
29.10.2018, 14:52

26 жовтня на базі гімназії №4 відбулася «Локальна школа успіху» Фонду братів Кличко. Мета цього проекту — розповісти учням-тінейджерам про існування такого проекту як «Школа Успіху». Присутніми на цьому заході були активні, креативні, переможці олімпіад і різних конкурсів-учні 7-11 класів гімназії.

 

Захід проводили 5 спікерів, яким були приблизно по 16 років, у цьому полягала головна суть локальної школи успіху, щоб учасники зрозуміли, що все можливо в будь-якому віці, і те, що кожен унікальний у своїй справі. Перед початком заходу учням роздали бейджики з іх ім'ями та прізвищами.

 

Засновник «Локальної школи успіху» на базі гімназії був учень 11-Б класу Ільницький Денис, який розповів про фонд братів Кличко, проект «Школа успіху» та поділився своїм досвідом у перебуванні на проекті. Він докладно розповів, як створив свій бренд одягу в 16 років. Що потрібно було йому для цього і які були етапи створення бренду, а також дав свої поради стосовно створення власного бізнесу.

 

Наступним спікером стала учениця 11-А класу Савченко Марія, вона розповіла про те, чого в сучасному світі не вистачає підліткам - комунікабельності. Марія розповіла трохи про себе і те, як вона стала товариською дівчиною. Дала корисні поради стосовно спілкування, як знаходити друзів і цікавих людей, провела декілька психологічних завдань для закріплення матеріалу.

 

Дуже цікавий спіч провела учениця 11-Б класу Гончаренко Аліна, а саме лекції та інтерактивні заняття. Темами її лекцій були: тайм-менеджмент, продуктивність та звички людини. Аліна дала корисні поради, щодо планування режиму дня та самоорганізації, також надала багато лайфхаків про те, як припинити прокрастенувати й почати займатись корисними справами, які підуть тобі на користь.

 

Згодом учениця 11-Б класу Жаронкіна Олена провела яскраві тренінги на тему дискусій та дебатів. Олена навела приклади, коли ці знання можна застосувати в реальному житті. Запропонувала декілька дискусій з учасниками та ігри в дебати.

 

Останнім спікером стала учениця 11-Б класу Амбросімова Анастасія, що презентувала дві корисні лекції на тему фінансової грамотності. Вона розповіла, чому потрібно контролювати свої доходи та витрати, як правильно це робити. Також Анастасія інтерактивно просвітила дітей про види заробітку й основні правила грамотного ставлення до грошей. Вона провела 2 цікаві ігри, завдяки яким учасники зрозуміли усю важливість фінансової грамотності та для чого вона потрібна людині.

 

Можемо зробити висновок, що проведення «ЛШУ» Фонду братів Кличко було дуже корисним для учнів гімназії, учасникам було докладно показано і розказано, що неважливо скільки тобі років, які ти маєш можливості, у житті головне - мати бажання і ніколи не зупинятися на досягнутому, ми впевнені, що хтось з присутніх учнів обов'язково візьме участь (безкоштовно) у Школі успіху Фонду братів Кличко цього літа.

 

Прес-центр гімназії

«Локальна школа успіху» Фонду братів Кличко в гімназії №4


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 52
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license