Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Ми живемо, щоб нести світу добро і красу (ДЦ Корабельного району)
03.12.2018, 17:28

Сьогодні, як і щороку 3 грудня, ми відзначаємо Міжнародний день інвалідів. Це подія особлива не лише для людей з інвалідністю, але й для всього нашого суспільства.

Цей день нагадує всім про людей які потребують підтримки і допомоги, але в той же час мужніх, міцних духом людей, які розуміють, що життя дороге, яким би воно не було!

Найголовніше для людини – це дружба. Люди, які вміють дружити, найщасливіші на землі. Саме свою дружбу педагоги Дитячого Центру позашкільної роботи подарували в цей день дітям Міського соціально-реабілітаційного центру для дітей інвалідів (вул. Новобудівна, 1).

Весела клоунесса Бантик (методист ДЦ Климчук І.В.) дарувала сміх і радість, розважаючись з дітьми цікавими іграми, що викликали посмішку на обличчях та іскорку в очах.

Діти соціально-реабілітаційного центру проявили неабиякий талант у декоративно-ужитковому мистецтві під час виготовлення «долоньки-дружби». Допомогла їм в цій справі керівник гуртка Колесніченко Ю.Ю.. 

А щоб зустріч залишилась у дітей в пам’яті, директор закладу Тетяна Григорівна Турчак подарувала дітям на довгу згадку декоративний будиночок «Щастя», який виготовили вихованці «Зразкового художнього колективу» гуртка ДУМ «Родзинка» (кер. Івашкіна А.М.).

Люди, які вміють дружити, найщасливіші на землі, а колектив ДЦ вміє дружити. І сьогоднішня наша зустріч з дітьми соціально-реабілітаційного центру, який розташований в Корабельному районі була першою, але не останньою. Попереду цікаві зустрічі та розваги, веселі витівки, сміх та радість.

Ми всі готові зробити наш світ кращим, так давайте ж нести світу добро і красу, нехай це навіть буде найпростіша справа, але це повага і допомога  ближньому. Хай щастить!.

Методист ДЦ Лілія Бабіна

Ми живемо, щоб нести світу добро і красу (ДЦ Корабельного району)


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 18
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license