Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Освітній методичний марафон «Педагогіка партнерства – шлях до підвищення майстерності педагога» (ЗОШ 31, 16 і гімназія 41 )
08.11.2018, 17:50

Відповідно до засад педагогічного партнерства, колективи ЗОШ №31, ЗОШ №16 та гімназії №41 провели спільні методичні заходи. Директор ЗОШ №31 Архіпова А.Є. та психолог Нетесова К.А. провели майстер-клас зі скрайбінгу «Візуальні нотатки в освіті» для педагогів гімназії №41 та ЗОШ №16. Під час заходу педагоги мали змогу ознайомитись з перевагами впровадження новітньої технології, дізнатись про основні інструменти скрайбінгу та створити свій власний проект, застосовуючи нові знання на практиці. Позитивний зворотній зв’язок від учасників майстер-класу свідчить про зацікавленість педагогів та готовність застосовувати технологію в своїй діяльності.

Заступник директора з виховної роботи гімназії №41 Хріненко Н.Г. провела тренінг для педагогів ЗОШ №31 на тему: «Освітній тренінг в роботі вчителя: від задуму до втілення». Під час заходу учасники відпрацювали основні етапи проведення тренінгу, ознайомились з новими технологіями у діяльності тренера та провели структурні етапи тренінгу, що сприяло практичному закріпленню отриманих знань. Наприкінці учасники мали змогу проаналізувати свої перші кроки в новій технології.

Освітній методичний марафон між школами пройшов у робочій, творчій і дружній атмосфері. Учасники висловлюють щиру вдячність керівникам закладів освіти: Масюті Л.Ю., Варвянській Т.О., Архіповій А.Є. за співпрацю та можливість відкриття нових горизонтів у освітній діяльності.

Освітній методичний марафон «Педагогіка партнерства – шлях до підвищення майстерності педагога» в ЗОШ №31


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 58
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license