Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 1
Користувачів: 2


Користувачі на сайті:
barvinok64, Admin_Vasilishin

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Посвята в курсанти  в Клубі юних моряків з флотилією
24.10.2018, 16:05

Нове покоління вихованців було прийнято “на борт” Миколаївського Клубу юних моряків з флотилією 20 жовтня 2018 року — саме в цей день відбулася урочиста посвята в курсанти 28 юнаків та дівчат, що вирішили цього року пов'язати свої долі з морською стихією та опановувати спеціальності судноводіїв та судномеханіків.

Директор Клубу Ольга Володимирівна Приходченко та керівник гуртка «Юні судноводії» Кравченко Володимир Іванович радо вітали молодь та бажали їм традиційних “сім футів під кілем”.

Церемонію посвяти було розпочато з підняття Прапора України під звуки Державного Гімну, а слід за ним на вітрі замайоріли прапори розцвічування.

Курсанти, що поза межами стін Клубу досі були звичайними хлопцями та дівчатами, змогли відчути себе частиною флоту - одягнені в традиційну форму, вони вишикувалися стрункими рядами в очікуванні дійства, адже цього дня вони приймають клятву, яка пропагує  боронити свій край та залишатися вірними Вітчизні. Юнаки та дівчата отримали свої перші в житті посвідчення курсантів Клубу юних моряків.

Нарешті кожен із них отримав право носити гюйс і їх старші товариші урочисто пов'язали юнгам їх перші  в житті флотські комірці.

Також було вшановано пам'ять загиблих моряків-десантників хвилиною мовчання. Одинокий вінок було спущено на воду як знак преклоніння перед їх відвагою та мужністю.

Сподіваємося, що юні моряки гідно витримають усі шторми свого життя та не відхиляться від обраного ними курсу і в цьому їм не раз допоможе принесена в цей день клятва. День посвяти з його настановами, напевно, їм запам'ятається надовго незалежно від того чи вийдуть вони  одного дня у відкрите море — адже він був наповнений для них сподіваннями та романтикою.

1


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 49
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license