Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Проект «Школа – територія культурного життя» (ЗОШ №13)
29.11.2018, 15:03

Кожна людина має захоплення. Один любить співати, інший - збирати маленькі іграшки. Людина, яка має захоплення, - цікава людина, з якою ніколи не буває нудно. Захоплення дає можливість людині у повній мірі проявити себе. Це маленький світ, який створює людина сама.     

Учні 7 класу, беручи участь у шкільному етапі міського освітнього проекту «Школа - територія культурного життя», провели Арт-майданчик, на якому представили світ своїх захоплень, поділились з молодшими школярами секретами своєї майстерності.            

Горбачевський Данило розповів історію плетіння з райдужних резиночок та поділився своїм досвідом. Ми й не знали, що все почалося з того, що один малайзієць китайського походження на ім’я Чонг Чун Нг помітив, з яким азартом його донечки плетуть браслети та фенічки. Турботливий батько, згадавши, як у дитинстві він з друзями плів скакалки з резинок, вирішив зробити дівчатам у подарунок кілька браслетів. Наступного дня купка яскравих фенічок разом з книжками в портфелях донечок вирушила до школи. Одразу ж після уроків до Чонга стали підбігати діти з проханням зробити їм такі самі браслети. Чонг Чун Нг став героєм свого району, а потім і відомим по всьому світу.

Юзьков Іван вже декілька років займається різьбою по дереву. Чого тільки не має в його колекції: різноманітні іграшки, прикраси тощо. А цього разу Іван  навчав малюків вирізати сніжинку, адже скоро Новий Рік!

А куди ж без кубика Рубіка! Усі перерви він у руках семикласників! Кубик Рубіка - механічна головоломка, що винайшов 1974 року угорський скульптор, винахідник Ерньо Рубік, який назвав свій винахід «Магічний куб». Але у 1980 році англійська компанія перейменувала головоломку й назвала іменем винахідника. Того ж року головоломка виграла німецьку нагороду «Гра року». Уже продано понад 300 000 000 екземплярів іграшки в усьому світі. Свою майстерність демонстрували Пляко Нікіта, Спатар Іван, Центракевич Ярослав та Шаповал Віктор. Хлопці стали справжніми віртуозами!

Не відстають від хлопців і дівчата. Систематичні тренування зробили свою справу - Крупська Каміла та Снігур Мирослава навчились впевнено вправлятися зі слаймом. Слайм - іграшка, що була вперше випущена компанією Mattel і складається з в'язкого желеподібного матеріалу. Слайм був зеленого кольору і продавався в пластиковій баночці. З тих пір його випускало багато інших компаній, а назва «слайм» стала називною.

Отже, на Арт-майданчику ми змогли дізнатись багато цікавого про захоплення наших учнів.

                                                                                                           Прес-центр школи


Проект «Школа – територія культурного життя» (ЗОШ №13)


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 23
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license