Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1


Користувачі на сайті:
Admin_Vasilishin

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Психолого- педагогічний семінар
05.11.2018, 14:04

«Врахування індивідуальних психологічних особливостей учнів  у процесі освітньої діяльності» в Миколаївському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 47.

 Мета психолого - педагогічного семінару: Допомогти педагогам розвинути в собі навички ефективного безконфліктного спілкування в процесі освітнього процесу.

Внутрішній світ дитини – складний механізм з безліччю особливостей, які визначають не лише його поведінку, але й характер. Розвиток особистості схожий на повільний зріст рослини: неможливо помітити деталі щоденних змін, але результат майже на 100% залежить від якісного догляду та правильного живлення ґрунту. Неповторний темперамент, специфічне мислення, різноманітні вподобання і своєрідне, абсолютно відмінне сприйняття робить кожну дитину винятковою. Задача педагога – зрозуміти це і допомогти своєму учню повноцінно сформуватись відповідно до наявних якостей. Дитина, приймаючи закони соціуму, визначає власне місце в житті, завдяки внутрішнім і ціннісним орієнтирам вибудовує перспективи майбутнього. Тому дуже важливо вчасно осягнути психологічну суть  кожної дитини.  Саме тому педагогічний колектив  разом з майстром своєї справи Сливінською Т. О. вчились професійній компетентності в сладному процесі  ефективної комунікації з учнями, батьками, колегами.

Психолого- педагогічний семінар


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 37
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license