Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Семінар-практикум у СЮТ
02.11.2018, 14:54

31 жовтня 2018 року міська станція юних техніків зустріла учасників семінару-практикуму для вчителів закладів загальної середньої освіти та керівників гуртків закладів позашкільної освіти міста.

У рамках впровадження STEM-освіти в освітній процес педагогам-учасникам семінару була запропонована робота над темою «Практика впровадження STEM-освіти: навчання та розвиток творчої особистості через авіамодельні змагання». Мета заходу - ознайомлення з досвідом впровадження новітніх технологій на заняттях гуртків технічного напряму, пропаганда й популяризація авіамодельного спорту серед учнівської молоді, збільшення мережі гуртків авіамоделювання у закладах загальної середньої та позашкільної освіти.

Гостей семінару привітала директор міської станції юних техніків Гурська І.М., ознайомила з системою ранньої профорієнтації молоді, її мотивації до вступу на природничі та інженерні спеціальності, що впроваджується в освітній системі закладу.

Головним інформаційним меседжем семінару було питання STEM-освіти як одного з трендів сучасного життя (виступ завідувача відділу методичного міськСЮТ Калініної Л.Г.). Практичний психолог закладу Колесова М.В. за допомогою тренінгу нагадала педагогам про необхідність врахування психологічних особливостей школярів різного віку при впровадженні новітніх технологій в освітній процес.

Керівник гуртка авіамоделювання міськСЮТ Качан В.М. ознайомив присутніх з порядком та правилами проведення міських змагань з авіамодельного спорту.  

Практична частина семінару пройшла у формі майстер-класу з виготовлення метального планеру. Вчителі, керівники гуртків, а також учні гімназії №4 мали змогу власноруч виготовити свої перші літаки, які майже були готові до змагань.

Як справжній інженер-конструктор Владислав Михайлович надав бажаючим практичні корисні поради як із створення метальних планерів, так і організації занять з авіамоделювання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти.

 

Прес-центр СЮТ


Семінар-практикум у СЮТ

 


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 31
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license