Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Тиждень психології в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 52
26.11.2018, 20:36

  З метою формування психологічної культури учнів та учителів, покращення психологічного мікроклімату в школі з 19 по 23 листопада 2018 року проведено Тиждень психології «П’ять днів у світі емоцій». Перший день тижня – понеділок пройшов під назвою «Хороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої зранку встали». Батьки, вчителі та  учні отримували мотиваційні побажання при вході до школи, що сприяло позитивному настрою на весь день. Також з понеділка учні 5-11 класів брали  участь у грі «Слідопит», зачитували мудрі повчання про життя, навчання і дружбу, розміщених на кабінетах. «Якщо ви хочете, щоб життя вам посміхалося, подаруйте йому спочатку гарний настрій», таке гасло було у вівторок, завданням якого стало  листування з психологом.

   «Твори та дій, навіть якщо боїшся програти!»  Дитинство… Найбільше воно запам’ятовується нам нашими мріями, бажаннями. У одних їх багато, у інших – одна, дві. Тож в середу  до уваги учнів початкових класів проводилась акція «Дерево бажань». Родзинкою всіх запланованих заходів стало завдання « Пожирач неприємностей». В четвер учнями 5-11 класів збудований Паркан відвертості побажань та пропозицій «V school», під час якого учні висловлювали свої думки щодо пропозицій для покращення навчання в школі.

Ми – різні, ми – рівні». В п’ятницю  на завершальному етапі тижня учні ділились своїми думками відносно навчання на Паркані відвертості.  Також учнів, батьків та вчителів зустрічали Акцією  «Мудрі повчання». Зранку, коли всі лише йдуть до школи, помічники психолога пропонували кожному учню вибрати з чарівної скриньки мудре повчання великих вчених, яке в подальшому обов’язково знадобиться та буде повчальним для учнів.

Сподіваємось, що проведений тиждень не залишив нікого байдужим і допоміг розкрити цікавий світ психології.

Прес-центр

Тиждень психології в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 52


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 28
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license