Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Урочистості «Моя Україна красива й єдина!» в ЗОШ №16
16.10.2018, 16:36

Давня істина: сьогоднішній день – похідне вчорашнього, а завтрашній – похідне сьогоднішнього. Про це дуже добре знають у Миколаївській ЗОШ №16, тому традиційними стали урочистості до Свята Покрови Пресвятої Богородиці. Це день, коли увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Богородицю, а український народ згадує про корені нашої духовності, часи козацтва, коли захисники держави настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці, що це свято стали називати Козацькою Покровою. З недавніх пір 14 жовтня відзначається ще й День захисника України.

Роки... Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. Учні школи від першого до одинадцятого класу засвідчили свою повагу всім, хто має почесне звання захисника України, уособлює всі етапи розвитку нашого славетного війська: тим, хто вів смертельний двобій з фашизмом, брав участь у військових діях на сході країни, несе нелегку військову службу нині.

12 жовтня педагогічний колектив та вихованці школи подякували односельцям, усім патріотам, батькам наших учнів, які були і є учасниками військових дій на сході України. Директор школи Варвянська Т.О. привітала усіх присутніх з триєдиним святом і наголосила, що важкою ціною здобували українці свою незалежність, велика у них була і є снага до життя, але у всі часи вони витримували і встояли, і нині нашому народу не бракує віри і наснаги, щоб втримувати мир і в душах, і в серцях, і в усіх куточках України.

Учні організували флешмоб «Україна єдина», в якому квітами, посмішками, вишитими сорочками, відкритими серцями і щирими виступами висловили подяку воїнам і як символ миру випустили в небо білокрилих голубів.

Прес-центр школи

Урочистості «Моя Україна красива й єдина!» в ЗОШ №16

 


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 41
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license