Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Віртуальна мандрівка «Смак життя по-німецьки» (ЗОШ №13)
29.11.2018, 15:03

Щоб рухатися вперед, потрібно не лише любити свою Батьківщину, а й знати й поважати своїх сусідів. А ще – вивчати їхні мови, традиції, а також досвід розбудови громадянського суспільства. 2018 рік – рік німецької мови в Україні. А що ми знаємо про Німеччину?

Щоб дати відповідь на це питання та відкрити по-новому для себе цю дивовижну країну, у рамках проекту Євроклуб «Відкриваємо для себе Європу» учні 8-9, 11-х класів стали учасниками віртуальної мандрівки «Смак життя по-німецьки», що відбулася на базі Обласної бібліотеки для дітей ім. В.О.Лягіна.

Завдяки голові Миколаївського обласного центрального товариства німців та німецької молоді «Відергебурт» Катерині Майєр учні із захопленням поринули у цікавий світ німецької культури, традицій та історії.

Під час спілкування жваво обговорювалося, що є спільного і відмінного між культурами українців та німців. Особливий інтерес викликала розповідь про невідомі сторінки історії нашого міста, зокрема про неоціненний внесок німців-колоністів у розвиток нашого краю. Школярі брали участь у запропонованому ведучою зустрічі інтерактиві, відгадуючи назви свят, страв німецької кухні, назви міст Німеччини тощо.

Час зустрічі пролетів швидко, старшокласники вдячні Катерині Майєр і гостям заходу за вечір, який надихнув їх більше дізнаватися про історію нашого міста, бо нам є ким та чим пишатися. А ще ця зустріч переконала у тому, що світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, прочитав у ній лише першу сторінку.

Прес-центр школи

Віртуальна мандрівка «Смак життя по-німецьки» (ЗОШ №13)


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 21
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license