Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Захід до Дня людей похилого віку в гімназії №4
03.10.2018, 10:36

28.09.2018 у гімназії №4 була проведена відкрита година спілкування 5-А класу (класний керівник Дьоміна О.В), присвячена Дню людей похилого віку, на яку, крім паралельних класів, учителів гімназії та адміністрації, було запрошено і тих, кому цей день присвячено – людей похилого віку, хоча самі вони, як сказала одна гостя, більше полюбляють, коли їх називають «люди поважного віку», адже це означає, що до них ставляться з повагою.

 

Година спілкування пройшла у цікавому форматі діалогу між поколіннями. Учні 5 класу підготували зворушливі вірші, танок та гумористично-пізнавальну сценку, у якій виконали ролі людини старшого віку та своїх однолітків.

Запрошені гості розповіли про своє життя, про скрутні часи, але наголосили на тому, що людина за будь-яких умов не має опускати руки. Так, на власному прикладі вони розповіли, що, не зважаючи на поважний вік, вони подовжують свою душевну молодість, відвідують клуб «Оптиміст», де спілкуються та займаються творчістю.

Звичайно, як і належить бабусям, вони не могли залишити п’ятикласників і наш заклад без подарунків. Одним з них стала пісня-гімн клубу «Оптиміст», яку склала одна з гостей, а другим – власноруч виготовлена лялька-мотанка, яку подарували нашій гімназії як оберіг. Завершилась класна година веселою піснею дітей для бабусь і дідусів.

 

Година спілкування була дуже цікавою і за змістом, і за формою проведення, але, крім того, ще й дуже корисною для учнів, які, ми впевнені, ще раз переконалися, що люди похилого віку заслуговують на нашу повагу, допомогу, можуть дати слушну пораду, не вимагаючи навзаєм нічого, крім доброго слова та подяки

.Захід до Дня людей похилого віку в гімназії №4

 

Гурток «Юний кореспондент»


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 42
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license