Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1


Користувачі на сайті:
barvinok64

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Заходи «Слава захисникам України!» в ЗОШ №28
16.10.2018, 16:36

З 08 по 12 жовтня в Миколаївській ЗОШ №28 відбулися заходи, присвячені Дню захисника України та пам’яті українського козацтва. Тиждень національно-патріотичного виховання розпочався з інформування: «Знай і поважай Герб, Прапор і Гімн своєї Батьківщини». У бібліотеці діяла виставка: «Історія українського козацтва». Класні керівники провели тематичні виховні години «Україна від козацьких часів до сьогодення», що сприяло формуванню національної свідомості учнів, вихованню шанобливого ставлення до власної історії.

12 жовтня учні 4-х класів взяли участь у конкурсі «Ми маленькі козачата», який мав на меті поглибити знання дітей про традиції й звичаї козаків; виховувати почуття колективізму, взаємодопомоги; спонукати до наслідування кращих козацьких рис (відваги, мужності, безмежного патріотизму, добродушності, безкорисності, товариськості); виховувати любов до України, бажання стати завжди на її захист. Під час заходу учні проявили свої розумові, творчі та фізичні здібності. Школярі впевнено подолали 9 порогів конкурсу та довели, що козацькому роду нема переводу.

Учні 6-7-х, 9-11-х класів відповідно брали участь у змаганнях «Козацький гарт» та «Найсильніший», де показали свою спритність, витривалість і витримку, мали змогу познайомитися з козацькими бойовими традиціями й тенденціями в розвитку сучасного українського спорту.

Протягом тижня всі учні школи стали учасниками конкурсу стіннівок «Від козацьких часів до нової України», найкращі роботи було розміщено на стенді учнівського самоврядування «Лідер».

14 жовтня представники учнівського самоврядування та учні 9-х класів долучились до участі в урочистих заходах до Дня захисника України, зокрема мали можливість переглянути святковий парад, стати учасниками урочистої ходи, проте особливо їм запам’яталася зустріч з мером міста Олександром Сєнкевичем.

Таким чином усі учні школи були задіяні в заходах, присвячених Дню захисника України, і змогли показати своє знання історії та українських національних традицій, проявити свої спортивні вміння та навички, продемонструвати активну громадянську позицію.

Прес-центр школи

Заходи «Слава захисникам України!» в ЗОШ №28


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 75
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license