Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Зустріч учнів ЗОШ №3 з Центром тактико-спеціальної підготовки «Булат»
02.10.2018, 13:04

У рамках вивчення предмету «Захист Вітчизни» (основи медичних знань) ГО Федерація спортивних та прикладних видів стрільби України сумісно з ГО Центром тактико-спеціальної підготовки «Булат» провели заняття з учнями 10-А, 10-Б, 11-А класів ЗОШ №3.

Мета зустрічі - сформувати морально-психологічну готовності та спроможність учнів навчитися переборювати труднощі, небезпеку у надзвичайних ситуаціях; підготувати молодь до захисту життя й здоров’я, забезпечення власної безпеки й безпеки людей у надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу.

Вивчаючи тему «Кровотечі та їх зупинка. Способи зупинки зовнішньої артеріальної, венозної і капілярної кровотечі. Місця затискання артерій. Порядок застосування джгута для зупинки крові», дівчата на занятті ознайомились з сучасними засобами для зупинки кровотечі та набували первинних навичок у володінні прийомами її зупинки.

Учениці навчилися надавати першу домедичну допомогу: відпрацьовували навики накладання джгутів, джгутів-турнікетів, а також навчалися використовувати підручні засоби для зупинки кровотечі.

Заняття проводили президент ФСПВСУ, інструктор Редькова Олена Ігорівна та інструктор-парамедик Давидюк Андрій Володимирович, які навчально-тренувальне заняття поєднали з вивченням техніки виконання прийомів і тренування учнів у відпрацюванні нормативних прийомів з надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Інструктори звернули особливу увагу дівчат на здобуття ними практичних навичок у само- і взаємодопомозі у ході виконання заходів першої медичної допомоги.

Зустріч учнів ЗОШ №3 з Центром тактико-спеціальної підготовки «Булат»

Сподіваємося, що дана зустріч стане традиційною формою роботи у курсі вивчення предмету «Захист Вітчизни»

Прес-центр школи


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 40
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license