Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Запрошуємо до обговорення

2011-2012 навчальний рік
24.04.2012, 15:27
Проект нової редакції Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами
Проект Державного стандарту розроблено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 24.01.2012 № 54 «Про утворення робочих груп з розроблення проекту нової редакції Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами».
Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на електронну адресу t.symonenko@gmail.com


Проект Інструкції про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту запрошує до обговорення проекту Інструкції про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів
Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на електронну адресу: s_kharchenko@mon.gov.ua.

Проект Інструкції з ведення ділової документації в позашкільних навчальних закладах

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту запрошує до обговорення проекту Інструкції з ведення ділової документації в позашкільних навчальних закладах, розробленого відділом позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини.
Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на електронну адресу a_serednytska@mon.gov.ua.

Проект "Положення про електронні освітні ресурси"
МОНмолодьспорт пропонує для громадського обговорення та подальшої роботи над удосконаленням змісту проект Положення про електронні освітні ресурси.
Зауваження і пропозиції просимо надсилати до 5 липня 2012 на електронну адресу: eduikt@gmail.com та за тел. (044) 248-18-16.

Проект Положення про атестацію керівників загальноосвітніх навчальних закладів
Департамент загальної середньої та дошкільної освіти розміщує для громадського обговорення доопрацьований проект Положення про атестацію керівників загальноосвітніх навчальних закладів із урахуванням  пропозицій, що надійшли до департаменту.
Зауваження та пропозиції надсилати до 10.05.2012 на електронну адресу malysheva_mon@ukr.net.

Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури (проект)

На виконання протокольного рішення за результатами засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя від 31.01.2012 та наказу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 19.03.2012 № 29 для громадського обговорення розміщується проект методичних рекомендації щодо підготовки та проведення І Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури і спорту.
Пропозиції щодо вдосконалення методичних рекомендацій просимо надсилати на електронну адресу so@iitzo.gov.ua до 23.05.12 р.


На громадське обговорення винесено проект Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Зауваження і пропозиції просимо надсилати до 10 травня 2012 на електронну адресу: so@iitzo.gov.ua.

Типова інструкція з діловодства у дошкільних навчальних закладах
Департамент загальної середньої та дошкільної освіти пропонує для обговорення проект Типової інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах. Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: domon2010@ukr.net до 03.05.2012.


Базовий компонент дошкільної освіти України

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти пропонує для обговорення проект нової редакції Базового компонента дошкільної освіти України. Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: domon2010@ukr.net до 26.04.2012.

Проект нової редакції Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності
На громадське обговорення винесено проект нової редакції Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності. Обговорення триватиме до 17 квітня 2012 року. Пропозиції та доповнення до проекту положення просимо надсилати на електронну адресу: t.gorlach@mail.ru

З метою інформування громадськості Інститут інноваційних технологій і змісту освіти пропонує Концепцію сімейного виховання в системі освіти України "Щаслива родина" на 2012-2021 роки.
Основні завдання Концепції: виховання гармонійної особистості, її шанобливого ставлення до інших, забезпечення міцного здоров'я дитини, збереження сімейних цінностей.
Пропозиції щодо Концепції просимо надсилати до 15 червня 2012 року на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України: 03035, м. Київ, вул. Урицького, 36 або на електронну адресу: vich10@ukr.net

Положення про дистанційне навчання у навчальних закладах
На громадське обговорення винесено проект Положення про дистанційне навчання у навчальних закладах. Обговорення триватиме до 20 лютого 2012 року. Пропозиції та доповнення до проекту положення просимо надсилати на електронну адресу: iit@iitzo.gov.ua.
 
З метою інформування громадськості про претендентів на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2012 року надаємо перелік навчальних закладів, наукових установ та організацій, що надіслали роботи і список кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти за номінаціями.
Листи підтримки, результати громадського обговорення, пропозиції щодо преміювання кандидатів (колективів), висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти, просимо надсилати до 15 червня 2012 року на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України: 03035, м.Київ, вул.Урицького, 36, або на e-mail: kdpuo@ukr.net .

Додав: kolinko |
Переглядів: 2621
Всього коментарів: 2
1 Речицкая Розалия Леонидовна  
Уважаемые коллеги! Помогите найти Князева Александра Александровича, 13.04.2002 года рождения, прописанного в г.Саки АРК и числящегося в списках микрорайона школы № 3. Соседи сказали, что он живет в Николаеве.
С уважением, директор школы Речицкая РЛ

2 kolinko  
Спробуйте звернутися за цією електронною адресою: NSchool44@inbox.ru . Можливо така дитина навчається в цій школі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license