Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Запрошуємо до обговорення

2013-2014 навчальний рік
16.08.2013, 10:22

2012-2013

2013-2014 н.р.

Проект нової Інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах. Просимо до 25 липня 2014 року висловитись щодо запропонованих змін і доповнень. Пропозиції надсилати на електронну пошту: s_kharchenko@mon.gov.ua.

 

Пропонуємо для громадського обговорення новий проект Концепції профільного навчання в старшій школі. Пропозиції просимо надсилати на електронні адреси: liashenko@ukr.net абоn_beskova@mon.gov.ua

 

Міністерство апрошує до громадського обговорення внесення зміни до Типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеню.Свої пропозиції та зауваження щодо оптимізації Типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеню просимо надсилати до 20 травня 2014 року на e-mail: dsm1@ukr.net.

 

Міністерство освіти і науки України  запрошує до обговорення змін до Типових навчальних планів для основної школи. Свої пропозиції та зауваження щодо цього, а також власні пропозиції щодо оптимізації Типових навчальних планів просимо надсилати до 30 квітня на e-mail: dsm1@ukr.net

 

Міністерство освіти і науки України запрошує до громадського обговорення проект Концепції профільного навчання в старшій школі.  Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: n_beskova@mon.gov.ua

 

Відповідно до ініціативи Всеукраїнської ГО «Громадянська мережа «ОПОРА» щодо внесення змін до Умов прийому до вищих  навчальних закладів України у 2014 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 29 жовтня 2013 року № 1510, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 року за №1855/24387 (далі – Умови прийому), пропонуємо для громадського обговорення порівняльну таблицю до запропонованих змін. Пропозиції, зауваження та відгуки пропонуємо надсилати у паперовій формі на адресу Міністерства освіти і науки України: 01135 м. Київ, проспект Перемоги, 10 або на електронну адресу ministry@mon.gov.ua.

 
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти запрошує до обговорення нової редакції Положення про  бібліотеку загальноосвітнього навчального закладуПросимо розглянути зазначений проект та надіслати пропозиції на паперових та електронних носіях до 9 грудня 2013 року за адресою:   вул. Митрополита Василя Липківського, 36, кім. 102,  м. Київ, 03035,  е-mail: metodist08@i.ua 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про  внесення змін до переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної  форми власності»
 
Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу департаменту відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України: поштову – пр-т Перемоги, 10,  м. Київ, 01001; електронну адресу – а_serednytska@mon.gov.ua (Алла Середницька, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини департаменту професійно-технічної освіти, тел./факс: 481-32-51).
А також на адресу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштову – вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; електронну – mail@dkrp.gov.ua.Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта.
 
 
Розміщуємо доопрацьований робочою групою, з урахуванням отриманих зауважень і пропозицій, проект Концепції профільного навчання в старшій школі.Зауваження та пропозиції до зазначеного доопрацьованого проекту просимо надсилати на електронну адресу: n_beskova@mon.gov.ua (Наталія Бєскова, начальник відділу змісту середньої освіти та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти).

Додав: kolinko |
Переглядів: 4120
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license