Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Відео
1 2 »

Виступ Олени Фідонян

 

 


Категория: Відео | Просмотров: 815 | Добавил: kolinko | Дата: 23.03.2016 | Комментарии (0)

24 лютого відбулася прес-конференція "Україна потребує громадянського суспільства: чи можливе воно без громадянської освіти у школі?". На ній презентували освітній проект "Враховуй різницю" та обговорили питання відірваності змісту і методів середньої освіти в Україні від реалій життя.

Українські учні, проводячи велику частину свого життя у школі, не отримують на виході практичних інструментів для життя і розбудови громадянського суспільства. Чи врахує реальні потреби школи нинішня реформа освіти?

Участь у конференції взяли: науковий керівник проектів організації Вчителі За Демократію, розробниця курсу "Кроки до порозуміння", док. пед. наук, проф., академік НАПН України Олена ПОМЕТУН, виконавчий директор організації "Вчителі за демократію", координатор проекту "Враховуй Різницю" та співавтор курсу "Кроки до порозуміння" Ігор СУЩЕНКО, а також учитель-апробатор курсу «Кроки до розуміння», директор спецшколи «Талант» м. Дніпрорудне (Запорізька область) Олена ЗДОР.


Категория: Відео | Просмотров: 1094 | Добавил: kolinko | Дата: 26.02.2016 | Комментарии (0)

15 лютого 2016 року освітній портал “Педагогічна преса” здійснював онлайн-трансляцію круглого столу з обговорення питань термінології сучасної системи освіти України в умовах реформування та розробки нового законодавства.

Організатори:

Громадська рада при Міністерстві освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Міжнародна асоціація позашкільної освіти (МАПО)


Категория: Відео | Просмотров: 1087 | Добавил: kolinko | Дата: 15.02.2016 | Комментарии (0)

Заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Ольга Стрелюк, у прямому ефірі дала відповіді на запитання щодо процедури реєстрації та особливостей ЗНО-2016

 

 

Категория: Відео | Просмотров: 845 | Добавил: kolinko | Дата: 03.02.2016 | Комментарии (0)

Стенограма прес-конференції директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо особливостей реєстрації майбутніх абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року.

Терміни, процедура, етапи реєстрації, учасники основної і додаткової сесій, ДПА у формі ЗНО, а також інші питання, що стануть у нагоді випускникам, батькам та особам, які, бажають стати студентами у 2016 році.

Вадим Карандій: Доброго дня! Дякую всім присутнім. Я думаю, що тема досить цікава, тому що дуже багато останні місяці про неї згадували, говорили, тому постараємося зараз дати більшості відповідей на ті питання, які виникають.

Перше це щодо питань, які звучали ще декілька місяців тому, щодо не визначеного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Маю повідомити сьогодні всіх про те, що ЗНО у 2016 році відбудеться, і відбудеться відповідно до тих запланованих планів, які були оголошені у жовтні-листопаді 2015-го року.

Щоправда ці плани, ви знаєте вони відрізняються від тих, які першопочатково планувалися ще в червні 2015-го року, але на то є певні об’єктивні обставини, які нам приходилось враховувати, в тому числі, ті які пов’язані із станом фінансування, також із технологічною готовністю до впровадження того чи іншого виду оцінювання.

В цілому на сьогодні динаміка підготовки до ЗНО є позитивною, всі процеси сплановані, відповідні календарні графіки витримуються, реєстрацію, початок проведення ЗНО плануємо розпочати так як це було попередньо оголошено 1 лютого. Відповідно доступ до реєстраційної форми для бажаючих зареєструватися буде надано починаючи із 12 години 1 лютого.

Я хочу, користуючись нагодою, подякувати як працівникам Українського центру, так і регіональних центрів, також агентству з міжнародного розвитку США, яке нам надало відповідну допомогу у підготовці у зв’язку із тими форс мажорними обставинами, які ми мали наприкінці минулого на початку цього року, також фахівцям тих компаній, які долучилися в процесі вироблення підходів до відновлення роботи Інформаційної системи Українського центру, які безпосередньо зараз реалізують певний комплекс робіт для нормальної роботи в процесі всього періоду проведення ЗНО. Ну і зрозуміло керівництву МОН, яке всіляко сприяє тому, щоб ЗНО відбулося і робота Українського центру була нормалізована.

Спочатку декілька загальних позицій щодо того в якому форматі відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання. ЗНО в 2016 проводиться для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року та осіб, які мають повну загальну середню освіту, які виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів. Всього ЗНО буде проведено із 12 навчальних предметів, перелік яких визначено наказом Міністерства осв ... Читати далі »


Категория: Відео | Просмотров: 669 | Добавил: kolinko | Дата: 28.01.2016 | Комментарии (0)

28 грудня 2015 р. в приміщенні Укрінформу відбулась прес-конференція Фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» спільно з Українським центром оцінювання якості освіти на тему «ЗНО: підсумки та перспективи».

Категория: Відео | Просмотров: 1050 | Добавил: kolinko | Дата: 28.12.2015 | Комментарии (0)

23 жовтня 2015 року, в Будинку Уряду відбувся брифінг міністра освіти і науки України Сергія Квіта щодо нових кадрових призначень і ЗНО-2016.

Сергій Квіт представив громадськості новопризначених: заступника Міністра Павла Хобзея та директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія, які теж взяли участь у брифінгу.

Міністр повідомив, що для забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2016 році, Урядом було виділено 10 мільйонів гривень до кінця 2015 року - на оновлення матеріально-технічної бази УЦОЯО. «Ми дотримуємось усіх строків, і зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться», - зазначив Сергій Квіт.

Міністр зауважив, що наявна матеріально-технічна база УЦОЯО та регіональних центрів на сьогоднішній день є застарілими, і саме на їх оновлення будуть спрямовані урядові кошти. «Також необхідно оновити та сертифікувати програмне забезпечення УЦОЯО. Ті кошти, які ми отримали в цьому році, будуть витрачені на першочергові технічні потреби центру, і вже в бюджет наступного року ми закладатимемо таку суму, яка необхідна для подальшого оновлення обладнання», - пояснив Сергій Квіт.

Також Міністр зазначив, що державну підсумкову атестацію (ДПА) з іноземної, і в першу чергу, англійської мови, у 2016 році складатимуть усі випускники, але ЗНО з іноземної мови  буде обов’язковим лише для вступу на лінгвістичні спеціальності. «ДПА з іноземної мови відбуватиметься з використанням тих тестів, які зараз є для ЗНО. Наразі для об’єктивного оцінювання знань з іноземної мови необхідно також напрацювати методологічну базу для проведення аудіювання, яке ми включимо до ЗНО з іноземної мови вже через рік», - повідомив Сергій Квіт.

Заступник Міністра Павло Хобзей зазначив, що цього року буде задіяна програма для підвищення рівня володіння мовою як вчителів, так і учнів. «Це будуть і тренінги для вчителів, і матеріали для учнів, які будуть доступні також  в он-лайн формі. У квітні 2016 року буде проведено апробацію тих тестів, які ми плануємо вводити у 2017 році», - повідомив Павло Хобзей. За словами заступника Міністра, випускники, які будуть задоволені отриманою за результатами квітневих тестів оцінкою, матимуть змогу не складати ДПА з іноземної мови. 

Директор УЦОЯО Вадим Карандій повідомив, що Міністерством спільно з Кабінетом Міністрів та Комітетом Верховної Ради з питань науки і освіти було прийнято ряд ключових рішень з підготовки до наступного ЗНО. За словами Вадима Карандія, новим обладнанням укомплектують існуючі регіональні центри оцінювання якості освіти, а також новий Херсонський центр, створений замість колишнього Сімферопольського, та переміщений Донецький центр, який зараз працює на базі Донбаського державного педагогічного університету. «На сьогодні вирішено питання щодо формату проведення ЗНО-2016:  зокрема, не проводити державну підсумкову атестацію для випускників ВНЗ I-II рівня акредитації, також  відкладено загальнообов’язкове тестування з іноземної мови», - зазначив Вадим Карандій. Окрім того, у ЗНО-2016 було вирішено повернутись до однорівневих тестів.

ЗНО-2016 відбуватиметься з 5 травня по 10 липня 2016 року. У травні відбудуться тести з обов’язкових предметів – української мови та літератури, історії України та математики. Їх результати будуть водночас зараховуватись і як вступні іспити, і як ДПА. Всього випускникам пропонується тестування з 12 предметів, з яких вони мають право складати не більше чотирьох. Програми ЗНО-2016 залишаться такими ж, як і у 2015 році.

Вадим Карандій повідомив, що в УЦОЯО триває робота по відновленню IT-інфраструктури, в чому надає активну підтримку Альянс USETI за сприяння Агентства з міжнародного розвитку Сполучених Штатів Америки. За словами Директора УЦОЯО, на сьогодні офіційно досягнуто домовленостей з органами слідства, згідно яких центру буде повернуто обладнання, яке не важливе для слідства. Також надано доступ до всієї інформації, яка є на вилучених слідством серверах, аби фахівці УЦОЯО могли скопіювати її для проведення IT-аудиту та визначити доцільність її подальшого використання.

... Читати далі »


Категория: Відео | Просмотров: 1033 | Добавил: kolinko | Дата: 24.10.2015 | Комментарии (0)

Нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів, які ввійшли до 100 кращих шкіл за результатами ЗНО з української мови та літератури за участі Арсенія Яценюка, Сергія Квіта та Лілії Гриневич


Категория: Відео | Просмотров: 900 | Добавил: kolinko | Дата: 28.08.2015 | Комментарии (0)


Категория: Відео | Просмотров: 797 | Добавил: kolinko | Дата: 16.07.2015 | Комментарии (0)


Категория: Відео | Просмотров: 745 | Добавил: kolinko | Дата: 12.05.2015 | Комментарии (0)

24 лютого 2015 року в Міністерстві освіти відбулася нарада з директорами департаментів (начальників управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій. 

Під час наради обговорено питання фінансування освіти, порядку закінчення навчального року, організації вступної кампанії, проведення мовних таборів, демократизації процесів управління в освіті, нового порядку атестації навчальних закладів тощо.


Категория: Відео | Просмотров: 1330 | Добавил: kolinko | Дата: 24.02.2015 | Комментарии (0)

Відео-звернення вчителя ЗНЗ №104, учасника АТО Пенділєєва Костянтина


Категория: Відео | Просмотров: 815 | Добавил: kolinko | Дата: 01.09.2014 | Комментарии (0)

За матеріалами "Педагогічна преса" http://pedpresa.com.ua/


Категория: Відео | Просмотров: 658 | Добавил: kolinko | Дата: 01.09.2014 | Комментарии (0)

1-20 21-27


Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license