Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0Програми курсів за вибором, факультативів, гуртків
УВАГА!
Всі матеріали і посилання представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.
Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.
Публікація даних документів і посилань не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а є рекламою паперового аналога продукту.

Перед використанням необхідно перевірити термін дії грифу МОНУ (дійсні 5 років)!!!

 

  • Завантажити Живи за правилами. Навчальна програма курсу за вибором для учнів основної школи загальноосвітніх навчальних закладів.
  • Завантажити Права людини. Програма курсу за вибором для профільних класів.

  • Завантажити Права людини в Україні. Навчальна програма курсу за вибором для учнів профільних класів (груп) суспільно-гуманітарного напряму.

  • Завантажити Історія держави і права України. Програма курсу за вибором для профільних класів.

  • Завантажити Еволюція влади. Програма курсу за вибором.

  • Завантажити Профільне навчання та до профільна підготовка учнів ЗНЗ з правознавства та інших суспільних дисциплін („Права людини”; „Досліджуючи гуманітарне право”; „Практичне право”; „Громадянська освіта”; „Ми – громадяни України”; „Вчимося бути громадянами”; „Європейські студії”.

  • Завантажити Громадянська освіта. Програма навчального курсу для учнів 11 класів ЗНЗ.

  • Завантажити Савченко Н. В., Бондарчук Д. О., Бондарчук О. С., Колодько Н. І., Мельник В. В., Наровлянський О. Д., Наровлянська М. Д., Омельченко Д. Г., Петрова Н. М., Скриль І. А., Тяпкіна В. К., Биковська О. В. Програма гуртка «Історичне краєзнавство». Основний рівень. Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України Лист від 02.04.2012 № 1/11‑42193

 

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018