Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » До вершин професійної майстерності » Міська профспілкова організація » 2014-2016 рр.
2012-2014 рр. [19]2014-2016 рр. [34]
2017-2019 [26]


Профспілкова солідарність з діями галузевої, обласної організацій Профспілки
10.12.2015, 18:13

9 грудня 2015 року відбувся розширений пленум Миколаївської  міської організації Профспілки з запрошенням голів первинних профспілкових організацій.  Розглянуті питання про дії галузевої, обласної та міської організацій профспілки в сучасних умовах, про організацію колдоговірної роботи і  роботу ревізійних комісій первинних профспілкових організацій.

Голова міської організації Мовчан С.В. ознайомила присутніх з рішеннями УІІІ з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України,  ІУ пленуму обласного комітету Профспілки  «Про основні напрями діяльності профспілки працівників освіти  і науки України на 2016-2020 роки». Постановою пленуму  визначено пріоритетні напрями діяльності структурних ланок міської організації на наступний звітний період.

В роботі пленуму взяли участь фахівці обкому профспілки Максимова Г.М. – заввідділом з питань соціально-економічних та правових питань та Загоруйко О.Л.- головний бухгалтер., які проінформували голів профкомів міста з окреслених питань.

На пленумі були нагороджені дипломами обласної організації профспілки фіналісти конкурсів «На кращий профспілковий комітет»- ЗОШ № 56(голова профкому Орлова Л.С.)  та  «Електронне порт фоліо профспілкового активіста» Кривоносова Л.В. –голова профкому ЗОШ № 61  та Бойко Н.В. – голова профкому ДНЗ № 130.

Також профспілковий актив за  участь у Всеукраїнських заходах щодо відстоювання прав грамотами міськкому профспілки було нагороджено грамотами міськкому профспілки.

Мовчан С.В. – голова міськкому профспілки


 

Категорія: 2014-2016 рр. | Додав: kolinko
Переглядів: 1339 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license