Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2014 » Лютий » 24 »
21:01
ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Німецька мова

9 клас

І місце - Дячук Валерія Юріївна, учениця ЗОШ №1 ім. О. Ольжича
І місце - Агієнко Валерія Олександрівна, учениця гімназії №2
ІІ місце - Монахов Станіслав Дмитрович, учень гімназії №2
ІІІ місце - Яновська Катерина Іларіонівна, учениця СШ №22

10 клас

І місце - Ткач Андрій Сергійович, учень  гімназії №2
ІІ місце - Нікуліна Анастасія Олександрівна, учениця гімназії №2
ІІ місце - Шагієва Ксенія Радиківна, учениця гімназії №2

11 клас

І місце - Пшенична Анастасія Олексіївна,учениця гімназії №2
ІІ місце - Портенко Вікторія Сергіївна, учениця  гімназії №41
ІІ місце - Степанова Марія Володимирівна, учениця  гімназії №2
ІІІ місце - Чепеленко Катерина Петрівна, учениця  гімназії №41
ІІІ місце - Макарцева Юлія Сергіївна, учениця  муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки

Іспанська мова

9 клас

І місце - Малюшевська Анастасія Василівна, учениця  муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки

Французька мова

9 клас

І місце - Антонова Аліна, учениця гімназії №2
ІІІ місце - Іл'яшенко  Альона, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса

10 клас

І місце - Задорожна Олена, учениця гімназії №2
ІІ місце - Каракай Таміслава, учениця гімназії №2

11 клас

І місце - Краснощок Анна, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса
ІІ місце - Мельник Вероніка, учениця гімназії №2
ІІІ місце - Іпатенко Ярослав, учень гімназії №2
ІІІ місце - Середа Олена, учениця гімназії №2

Англійська мова

9 клас

ІІ місце - Д’ячкова Еліна, учениця ЗОШ № 3

                     Заплетнюк Юрій, учениця СШ №22

                     Трошин Максим, учень муніципального колегіуму

ІІІ місце - Божкова Марія, учениця гімназії №41

10   клас

І місце - Русяновська  Юлія, учениця гімназії №41

                  Луценко Оксана, учениця СШ №22

ІІ місце - Орлова Надія, учениця ЗОШ №45
                     Антонишена Катерина, учениця ЗОШ №35

ІІІ місце - Зимовець Марія, учениця ЗОШ №19

11  клас

І місце - Мечет Лідія, учениця СШ №22
ІІ місце - Ракіна Віолета, учениця  гімназії № 2

                    Сербіна Тетяна, учениця ЗОШ №35

                    Осіпова Олена, учениця ЗОШ №35
ІІІ місце - Антоненко Тетяна, учениця СШ №22

Категорія: Гордість міста | Переглядів: 480 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016