Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0


Головна » 2016 » Січень » 25 » Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
12:58
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Фізика:

8 клас

І місце - Літвак Максим, учень муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІ місце - Банков Богдан, учень муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІІ місце - Дудукін Ярослав, учень муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

9 клас

І місце - Василишина Надія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІ місце - Тивонович Остап, учень ЗОШ №48

Кравченко Анастасія, учениця морського ліцею імені професора М. Александрова

10 клас

ІІ місце - Роговцов Юрій, учень муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

ІІІ місце - Глухий Олександр, учень Першої української гімназії імені Миколи Аркаса

11 клас

І місце - Кобелєв Ілля, учень морського ліцею імені професора М. Александрова

ІІ місце - Мудрієвський Петро, учень муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

Кузнєцов Георгій, учень морського ліцею імені професора М. Александрова

ІІІ місце - Красницький Даніель, учень ЗОШ №7

Англійська мова:
9 клас

ІІ місце - Гроза Олена, учениця СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

Гучок Андрій, учень гімназії № 2

ІІІ місце - Миснікова Олена, учениця СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

10 клас

І місце - Каганова Анастасія, учениця СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

ІІ місце - Гриженку Ілля, учень морського ліцею ім. проф. М. Александрова

ІІІ місце - Комарницька Анастасія, учениця ЗОШ №3

11 клас

І місце - Д’ячкова Еліна, учениця ЗОШ ступенів №3

ІІ місце - Русяновська Юлія, учениця гімназії № 41

Лобов Максим, учень СШ №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу

Французька мова:
9 клас

І місце - Троцька Аліна, учениця гімназії №2

ІІ місце - Шевченко Катерина, учениця гімназії №2

Манжос Ірина, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса

ІІІ місце - Цвєткова Юлія, учениця гімназії №2

10 клас

І місце - Удотов Андрій, учень гімназії №2

ІІ місце - Сидорчук Анастасія, учениця гімназії №2

ІІІ місце - Мачула Ангеліка, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса

11 клас

І місце - Асєєва Тетяна, учениця гімназії №2

ІІ місце - Вареник Ганна, учениця гімназії №2

ІІІ місце - Антонова Аліна, учениця гімназії №2

Німецька мова:
9 клас

І місце - Бєлікова Єлизавета, учениця гімназії № 2

ІІ місце - Плевак Олександр, учень гімназії № 2

Шалений Андрій, учень гімназії № 2

ІІІ місце - Аксьонова Єлизавета, учениця спеціалізованої ЗОШ №22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

10 клас

І місце - Кривоус Катерина, учениця спеціалізованої школи мистецтв і прикладних ремесел «Академія дитячої творчості»

ІІІ місце - Зенков Пилип, учень гімназії №2

11 клас

І місце - Дячук Валерія, учениця ЗОШ №1 ім.  О. Ольжича

ІІ місце - Агеєнко Валерія, учениця гімназії №2

Солнцева Наталія, учениця гімназії №41

Швейнова Вероніка, учениця гімназії №2

Іспанська мова:

І місце - Малюшевська Анастасія, учениця 11 класу муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки. 

ІІ місце - Біба Ігор, учень 11 класу муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки


Категорія: Новини | Переглядів: 302 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016