Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 10
Користувачів: 2
Smyrnovatanya1976, ledy_grey


Головна » 2012 » Лютий » 1 » Конкурс «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу»
14:48
Конкурс «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу»
01.02.2012
До уваги керівників, педагогів
Журнал «Заступник директора» запрошує творчих, ініціативних, креативних педагогічних працівників до участі в конкурсі на найкращі матеріали щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу. Його переможці отримають чудові призи.
Для участі у Конкурсі приймаються авторські розробки щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу з фотографіями, які ілюструють розробку.
Тематика конкурсних матеріалів не обмежується. Вони можуть висвітлювати як цілісну систему використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу, так і окремі ЇЇ складові.
Для участі у Конкурсі учасникам необхідно з 25 січня по 15 червня 2012 року надіслати до редакції журналу «Заступник директора школи»:
- заявку про участь у Конкурсі встановленого зразка (див. Додаток 1 до Положення);
- матеріали конкурсної роботи в електронному вигляді (див. Додатки 2, 3 до Положення);
- фотографії у форматі TIFF або JPG.
Контактна інформація: вул. Марини Раскової, 11-А, а/с 170, м. Київ, 02660, тел.: 0 (44) 586-56-06 e-mail: zavuch@mcfr.com.ua
ПОЛОЖЕННЯ  ПРО  КОНКУРС

Категорія: Конкурси фахової майстерності | Переглядів: 1418 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017