Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2012 » Лютий » 1 » Конкурс «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу»
14:48
Конкурс «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу»
01.02.2012
До уваги керівників, педагогів
Журнал «Заступник директора» запрошує творчих, ініціативних, креативних педагогічних працівників до участі в конкурсі на найкращі матеріали щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу. Його переможці отримають чудові призи.
Для участі у Конкурсі приймаються авторські розробки щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу з фотографіями, які ілюструють розробку.
Тематика конкурсних матеріалів не обмежується. Вони можуть висвітлювати як цілісну систему використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу, так і окремі ЇЇ складові.
Для участі у Конкурсі учасникам необхідно з 25 січня по 15 червня 2012 року надіслати до редакції журналу «Заступник директора школи»:
- заявку про участь у Конкурсі встановленого зразка (див. Додаток 1 до Положення);
- матеріали конкурсної роботи в електронному вигляді (див. Додатки 2, 3 до Положення);
- фотографії у форматі TIFF або JPG.
Контактна інформація: вул. Марини Раскової, 11-А, а/с 170, м. Київ, 02660, тел.: 0 (44) 586-56-06 e-mail: zavuch@mcfr.com.ua
ПОЛОЖЕННЯ  ПРО  КОНКУРС

Категорія: Конкурси фахової майстерності | Переглядів: 1558 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license