Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1


Користувачі на сайті:
Admin_Vasilishin

Головна » Конкурси фахової майстерності
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [61]Новини [1011]
Гордість міста [267]Вітаємо [160]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [122]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 3 4 »
14.01.2014
Керівникам навчальних закладів, учителям, які викладають у 1-х класах

З метою популяризації досвіду роботи з питань ефективної організації навчального середовища у класних кімнатах для учнів 1-х класів загальноосвітніх шкіл, Міністерство освіти і науки спільно з освітнім Інтернет-порталом «Педагогічна преса» оголошує проведення огляду фотоматеріалів за темою «Організація навчального середовища в 1-х класах (класні кімнати, кімнати відпочинку, рекреації тощо)». До участі в фотоогляді запрошуються загальноосвітні навчальні заклади, навчально-виховні комплекси «ЗНЗ-ДНЗ, ДНЗ-ЗНЗ».

Інформацію щодо проведення конкурсу розміщено у листі МОН від 13.01.2014 № 1/9-18


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

15.12.2013
Керівникам навчальних закладів, учителям, методистам

Компанія Panasonic, разом з компанією Ав-Про запрошують Вас прийняти участь у конкурсі методичних розробок по використанню інтерактивних дошок Panasonic у навчанні.

Для участі у конкурсі необхідно зарееструватися на нашому сайті у розділі Конкурси та завантажити підготовлені матеріали і заявку*. Реєстрація буде доступна з 1  жовтня 2013 до 28 лютого 2014.

ДетальнішеКатегория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

25.11.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам, вихователям ДНЗ, методистам

Компанія Panasonic, разом з компанією Ав-Про запрошують Вас прийняти участь у конкурсі методичних розробок по використанню інтерактивних дошок Panasonic у навчанні.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися на сайті та завантажити підготовлені матеріали і заявку на сайт http://panaboard.kiev.ua . Реєстрація буде доступна до 28 лютого 2014.

Головна умова участі Ваших розробок у конкурсі – це створення всіх матеріалів саме у форматі програмного забезпечення Elite Panaboard Book (далі "peb”), яке постачається разом з інтерактивною дошкою та доступне для безкоштовного завантаження з сайту компанії Panasonic.

Детальніше:

Лист ІІТЗО щодо проведення фестивалю

Умови конкурсу + заявка
Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

29.10.2013
Керівникам навчальних закладів, учителям, методистам

Видавництво «Шкільний світ» оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків — 2014».

Тема: «Українознавчий аспект у навчально-виховному процесі»

Мета: Популяризація кращого педагогічного досвіду серед освітян усієї України через фахову пресу

Конкурс проводиться з 1 грудня 2013 р. по 30 березня 2014 р. серед передплатників видавництва «Шкільний світ» 2014року.

Вимоги до конкурсних матеріалів

Конспект уроку (заходу) повинен містити: чітко сформульовані тему, мету, завдання уроку, перелік необхідного обладнання; чітко визначену структуру із хронометражем кожного етапу, опис дій учителя та учнів на кожному етапі уроку (заходу).

Заявка встановленої форми повинна бути заповнена та підписана особисто учасником.

Заявка, мультимедійний матеріал та конспект уроку (позаурочних заходів) має бути надісланий на CD-R та у роздрукованому вигляді (Word, 12 кегль, інтервал 1,5) на адресу: 01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2 з позначкою «Панорама творчих уроків- 2014»

Додатково:

Заявка

Інформація про конкурс


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

27.10.2013
Керівникам навчальних закладів, учителям, методистам

Відповідно до листа МОН України від 27.09.2013 №14-1/10-3120 та  програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки (лист №14.1/10-3120 від 27.09.2013) проводить щорічний конкурс «Вчитель – новатор», мета якого – опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.

Учасниками конкурсу є педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі необхідно до 31.12.2013 року:

1. Пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу http://microsoft.ua/itc.

2. Зареєструватись на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні», заповнити профіль учасника та завантажити конкурсну роботу (http://bit.ly/14vUQyY).

             Детальніше із Положенням про конкурс, умовами та зразками конкурсних робіт ви можете у тематичній дискусії на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» (http://bit.ly/14vUQyY) або http://microsoft.ua/vchytel-novator

За довідками звертайтесь до регіонального координатора конкурсу Веліховської Алли (velih@ukr.net)  та до всеукраїнського координатора конкурсу, Артура Кочаряна, a.kocharyan@shkola.org.ua


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

10.10.2013/04.09.2013                                                                          ОНОВЛЕНО!!!
Керівникам навчальних закладів, педагогам

Відповідно до наказу МОНУ від 02.09.2013 р. №1255, у 2013/14 навчальному році Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводитиметься у таких номінаціях: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання», «Директор школи».

Конкурс проводитиметься у три етапи: перший (міський) – жовтень–листопад 2013 року; другий (обласний – січень 2014 року; третій (заключний) – лютий–березень 2014 року буде проходити в містах: Золотоноші Черкаської області – «Початкові класи», Білій Церкві Київської області – «Трудове навчання», Іллічівську Одеської області – «Світова література», Первомайську Миколаївської області – «Географія», Світловодську Кіровоградської області – «Директор школи».


Положення про Всеукраїнський конкурс "Учитель року”

Наказ МОНУ від 02.09.2013 р. № 1255 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

Рекомендації щодо оформлення матеріалів учасника Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (ІІТЗО)

Зразок плану проведення майстер - класу "Я роблю це так" (ІІТЗО за результатами конкурсу минулих років, автор Жукова Оксана Володимирівна вчитель хімії Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, Кіровоградська область)

Рішення колегій МОНУ "Про підсумки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» та відзначення переможців, лауреатів та організаторів

Сайт конкурсу


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу з охорони праці серед навчальних закладів!

І місце – дошкільний навчальний заклад №78

ІІ місце – Академія дитячої творчості

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

22.03.2013
Керівникам позашкільних навчальних закладів
У березні - травні 2013 року проходитиме I (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів Миколаївської області відповідно до Положення.
Конкурсні матеріали включають:
- заявку на участь у Конкурсі за встановленою формою;
- опис конкурсного веб-сайту (мета, завдання сайту, його оригінальність та роль у діяльності позашкільного навчального закладу - до 2 аркушів).
Заявку-реєстрацію для участі в конкурсі необхідно подати до 24 травня 2013 року за адресою: 54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, кабінет 26.

Додатково:


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

15.03.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам

Запрошуємо ознайомитися з електронними портфоліо учасників третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013», серед яких і портфоліо педагогів Миколаєва - Ірклій І.Ю. (гімназія №2) та Гетманцева В.С. (муніципальний колегіум).

Відповідно до умов та порядку проведення третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» та з метою поширення передового педагогічного досвіду вперше Центральним оргкомітетом конкурсу ухвалено рішення (протокол № 1 від 18 жовтня 2012 року) про розміщення електронних портфоліо в мережі Інтернет.

Електронні портфоліо учасників третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2013″ в номінації:

"Інформатика” 

"Фізика”

"Іноземна мова” (французька)

"Музичне мистецтво”

"Російська мова”


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

19.02.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам

Роль школи у формуванні в дітей здорового способу життя неоціненна: вони перебувають у цьому закладі з 6 до 17 років. Пропонуємо педагогічним працівникам поділитися досвідом щодо розроблення та впровадження у навчально-виховний процес технологій, які дадуть змогу зберегти та зміцнити здоров’я дітей, сформувати у них ціннісне ставлення до нього.

Редакція журналу «Заступник директора школи» оголосила конкурс «Упровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес», який триватиме з 28 січня по 17 червня 2013 року. На його переможців чекають подарунки.

Для участі в конкурсі приймаються авторські розробки щодо впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу з фотографіями, які ілюструють розробку.

Тематика конкурсних матеріалів не обмежується. Вони можуть висвітлювати як цілісну систему впровадження здоров’язбережувальних технологій, так і окремі її складові.

Положення про конкурс + заявка на участь


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

13.02.2013
Керівникам навчальних закладів, учителям фізичної культури

У розділі "Нормативне забезпечення. Всеукраїнські конкурси для педагогів" розміщено лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 12.02.2013 №14.1/10-344 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу".

У листі надано Положення про конкурс та зазначено терміни його проведення:

І тур – січень – лютий: районні (міські) конкурси;
ІІ тур – березень – травень: обласні конкурси;
ІІІ тур – листопад: всеукраїнський (фінальний)

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

07.02.2013
Керівникам навчальних закладів, практичним психологам, методистам психологічної служби

Запрошуємо до участі в конкурсі «Підвищення психологічної культури педагогів», що проводять редакції журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог:Дитячий садок».

Учасниками Конкурсу можуть бути практичні психологи системи освіти України. Для участі в Конкурсі приймаються авторські розробки щодо підвищення психологічної культури педагогів України з фотографіями, які ілюструють розробку. Тематика конкурсних матеріалів не обмежується. Вони можуть висвітлювати як цілісну систему роботи щодо підвищення психологічної культури педагогів, так і окремі її складові.

Положення про конкурс та заявка на участь


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

21.01.2013
Керівникам дошкільних навчальних закладів, педагогам, методистам
З метою широкої популяризації досвіду роботи з питань впровадження технологій, спрямованих на збереження здоров’я дітей дошкільного віку, виховання здорового способу життя Міністерство освіти, молоді та спорту України оголошує проведення Всеукраїнського огляду кращих відеоматеріалів про здоров’язбережувальні технології, що впроваджуються у дошкільних навчальних закладах.
До 29 березня 2013 року
на адресу Міністерства необхідно надіслати заявку, кращі (не більше 3-х від регіону) відеоматеріали  на диску DVD  або CD-RW про здоров’язбережувальні технології (до 5 хвилин)  та текстовий матеріал (обсягом до 2-х друкованих сторінок у форматі Microsoft Word), що більш детально розкриває суть здоров’язбережувальної технології, викладеної у відеоматеріалах.

Лист МОНмолодьспорт від 18.01.2013 №1/9-28 + форма заявки


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

21.01.2013
Керівникам позашкільних закладів, педагогам
У серпні 2012 року наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту затверджено Положення про Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів. І етап конкурсу буде проведено з лютого по березень 2013 року.
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти рекомендує
провести Конкурс у трьох номінаціях:
веб-сайт міського позашкільного закладу;
веб-сайт районного позашкільного закладу;
веб-сайт обласного позашкільного закладу.
При оцінюванні конкурсних веб-сайтів будуть використовуватись критерії, розроблені журі.
Зверніть увагу! Наведені критерії можна використати для оцінки веб сайту і загальноосвітнього навчального закладу з метою самоаналізу й удосконалення діяльності.

Детальніше:

Положення про Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів

Критерії оцінювання веб-сайтів (лист ІІТЗО від 21.01.13 № 14.1/10-139)
Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

26.12.2012
Керівникам дошкільних навчальних закладів
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року», що проводиться з метою сприяння підвищенню престижності праці вихователів дошкільних навчальних закладів, їхньої ролі в розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу педагогів.
Учасниками Конкурсу можуть бути вихователі з відповідною фаховою освітою, які працюють у дошкільних навчальних закладах різних типів, форм власності, підпорядкування і мають стаж педагогічної роботи не менше 5 років.
Конкрс проводиться в два тури:
І (міський) тур - у лютому 2013 року;
II (обласний) тур у два етапи - у березні 2013 року:
відбірковий - із 11 по 15 березня 2013 року;
очний - з 25 по 29 березня 2013 року.

Наказ МОНмолодьспорт від 13.12.2012 № 1411 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році»

Наказ управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 24.12.2012 №923


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

20.12.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам
Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України запрошує взяти участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень».
Метою конкурсу є створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх передового досвіду щодо упровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованого, компетентнісного підходів до освіти учнівської молоді та підтримки обдарованості; підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах.
Основні етапи конкурсу:
 • І етап конкурсу (жовтень) – інформаційне забезпечення ІІ Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель-обдарований учень».
 • ІІ етап конкурсу (з 1 листопада 2012 року по 15 лютого 2013) – реєстрація участі у конкурсі – подача конкурсних робіт.
 • ІІІ етап конкурсу (з 1 березня 2013  по 1 травня 2013) – робота конкурсного журі, визначення переможців.
Звертаємо Вашу увагу, що в першу чергу будуть розглядатись заявки та роботи, які були оформлені за допомогою електронної форми-заявки!
Інструкція по заповненню форми-заявки на участь  
Заявки, що подані на  конкурс третіми особами без відома кандидата, не розглядаються!
Заявка подається не пізніше 15 лютого 2013 року
 • Необхідно заповнити українською мовою всі поля форми.
 • В полі "Номінація" обрати необхідне.
 • Обов’язково зробити відмітки в полях «Даю дозвіл на друк конкурсного матеріалу в практико-зорієнтованому збірнику та розміщення його на освітньому порталі «Острів знань» та «Погоджуюсь з умовами участі у Конкурсі та даю дозвіл на використання моїх персональних даних»
При заповненні форми є можливість додати конкурсну роботу та супроводжуючий матеріал. Для цього потрібно у відповідних місцях форми натиснути кнопку "Завантажити". Готову форму відсилати за допомогою кнопки "Відправити заявку".
Шановні майбутні конкурсанти!
Якщо у Вас виникли проблеми при заповненні електронної форми заявки, надсилайте будь ласка заявки електронною поштою на адресу: konkurs@iod.gov.ua


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

08.12.2012
Керівникам позашкільних навчальних закладів, педагогам, методистам позашкілля
У розділі "Нормативне забезпечення. Всеукраїнські конкурси для педагогів" розміщено лист МОНмолодьспорт від 03.12.2012 № 1/9 - 879 "Про проведення Всеукраїнського конкурсумайстерності педагогічних працівниківпозашкільних навчальних закладів«Джерело творчості» у номінації "Керівник гуртка – 2013", який містить інформаційно-методичні матеріали щодо проведення конкурсу.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

28.11.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам
У рамках 16-ї міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013» пройде Третій всеукраїнський конкурс на кращий інформаційний сайт навчального закладу – «Веб-сайт – обличчя успіху».
Конкурс проводиться в трьох номінаціях:
1). Шкільні веб-сайти
2). Веб-сайти дошкільних і позашкільних навчальних закладів (будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси, тощо)
3). Веб-сайти вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації (коледжі, технікуми, вищі ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади).
Предметом конкурсу є змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах.
Для участі в конкурсі необхідно до 25 січня 2013 року надіслати заповнену анкету із заявкою на електронну адресу Оргкомітету exhibitions@carshe.com
Детальніше:

Положення про конкурс

Анкета учасника

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

28.11.2012
Керівникам навчальних закладів
1 грудня 2012 року стартує Всеукраїнський конкурс "Директор XXI століття — 2013". Запрошуємо до участі керівників навчальних закладів нашого міста. Адже місто має потужний управлінський потенціал і позитивний досвід результативної участі в цьому конкурсі у минулому навчальному році.
Участь у конкурсі дозволить Вам:
      • відчути себе успішним й отримати визнання;
      • поділитися власним досвідом ефективного управління;
      • сформувати позитивний імідж керівника;
 • опублікувати свої матеріали на шпальтах журналу «Директор школи. Шкільний світ» і газети «Директор школи».
До Вашої уваги:

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

31.10.2012/24.10.2012                                                                                            ОНОВЛЕНО!!!
Керівникам навчальних закладів, учителям, методистам
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України видано наказ від 24.10.2012 № 1143 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013», який розміщено у розділах "Нормативне забезпечення.2012-2013" та "Нормативне забезпечення. Всеукраїнські конкурси".
У 2012/13 навчальному році Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводитиметься у таких номінаціях: «Інформатика», «Фізика», «Іноземна мова» (французька), «Музичне мистецтво», «Російська мова».
Конкурс проходитиме в три етапи: перший (міський) – грудень 2012 року; другий (обласний) – лютий 2013 року; третій (заключний) – квітень 2013 року у містах: Краснограді Харківської області – «Інформатика», Кривому Розі Дніпропетровської області – «Фізика», Житомирі – «Іноземна мова» (французька), Луцьку – «Музичне мистецтво», Мелітополі Запорізької області – «Російська мова».
Нагадуємо, що на нашому сайті розміщено
доповідну записку "Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012" та рішення колегії МОНмолодьспорт. А у розділі "Перспективний досвід" можна ознайомитися з роботами переможців і учасників конкурсу минулих років.

Наказ управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 29.10.2012 №789


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

27.10.2012
Керівникам позашкільних навчальних закладів, педагогам
З 15 жовтня по 29 листопада 2012 року проводиться обласний конкурс серед педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на кращу творчу роботу з художньо-естетичного напряму.
Конкурс проводиться у таких номінаціях художньо-естетичного напряму позашкільної освіти:
- «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво»;
- «Кращий сценарій масового заходу».

Детальніше:

Наказ управління освіти і науки облдержадміністрації від 19.09.2012 №663

Положення про конкурс

Додаток 1                  Додаток 2                            Додаток 3                                   Додаток 4

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

29.10.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам
Запрошуємо вчителів до участі в щорічному Всеукраїнському конкурсі "Панорама творчих уроків - 2013". Тема  цьогорічного конкурсу: «Інтегроване навчання з використання ІКТ» (перевага надається роботам орієнтованим на формування життєвих компетентностей школяра).
Конкурс проводиться з 1 жовтня 2012 р. по 31 березня 2013 р. у три етапи.
Для участі в конкурсі необхідно надіслати до видавництва:
 1.  Заявку встановленої форми на електронну адресу panorama@osvita.ws
 2. квитанцію (ксерокопія або сканування) про передплату видань «Шкільного світу» 6 міс. або 12 міс. 2013 р.;
 3. конспект уроку (позаурочного заходу) чинної навчальної програми з використанням інформаційно-комунікаційних технологій з чітко визначеним місцем їх застосування;
 4. мультимедійні матеріали до уроку: презентації на 10 слайдів у Power Point, аудіо-, відеофайли, авторські ігри, демонстраційні зразкитаблиці, схеми тощо;
 5. відповіді/розв’язання до всіх завдань уроку.
Заявка, мультимедійний матеріал та конспект уроку (позаурочних заходів) має бути надісланий на CD-R та у роздрукованому вигляді (Word, 12 кегль, інтервал 1,5) на адресу: 01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2 з позначкою «Панорама творчих уроків»

Детальніше про умови конкурсу


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

27.10.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам
Запрошуємо до участі в творчому конкурсі газети «Шкільний світ» на кращу розробку батьківських зборів.
На сьогодні загострилися проблеми організації взаємодії школи й сім’ї, частіше проявляється відчуження батьків від школи. Щоденні турботи, пов’язані переважно з матеріальним забезпеченням, відділяють одне від одного дорослих людей, відповідальних за виховання дітей. Життя вносить свої корективи в союз школи й сім’ї, отже, треба не лише застосовувати традиційні методи й форми роботи з батьками, а й шукати нові, що відповідають сучасним вимогам
Якщо ви не лише талановито працюєте, а й готові ділитися власним досвідом взаємодії з дітьми й батьками, включайтеся в творчий конкурс «Кращі батьківські збори».
Матеріали приймаються до 20 грудня 2012 року
У конкурсі можуть узяти участь як індивідуальні учасникиучителі й методисти, так і педагогічні команди.
Вимоги до конкурсних робіт:
 1. Матеріал має бути цілісним, закінченим, оригінальним.
 2. До матеріалів додається заявка встановленної форми.
 3. Матеріали подаються в друкованому та електронному вигляді. (Рекомендований розмір шрифту в текстовому документі 14 або 12. Малюнки, графічні файли у форматі .jpg).
 4. Посилання на використану літературу обов’язкове.
 5. У разі успішного отримання матеріалів автор отримує повідомлення.
Конкурсні роботи слід надсилати:
 1. на адресу редакції газети «Шкільний світ», вул. Тимірязєвська, 2, м. Київ, 01014 (з поміткою «Конкурс «Кращі батьківські збори»)

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

23.10.2012
Керівникам позашкільних закладів, педагогам, методистам
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2013» за туристсько-краєзнавчим, військово-патріотичним, фізкультурно-спортивним та дослідницько-експериментальним напрямами.

Додатково:

Наказ МОНмолодьспорт від 19.10.2012 № 1123 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2013»

Положення    про    Всеукраїнський   конкурс  майстерності  педагогічних  працівників  позашкільних   навчальних закладів  "Джерело творчості"


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

19.10.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям української мови, методистам
Запрошуємо педагогів до участі у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році».
Конкурс проводиться з метою популяризації сучасної вітчизняної книги та заохочення учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня учнів та покращення якості й ефективності процесу читання.
Конкурс проводиться з 1 листопада 2012 до 1 квітня 2013 року.
Вимоги до робіт: конспект уроку повинен бути надрукований через 1 інтервал чотирнадцятим кеглем на папері А-4. Також обов’язковою є електронна версія конспекту на диску. Кожен учасник конкурсу обов'язково має вказати прізвище, ім'я та по батькові, адресу та повну назву навчального закладу, а також свою адресу, куди в разі перемоги надсилатимуться призи. Конспект може супроводжуватися мультимедійним супроводом (презентацією).
Роботи необхідно надсилати надсилаються на адресу видавництва «Грані-Т»: 02140, м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10 або ж на електронну скриньку: office@grani-t.

Детальніше:

Умови проведення конкурсу

Банер конкурсу (для розміщення на стенді в учительській)


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

03.10.2012
Керівникам навчальних закладів, заступникам директорів з виховної роботи, педагогам, методистам
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголошує про початок ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Парк педагогічної майстерності" (лист МОНмолодьспорт № 1/9-703 від 2 жовтня 2012 року).
Конкурс проводиться за темою: "Система виховання як засіб формування конкурентоспроможної особистості з високим рівнем життєвих компетенцій" протягом 2011-2015 років та з метою підтримки творчої педагогічної діяльності працівників загальноосвітніх навчальних закладів і популяризації педагогічних здобутків у створенні системи виховання.
До участі у ІІ етапі конкурсу запрошуються соціальні педагоги, вчителі, які викладають предмети освітніх галузей: математика, природознавство і заступники директора з навчально-виховної роботи, які координують їх діяльність.
Роботи надсилаються до 30 листопада 2012 року (дата визначається за терміном відправлення, що зазначений на конверті) в письмовому та електронному вигляді за адресою: Державна наукова установа "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти", 03035 м. Київ, вул. Урицького 36, кім. 217.
Звертаємо увагу, що загальноосвітні навчальні заклади, які брали участь в І етапі конкурсу, подають матеріали без заявки, вказуючи про свою попередню участь у супровідному листі. Навчальні заклади, які вперше беруть участь у зазначеному вище конкурсі обов’язково мають подавати роботи разом із заявкою (див. Положення).

Додатково:

Положення Всеукраїнського конкурсу "Парк педагогічної майстерності"

Лист МОНмолодьспорту від 02.10.2012 №1/9-703 "Про ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Парк педагогічної майстерності"


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

12.09.2012
Керівникам позашкільних закладів
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України затверджено Положення про Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів, що розміщено в розділі "Нормативне забезпечення. 2012-2013 н.р.".
Конкурс проводиться з метою поширення педагогічного досвіду з використанням можливостей Інтернету для підвищення ефективності освітнього процесу в позашкільних навчальних закладах.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

16.08.2012
Керівникам навчальних закладів, заступникам директорів з виховної роботи,
педагогам-організаторам, методистам з виховної та позашкільної роботи
Асоціація позашкільних навчальних закладів України, Федерація дитячих організацій України, газета «Позашкілля» видавництва «Шкільний світ» оголошують конкурс інформаційно-методичних презентацій діяльності дитячих громадських організацій, об’єднань «ВИХОВУЄМО РАЗОМ!»
Конкурс передбачає розгляд: спільних програм (проектів, акцій, заходів) дитячих громадських організацій, об’єднань з навчальними закладами, управліннями, відділами освіти і науки тощо.
Номінації конкурсу:
·  Взаємодія дитячих громадських організацій, об’єднань із педагогічними колективами позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів щодо виховання дітей та молоді.
·  Громадянське виховання дітей та молоді у діяльності дитячих громадських організацій, об’єднань.
·  Військово-патріотичне виховання дітей та молоді у діяльності дитячих громадських організацій, об’єднань.
·  Формування здорового способу життя, профілактика девіантної поведінки дітей та молоді.
·  Учнівське самоврядування; участь дитячої громадської організації в роботі громадських органів управління закладами освіти.
·  Сприяння розвитку дитячої творчості; організація змістовного дозвілля дітей та молоді.
·  Благодійні програми, проекти, акції.
Роботи приймаються до 30 листопада 2012 року  без обмежень щодо кількості авторів, на паперовому або електронному носіях та направляються на адресу Федерації дитячих організацій України: 04053, м.Київ, вул. Воровського, 16, оф. 15.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

16.08.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям, методистам
Портал «Учительський журнал он-лайн» оголошує конкурс на кращу авторську розробку місяця!
Протягом 2012-2013 навчального року щомісяця буде обиратися краща робота з визначеного на цей місяць предмета. Матеріали, розміщені з порушеннями умов конкурсу - у невіподвідній категорії або у невідповідний місяць -  участі у конкурсі не беруть.
Основна умова конкурсу - робота повинна бути авторською і містити лише авторські матеріали.
Переможці конкурсу визначаються адміністрацією порталу "Учительський журнал он-лайн" і редакційною колегією ВГ «Основа». Рішення є остаточним і не підлягає оскарженню.
Роботи переможців отримають сертифікат «Кращий матеріал місяця», а також позачергово будуть розглянуті для друку у відповідних журналах ВГ «Основа»*
Шановні колеги! Не залишайте поза увагою свої напрацювання! Беріть участь і перемагайте! Адже Миколаївській освіті є чим пишатися!

Графік проведення конкурсу:
Вересень - Початкове навчання та виховання / Трудове навчання
Жовтень – Математика / Інформатика
Листопад - Українська мова та література / Російська мова та література
Грудень – Біологія / Хімія / Фізика
Січень – Основи здоров’я / Фізичне виховання
Лютий – Зарубіжна література / Музика, образотворче мистецтво, художня культура
Березень – Географія / Природознавство / Економіка
Квітень – Англійська мова та література / Англійська мова в початковій школі / Німецька мова
Травень – Історія та правознавство / Дошкільний навчальний заклад

Див. додатково:

Інструкція щодо реєстрації на порталі «Учительській журнал он-лайн»

Інструкція щодо розміщення матеріалів на порталі «Учительській журнал он-лайн»

Розмістити свої матеріали можна за адресою: http://teacherjournal.com.ua/


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

14.08.2012/21.06.2012                                             ОНОВЛЕНО!!!
Керівникам навчальних закладів, заступникам директорів з виховної роботи, класним керівникам
Запрошуємо до участі  у Всеукраїнському конкурсі - «Класний керівник року - 2012».
У новому навчальному році конкурс проходитиме у три тури:
перший – міський – з 1 вересня по 31 жовтня;
другий – обласний – з 1 по 30 листопада;
третій – Всеукраїнський – з 1 по 31 грудня.
Нагадуємо, що Положення про конкурс розміщено на нашому сайті в розділі "Нормативно-правове забезпечення (Положення про Всеукраїнські конкурси)".

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

25.07.2012
Керівникам навчальних закладів, методистам, учителям
Запрошуємо ознайомитися з Доповідною запискою "Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012" та рішенням колегії МОНмолодьспорт.
Нагадуємо, що відповідно до графіка проведення конкурсу на 2012-2014 рр., який розміщений на нашому сайті, "Учитель року - 2013" пройде у таких номінаціях: «Інформатика», «Фізика», «Іноземна мова. Французька», «Музичне мистецтво»,  «Основи здоров’я».

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

07.07.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам
Освітній портал ПедПРЕСА за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту у рамках програми Всеукраїнського дня дошкілля оголошує конкурс на краще періодичне видання для працівників дошкільних навчальних закладів!
На прохання порталу фахівці департаменту загальної середньої і дошкільної освіти МОНмолодьспорту обрали 11 вітчизняних журналів і газет, які пишуть для дошкілля і про нього. Аби конкурс проходив об’єктивно, редакції, що беруть участь у голосуванні, надали нам електронні версії журналів та газет. Тож кожен може ознайомитися з виданнями і скласти власне враження про них.
З 3 липня по 15 серпня відвідувачі порталу зможуть віддавати свої голоси за вподобані журнал або газету. Видання, що набере найбільшу кількість голосів, отримає цінний приз від освітнього порталу ПедПРЕСА, а також дипломи і спеціальні відзнаки від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.
Голосуємо разом!

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу - захисту сучасної моделі навчального закладу
«Школа сприяння здоров'ю»!

І місце - муніципальний колегіум,
І місце - міська станція юних натуралістів,
ІІ місце - ДНЗ №144 «Горобинонька»,
ІІ місце - ЗОШ №25,
ІІ місце - Будинок творчості дітей та юнацтва Ленінського району.
Дякуємо керівникам зазначених закладів за належну увагу до створення системи діяльності закладу щодо збереження здоров'я дітей.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

04.06.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям
Запрошуємо педагогів взяти участь в міжнародному конкурсі SMART - 2012. Стаж роботи та вік учасників конкурсу не обмежений.
Мета - підтримка та підвищення професійної майстерності педагогів, що застосовують інтерактивні рішення SMART в освітньому процесі.
Міжнародний конкурс проводиться в два етапи - регіональний і фінальний.
Регіональний етап конкурсу проводиться у два тури: перший тур - заочний, другий тур - очний. Для участі у першому турі регіонального етапу конкурсу потенційному учаснику необхідно надати:
• Методичну розробку уроку, виконану в програмному забезпеченні SMART Notebook версії не нижче 10.8 (роботи, виконані в інших програмних пакетах не розглядаються). Дана робота повинна містити титульну сторінку з зазначенням теми уроку, ПІБ автора, назва навчального закладу і викладав дисципліну. Найменша кількість сторінок у методичній розробці - 20. Оновити програмне забезпечення можна за цим посиланням.
• Пояснювальну записку до методичної розробки, виконану в програмах Microsoft Word або OpenOffice. У пояснювальній записці до уроку вказується: предмет уроку, тема уроку, тип уроку, програма, яка використовується в роботі та її автори, методики, що застосовуються на уроці, використовувана апаратура, опис активних і пасивних форми навчання, пояснення до сторінок матеріалу розробки уроку. Приклад пояснювальній записки можна завантажити за цим посиланням.
Методичний матеріал і анкету учасника слід надіслати в оргкомітет за електронною адресою russia@smarttech.com до 15 серпня 2012 року.
Переможці регіональних етапів нагороджуються:
• 1 місце - запрошенням на фінальний етап конкурсу в Москву, документ-камерою SMART;
• 2 місце - програмним забезпеченням SMART Classroom Suite;

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

02.06.2012
Керівнику навчального закладу
Запрошуємо учнівські та педагогічні  колективи загальноосвітніх навчальних закладів, батьківську громадськість до участі в заочному обласному конкурсі на кращий соціально-педагогічний проект «Шкільне подвір’я», присвячений 75-річчю утворення Миколаївської області.
Конкурс проводиться з 12 квітня по 25 жовтня 2012 року у два етапи:
І етап – міський - з 12 квітня по 17 вересня 2012 року.
ІІ етап – обласний (заочний) - з 20 вересня по 25 жовтня 2012 року.

Наказ управління освіти і науки

Положення про конкурс

Заявка на участь


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

18.05.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям трудового навчання
Запрошуємо усіх творчих педагогів взяти участь у конкурсі авторських електронних розробок з предмета «Трудове навчання», 5—11 класи, що проводиться видавництвом "Шкільний світ".
На конкурс приймаються:
- відео-матеріали майстер-класів;
- презентації;
- дидактичні матеріали до окремих тем чи уроків: технологічні й інструкційні карти, тестові завдання, - - кросворди тощо;
- сценарії свят, конкурсів;
- ігри;
- ілюстрації тощо.
Матеріали — електронний варіант + власноруч заповнену заявку — просимо надсилати на електронну скриньку L_Rak@ukr.net або trud@1veresnya.com.ua чи поштову адресу редакції (01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2) з поміткою «Трудове навчання. На конкурс Е-матеріалів» до 30 червня 2012 р.


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

08.04.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям, учням
Управління освіти Миколаївської міської ради та Всеукраїнський освітній портал «Щоденник.ua» оголошують конкурс для навчальних закладів міста «Створення єдиного інформаційного освітнього простору на базі інноваційного проекту «Щоденник.ua».
Переможців очікують цінні подарунки!!!

Конкурс проводиться в три етапи:

Організаційно-підготовчий етап – 05.04.12- 06.04.12

Експертний – 07.04.12 - 22.04.12

Заключний – 23.04.12 – 30.05.12

Заявка на участь у конкурсі, написана у довільній формі, надсилається на адресу mykolaiv.shod@gmail.com у період з 05.04.12 по 22.04.12.

Положення про конкурс, умови участі (наказ управління освіти Миколаївської міської ради від 02.04.12 №171)


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

04.04.2012/21.01.2012   ОНОВЛЕНО!!!
До уваги керівників, заступників директорів з виховної роботи, класних керівників
МОНмолодьспорт України затверджено Положення про  Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року».
Метою конкурсу є сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади.
Конкурс буде проводитися один раз на три роки, починаючи з 1 вересня 2012 року.
Ознайомитися з Положенням можна на новій сторінці "Положення про всеукраїнські конкурси" розділу "Нормативно-правове забезпечення".

Наказ управління освіти і науки облдержадміністрації №281 від 03.04.2012 "Про організацію і проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року"

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

27.03.2012
Керівнику навчального закладу, учителям музичного мистецтва
Запрошуємо педагогів до участі в VІ міжнародному конкурсі "Учитель музики XXI століття" імені Д.Б.Кабалевського, що проводиться Інститутом мистецтв Національного педагогічного університету імені  М.П. Драгоманова за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Конкурс проходить за п'ятьма номінаціями:
1-а номінація - проведення уроку музики учителем.
2-а номінація - проведення уроку музики студентом.
3-я номінація - демонстрація вчителем авторської музично-педагогічної технології.
4-а номінація - демонстрація студентом авторської музично-педагогічної технології.
5-а номінація - демонстрація форм колективного музикування в сім'ї як основи домашньої музичної освіти.
Конкурсні випробування складаються з двох турів.
Перший тур проводиться заочно на основі надісланих до оргкомітету відеозаписів уроків музики (1 і 2 номінації) або опису авторської музично-педагогічної технології з додатком відеозапису заняття, що демонструє її застосування (3 і 4 номінації), або відеозапису колективного музикування членів сім'ї (5 номінація). Відеозапис і документація з відповідної номінації висилаються по «поштовому відправленню 1 класу» в оргкомітет не пізніше 25 квітня 2012 року.
Другий тур проводиться 15-19 жовтня 2012 року на базі Інституту мистецтв НПУ ім. М.П. Драгоманова. У другий тур запрошуються учасники конкурсу, які найбільш переконливо і яскраво продемонстрували у першому турі свої музично-творчі вміння та навички, що відповідають вимогам конкурсу.
Мови на конкурсі: українська, російська, англійська.

Детальніше (Лист Міністерства 1/9-224 від 26.03.12, Положення, регламент конкурсу)


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

27.03.2012
До уваги керівників, учителів фізичної культури
Запрошуємо творчих педагогів взяти участь у конкурсі авторських електронних робіт з фізичної культури, що проводиться видавництвом "Шкільний світ". На конкурс надсилайте фото, відео, презентації, дидактичні картки до окремих тем чи уроків.
Вимоги до конкурсних робіт:
чіткість зображень, текст без помилок;
презентації мають бути створені у програмі PowerPoint;
фото повинні бути збережені у форматі tiff (TIFF) або jpg (JPG);
• усі фото та об’єкти презентації мають бути підписані;
обов’язково вказувати джерела інформації (якщо такі використовувалися).
Матеріали (електронний варіант + власноруч заповнена заява) надсилати на електронну (news@1veresnya.com.ua) чи поштову адресу редакції (01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2) з поміткою «На конкурс е-матеріалів» до 1 травня 2012 р.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license