Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Конкурси фахової майстерності
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [61]Новини [975]
Гордість міста [267]Вітаємо [154]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [122]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 3 4 »
16.03.2012
До уваги керівників, педагогів
Запрошуємо до участі в щорічному заочному обласному конкурсі відеоматеріалів "Педагогічний досвід освітян регіону", що проводиться МОІППО з 15 до 30 квітня 2012 року.
На Конкурс приймаються портфоліо з оригінальними творчими відеоматеріалами (відеофільм, презентація, брошура). Учасники мають право самостійного вибору теми відеоматеріалів у межах тематики.
Конкурс проводиться у таких номінаціях:
«Інноваційні технологи в дошкільній, початковій та позашкільній освіті»;
«Інноваційні технології
в навчально-виховному процесі»;
«Інноваційні технології
в управлінській діяльності»;
«Інноваційні технології
в методичній діяльності»;
«Інноваційні
технологи в роботі практичних психологів»;
«Інноваційні технології
в роботі з обдарованою молоддю».
Конкурсні матеріали необхідно надати до МОІППО (каб. № 28) не пізніше 15 квітня 2012 року.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

10.02.2012/12.01.2012         ОНОВЛЕНО!!!
До уваги керівників

Шановні колеги! Термін подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс "Директор ХХІ століття" подовжено до 01.03.2012. Необхідна інформація щодо участі в даному конкурсі розміщена на нашому сайті.


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

08.02.2012
До уваги керівників, учителів історії і права
Видавництво "Шкільний світ" запрошує вас до участі в конкурсі на кращий сценарій театралізованого свята з історії та правознавства для учнів 5—11-хкласів. Матеріали приймаються до 15 вересня 2012 р.
Вимоги до робіт:
1. Рукопис має бути чітко надрукований через 1,5 інтервали на комп’ютері, на білому папері звичайного формату (А-4); обов’язково додавайте електронний варіант (можна надіслати на електронну скриньку history@1veresnya.com.ua).
2. Усі цитати мають бути ретельно звірені з першоджерелами. У виносці обов’язково слід зазначити,звідки взято цитату: автора, місто, видавництво, рік видання та номер сторінки.
3. Якщо у сценарії використано матеріали з інших видань або з Інтернету, обов’язково має бути посилання на використану літературу або відповідні сайти.
Роботи надсилайте на адресу:
01014, м. Київ, вул. Тімірязєвська 2, видавництво «Шкільний світ», редакція газети «Історія України»,із позначкою «Конкурс на кращий сценарій театралізованого свята з історії та правознавства», або на електронну скриньку history@1veresnya.com.ua; 1veresnya.History@gmail.com

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

01.02.2012
До уваги керівників, педагогів
Журнал «Заступник директора» запрошує творчих, ініціативних, креативних педагогічних працівників до участі в конкурсі на найкращі матеріали щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу. Його переможці отримають чудові призи.
Для участі у Конкурсі приймаються авторські розробки щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу з фотографіями, які ілюструють розробку.
Тематика конкурсних матеріалів не обмежується. Вони можуть висвітлювати як цілісну систему використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу, так і окремі ЇЇ складові.
Для участі у Конкурсі учасникам необхідно з 25 січня по 15 червня 2012 року надіслати до редакції журналу «Заступник директора школи»:
- заявку про участь у Конкурсі встановленого зразка (див. Додаток 1 до Положення);
- матеріали конкурсної роботи в електронному вигляді (див. Додатки 2, 3 до Положення);
- фотографії у форматі TIFF або JPG.
Контактна інформація: вул. Марини Раскової, 11-А, а/с 170, м. Київ, 02660, тел.: 0 (44) 586-56-06 e-mail: zavuch@mcfr.com.ua
ПОЛОЖЕННЯ  ПРО  КОНКУРС

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

03.12.2011/26.01.2012   ОНОВЛЕНО!!!
До уваги керівників позашкільних навчальних закладів
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», метою якого є підтримка творчої педагогічної  діяльності   працівників позашкільних навчальних закладів, популяризація педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів та їх ролі у виконанні основних завдань, покладених  на  позашкільні навчальні заклади Законом України "Про позашкільну освіту".
У цьому, 2011-2012 н.р. конкурс проводиться у номінації «Директор позашкільного навчального закладу».

Положення    про    Всеукраїнський   конкурс майстерності  педагогічних  працівників  позашкільних   навчальних закладів  "Джерело творчості"

Інструктивно-інформаційні матеріали щодо проведення конкурсу у номінації "Директор позашкільного навчального закладу"

Наказ управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 13.12.11 № 886 "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у 2011/2012 навчальному році"

Критерії оцінювання конкурсних робіт Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" (Лист ІІТЗО від 25.01.2012 № 14.1/10-205)


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

03.01.2012
До уваги керівників, учителів
Запрошуємо педагогів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів до участі в Першому Всеукраїнському конкурсі "Творчий учитель - обдарований учень". Метою конкурсу педагогічної майстерності є сприяння максимальному наближенню навчання й виховання дітей в Україні до виявлення та розвитку задатків та здібностей кожної дитини, формування інноваційної особистості, утвердження дитиноцентризму в освіті, поширення досвіду творчо працюючих педагогів з виявлення та педагогічного супроводу творчого, інтелектуального та фізичного розвитку учнів засобами  проектування моделей сучасних уроків, програм, проектів та виховних заходів. Учасниками конкурсу можуть бути адміністрація навчальних закладів, учителі, психологи, класні керівники, керівники гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів як державної, так і недержавної форми власності, студенти вищих навчальних закладів.
Основні етапи конкурсу:
- конкурсні  роботи приймаються до 15 лютого 2012 року;
- розгляд робіт і визначення переможців конкурсу – до 1 березня 2012 року;
- нагородження переможців та проведення підсумкової конференції – до 20 травня 2012 року.
Конкурс проводиться за номінаціями:
- авторські розвивальні уроки та системи уроків;
- авторські навчальні та виховні програми;
- навчальні  проекти учителя – предметника;
- корекційно - розвивальні програми і проекти соціально-психологічної служби;
- навчально-виховні проекти навчального закладу (виховні, проекти класних керівників/вихователів/кураторів, учнівського самоврядування тощо);
- сценарії відкритих виховних заходів, тренінгів;
- авторські програми та розробки занять для організації позакласної роботи (гуртки, студії, факультативи, клуби по інтересах).
Порядок подання робіт: учасники висилають конкурсні матеріали на електронну пошту prashco@iod.gov.ua не пізніше 15 лютого 2012 року. Кожний матеріал, надісланий на конкурс, супроводжується анкетою-заявкою учасника (дивись додаток до Положення).

ПОЛОЖЕННЯ  ПРО  КОНКУРС


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

12.12.2011
ОНОВЛЕНО!    До уваги керівників, учителів
Запрошуємо взяти участь у Загальнонаціональному конкурсі зі створення електронних освітніх ресурсів (електронних уроків). Конкурс проводиться в рамках національного проекту "Відкритий світ" з 10 грудня 2011 року по 10 січня 2012 року. Метою конкурсу є: сприяння ефективному використанню інформаційних технологій в освітньому процесі, а також у створення умов для прояву творчої ініціативи учасників освітнього процесу.
Для переможців конкурсу у кожній номінації передбачені цінні призи, а також укладання угоди для подальшої співпраці. Кращі конкурсні роботи будуть розміщені на освітніх веб-ресурсах та на Інтернет-порталі Національного проекту "Відкритий світ".

Роботи, представлені на Конкурс, повинні відповідати шкільній програмі навчальних занять 3-ій чверті для 7 класу.
Конкурс проводиться у наступних 12 номінаціях, що відповідають окремому предмету із наведеного переліку:
Українська мова                                Історія України                           Хімія
Українська література                Всесвітня історія                      Фізика
Англійська мова                               Алгебра                                             Біологія 
Географія                                             Геометрія                                       Основи здоров'я

Для переможців конкурсу у кожній номінації передбачені цінні призи, а також укладання угоди для подальшої співпраці. Кращі конкурсні роботи будуть розміщені на освітніх веб-ресурсах та на Інтернет-порталі Національного проекту "Відкритий світ".

Положення про конкурс

Як надіслати

Додаткова інформація на сайті "Відкритий світ"


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

19.12.2011
До уваги керівників, учителів історії, етики
Запрошуємо до участі в заочному обласному конкурсі на кращий конспект уроку з полікультурної освіти вчителів історії, правознавства та етики загальноосвітніх навчальних закладів, що проводиться з 20 грудня 2011 року по 30 листопада 2012 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Конкурс проводиться за такими номінаціями:
«Полікультурна освіта
на уроках історії»;
«Полікультурна освіта
в курсі правознавства»;
«Полікультурна освіта
в шкільному курсі «Етика».
Конкурс проводиться в два етапи:
I
етап - міськийпроводиться з 20 грудня 2011 року по 31 травня 2012 року.
II етап - обласний -  з 1 червня по 30 листопада 2012 року.
Конспекти уроків учасників конкурсу пишуться державною мовою та подаються в електронному варіанті (DVD-диск) і на паперових носіях (формат А 4, файли набрані у текстовому редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman - 14 pt, інтервал 1,5; yci поля 20 мм).
Конспекти уроків мають супроводжуватися фотографіями, малюнками, схемами тощо.
Методичною основою конспектів уроків, що надаються для участі у Конкурсі, мае слугувати сучасна дидактика.
Конспекти уроків, подані на Конкурс, складаються відповідно до навчальних програм з історії, правознавства, етики та основних положень Державного стандарту базової і повної середньої освіти (освітня галузь «Суспільствознавство»), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.10.2010 № 1021.

Положення про конкурс


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

07.12.2011
До уваги керіників
Навчальні заклади нашого міста успішно беруть участь у багатьох конкурсах, результатом чого є не тільки розповсюдження перспективного досвіду освітян Миколаєва в області, країні тощо, а й підвищення професійної компетентності самих учасників конкурсів фахової майстерності.
Одним із конкурсів, участь в якому стало традицією для миколаївської освіти є Всеукраїнський конкурс – захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння  здоров'ю». У 2012 році він пройде у такі терміни:
січень-лютий - міський;  
березень-квітень - обласний; 
травень-червень – Всеукраїнський.

Положення про Всеукраїнський конкурс – захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров'ю»

Наказ управління освіти і науки облдержадміністрації від 02.11.2011 № 765 «Про організацію та проведення II (обласного) туру конкурсу–захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю»


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

30.11.2011
До уваги керівників навчальних закладів
Шановні колеги! Завтра, 01.12.2011, стартує Всеукраїнський конкурс "Директор ХХІ століття". Нагадуємо, що на нашому сайті розміщені умови конкурсу, Положення, форма заявки, вимоги до робіт. Конкурс буде проводитися до 15 січня.
Запрошуємо до участі, адже у нашому місті найкращі, найдосвідченіші, найпрофесійніші директори. Нам є чим пишатися і чим поділитися.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

09.11.2011
До уваги керівників, учителів української літератури
З метою популяризації української літератури, розвитку інтересів учнів до читання, покращення якості та ефективності процесу читання Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту спільно з видавництвом «Грані-Т» проводить Всеукраїнський конкурс на кращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2011-2012 навчальному році.
До участі у Конкурсі запрошуються вчителі української мови 1 літератури загальноосвітніх навчальних закладів.
Конкурс проводиться з 1 листопада до 1 квітня 2012 року.
Детальніше про умови конкурсу

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

07.11.2011
До уваги керівників, учителів
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року - 2012", який буде проведено в номінаціях: «Українська мова та література», «Біологія», «Іноземна мова» (англійська), «Етика», «Фізична культура».
У розділі "Нормативно-правове забезпечення" розміщений наказ МОНмолодьспорту від 07. 11. 2011р. №1265 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012".

 Порядок проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012"

Організація та умови проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012"

Нагадуємо, що на нашому сайті розміщений графік проведення цього конкурсу на 2012-2014 рр. (по номінаціям)

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

02.11.2011
До уваги керівників
Комітет з Державної премії України в галузі освіти згідно з Указом Президента України від 30 вересня 2010 року №929/2010 «Про Державну премію України в галузі освіти» приймає до розгляду матеріали кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2012 року за номінаціями: дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти.

Державна премія присуджується за номінаціями:
дошкільна і позашкільна освіта – за видатні досягнення в розробленні та впровадженні сучасних освітніх методик, технологій, кращого педагогічного досвіду в галузі дошкільної освіти, в тому числі за створення посібників, дитячої літератури, що відповідають сучасним вимогам і сприяють ефективному вихованню дітей, оволодінню ними знаннями, уміннями, навичками, за досягнення в розробленні і впровадженні в систему діяльності позашкільного закладу оригінальної виховної системи з високим результатом виховного впливу на навчання, розвиток та соціалізацію дітей, у тому числі за навчально-методичні роботи в галузі позашкільної освіти;

загальна середня освіта – за видатні досягнення в розробленні та впровадженні сучасних освітніх методик, технологій, кращого педагогічного досвіду в галузі загальної середньої освіти, в тому числі за створення підручників, навчально-методичної літератури, які відповідають сучасним вимогам і сприяють ефективному оволодінню знаннями 

Листи-подання, документи та матеріали кандидатів (колективів), оформлені відповідно до Порядку висування кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти можна  подавати Міністерству освіти і науки, молоді та спорту з  1 листопада 2011 року до 1 березня 2012 року на адресу: 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, МОНмолодьспорт України.
Детальніше у
Листі Міністерства № 1/9-809 від 01.11.11 "Щодо висування кандидатів (колективів) на  здобуття Державної премії України  в галузі освіти  2012 року", який розміщено у розділі "Нормативно-правове забезпечення"


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

17.10.2011
До уваги керівників, учителів
Якщо Ви належите до вчителів-новаторів, які мають багато цікавих ідей та прагнуть досліджувати і змінювати на краще оточуючий світ разом із своїми учнями, то цей конкурс - для Вас! Як вчителю, який використовує інноваційні педагогічні та інформаційні технології (ІКТ) під час навчання школярів, Вам буде цікаво поділитися досвідом та дізнатися про успіхи своїх колег.
Дирекція освітніх програм корпорації Intel в Україні оголошує про проведення у рамках програми Intel® «Навчання для майбутнього» конкурсу «Успішний проект-2011» з використанням ІКТ. Конкурс проводиться за наступними номінаціями: «Навчальний проект», «Виховний проект», «Блог навчального проекту» та «Навчальне відео».
Кожний учитель може взяти участь у конкурсі. Подані на конкурс роботи мають містити інформацію про результати реально впровадженого учнями навчального проекту у класній або позакласній діяльності із застосуванням ІКТ.
Отож, якщо Ваш проект:
 • спрямовано на розвиток мислення та творчої особистості учнів
 • передбачає самостійну пошуково-дослідницьку роботу учнів
 • передбачає інтерактивні форми роботи (у парі, групові тощо)
 • інтегровано з іншими навчальними предметами з метою формування цілісної картини сприйняття світу
 • вирішує яку-небудь реальну або реалістичну проблему (навчальну, соціальну тощо)
 • готує дітей до життя в умовах економіки знань
 • мотивує та покращую ефективність навчання
 • має практичну, значущу для учнів спрямованість
 • формує життєві компетентності та навички ХХІ сторіччя
Не вагайтеся й беріть участь у конкурсі!
Терміни подання робіт у 2011 році - до 31 грудня 2011 року.
Детальніше на веб-сайті конкурсу  - http://project.iteach.com.ua/about/
Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

11.10.2011
До уваги керівників, учителів
Видавництво «Шкільний світ» за сприяння Національної академії педагогічних наук України запрошують до участі в конкурсі «ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2012» з теми: Використання ІКТ (мультимедійний супровід до уроку).
Конкурс
проводиться серед авторів та передплатників періодики видавництва «Шкільний світ».
Конкурс проводиться з 1 жовтня поточного року по 31 березня наступного у три етапи.
І етапзаочний. Триває із 1 жовтня 2011 р. по 1 лютого 2012 р.
На цьому етапі учасники надсилають до видавництва:
 1. квитанцію (ксерокопія або сканування) про передплату видань «Шкільного світу» на ІІ півріччя 2011 р. або І півріччя 2012 р.;
 2. конспект уроку (позаурочного заходу) чинної навчальної програми з використанням інформаційно-комунікаційних технологій з чітко визначеним місцем їх застосування;
 3. мультимедійні матеріали до уроку: презентації у .pdf, аудіо-, відеофайли, авторські ігри, демонстраційні зразкитаблиці, схеми тощо;
 4. відповіді/розв’язання до всіх завдань уроку.
ІІ етап. Триває протягом лютогоберезня 2012 р. Відбувається перегляд уроків лауреатів на місцях, визначаються фіналісти (переможці) конкурсу.
 ІІІ етапфінал. Відбувається протягом одного дня у березніквітні 2012 р.
Фіналісти одержують запрошення представити свій досвід у відкритому форматі на базі Київського міського будинку вчителя. Дата фіналу буде оголошена фіналістам не пізніше ніж за 15 днів до його проведення.
Усі витрати (проїзд залізницею або автотранспортом) беруть на себе організатори.
Вимоги до конкурсних матеріалів:
 • Конспект уроку (заходу) повинен містити: чітко сформульовані тему, мету, завдання уроку, перелік необхідного обладнання; чітко визначену структуру із хронометражем кожного етапу, опис дій учителя та учнів на кожному етапі уроку (заходу).
 • Заявка встановленої форми, заповнена та підписана особисто учасником, надсилається на panorama@osvita.ws. Заявки, подані на конкурс третіми особами без відома кандидата, не розглядаються.
 • Мультимедійний матеріал та конспект уроку (позаурочних заходів) має бути надісланий на CD-R та у роздрукованому вигляді (Word, 12 кегль, інтервал 1,5) на адресу: 01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2 з позначкою «Панорама творчих уроків».

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

11.10.2011
До уваги керівників, учителів німецької мови
Ґете-Інститут Україна запрошує вчителів німецької мови взяти участь у  конкурсі "Мій найбільш вдалий урок з німецької".
Деякі уроки з німецької мови запам'ятовуються найбільше: Вам дуже добре вдалося пояснити нову граматичну структуру, Ваші учні були сповнені ентузіазму під час виконання завдання у групі та показали чудові результати, Ви отримали задоволення та знаєте, що цей урок вдався якнайкраще.
Це відчуття знайоме кожному вчителю. Поділіться цим досвідом з нами та іншими колегами! Опишіть німецькою мовою у рамках одного тексту Ваш найбільш вдалий урок з німецької мови – обсяг 2 – 3 сторінки (прибл. 30 рядків або 1800 знаків на одній сторінці) – та обґрунтуйте щонайменше 3 причини, чому цей урок можна назвати Вашим найбільш вдалим уроком з німецької мови.
Автори трьох найкращих робіт отримають стипендію на однотижневе перебування у Берліні та можливість прийняти там участь в інформаційних семінарах Ґете-Інституту (Теми: Берлін сьогодні, життя у Берліні, креативне місто Берлін). Крім того, передбачаються інші цінні призи, серед них – 2 ноутбуки, 2 електронні книги, 2 фотоапарати, дидактичні матеріали, книги та багато іншого.
Переможців конкурсу журі оголосить у грудні 2011 року.
Призери будуть запрошені до Києва для святкового вручення нагород.
Ваші конкурсні матеріали Ви можете надіслати до 1.12.2011 на електронну адресу:
Mail Symbolbkd-sb2@kiew.goethe.org або по факсу : 044 496 97 89 чи поштою на адресу:
Ґете-Інститут Україна
Яна Осадча (відділ педагогічної співпраці з німецької мови)
вул. Волоська, 12/4
04655 м. Киї

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

22.09.2011
До уваги керівників, учителів
Шановні колеги!
Портал "Учительський журнал он-лайн" запрошує Вас взяти участь у конкурсі "Мультимедійний урок" - на кращу розробку комплексу мультимедійних презентацій до циклу уроків.
1. Свої розробки на конкурс можуть представити всі педагогічні працівники, незалежно від спеціальності та досвіду роботи. Конкурс проводиться у двох номінаціях:
• «Педагог-майстер»
• «Молодий педагог».
2. Для участі в конкурсі зареєструйтесь на порталі «Учительський журнал on-line», розмістіть свою роботу в розділі «Мультимедійний урок» і заповніть заявку. Прийом заявок - до 29 лютого 2012 року.
3. Робота повинна являти собою мультимедійні презентації до циклу уроків по одній темі. Основна умова конкурсу - робота повинна бути авторською і містити лише авторські матеріали.
4. При оцінюванні конкурсних робіт враховується:
- Формулювання цілей і завдань уроку;
- Відповідність структури уроку його типу і поставленим завданням;
- Доцільність і ефективність використання презентації.
5. Робота може бути представлена в електронному варіанті як презентація MS Power Point (кілька файлів презентацій, пронумерованими по порядку, або керуюча презентація з презентаціями окремих уроків). Загальний обсяг всіх завантажених файлів конкурсної роботи не повинен перевищувати 30 Мб.
6. Переможці та призери конкурсу визначаються адміністрацією порталу "Учительський журнал он-лайн" і редакційною колегією ВГ «Основа». Рішення є остаточним і не підлягає оскарженню.
7. Результати конкурсу будуть оголошені на форумі, порталі та на сторінках видань ВГ «Основа» в квітні 2012 року.
8. Участь у конкурсі безкоштовна.
9. Переможці та призери конкурсу отримають персональний диплом і підписку на один з журналів ВГ "Основа".

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

18.09.2011
До уваги керівників навчальних закладів
Видавництво «Шкільний світ», журнал «Директор школи. Шкільний світ» і Асоціація «Відроджені гімназії України» оголошують Всеукраїнський конкурс "Директор ХХІ століття".
Метою Конкурсу є сприяння розвитку й стимулювання професійної творчості директорів загальноосвітніх навчальних закладів.
У Конкурсі можуть брати участь директори ЗНЗ різних типів і форм власності, які мають управлінський стаж діяльності не менше ніж п’ять років та досягли значних результатів в управлінні своїм навчальним закладом, за умови передплати журналу «Директор школи. Шкільний світ» не менше ніж на шість місяців.
Початок Конкурсу ― 1 грудня 2011 р.
До 15 січня 2012 р. в оргкомітет надається заявка на участь у конкурсі (завантажити в форматі Word), конкурсні матеріали та ксерокопія квитанції на передплату журналу «Директор школи. Шкільний світ» не менше ніж на шість місяців.
Конкурсні матеріалимають відображати:
 • обґрунтування проблеми діяльності ЗНЗ;
 • визначення напрямів і засобів вирішення проблеми;
 • шляхи досягнення очікуваних результатів.
Матеріали, які надаються на Конкурс:
1. Автопортрет керівника навчального закладу (не більше ніж дві сторінки друкованого тексту).
2. Мультимедійна презентація навчального закладу, яка буде викладена на сайти видавництва «Шкільний світ» і Асоціація «Відроджені гімназії України».
3. Основний конкурсний матеріал:
3.1. Має бути викладений у вигляді суцільного єдиного тексту (есе).
3.2. Містити не більше ніж 50 сторінок друкованого тексту формату А4, кегль ― 14, шрифт ―Times New Roman, міжрядковий інтервал ― 1,5.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

15.09.2011
До уваги керівників, учителів
Видавництво "Шкільний світ" запрошує всіх творчих учителів взяти участь у розробці розгорнутих конспектів уроків екології в 11-му класі (згідно з програмою для рівня стандарту та академічного рівня навчання) за темами II семестру:
темаПроблема зміни ланок колообігу речовин та енергії»;
тема
6 «Проблема збалансованого природокористування»;
тема
7 «Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіття»;
тема
8 «Проблема оптимальної ландшафтно-екологічної організації території».
Матеріали (електронний варіант + власноруч заповнену заяву про друк) надсилати на електронну bio@1veresnya.com.ua чи поштову адресу редакції 01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2 з поміткою «На конкурс» до 1 листопада 2011 р.


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

15.09.2011
До уваги керівників, учителів
Запрошуємо всіх творчих педагогів взяти участь у конкурсі авторських електронних робіт з екології, біології та природознавства. На конкурс надсилати фото, відео, презентації, дидактичні картки до окремих тем чи уроків.
Вимоги до конкурсних робіт:
 • чіткість зображень, текст без помилок;
 • презентації створювати у програмі Power Point;
 • фото зберігати у форматі tiff (TIFF) або jpg (JPG);
 • усі фото та об’єкти презентації мають бути підписані;
 • обов’язково вказати джерела інформації (якщо такі використовувалися).
Матеріалиелектронний варіант + власноруч заповнену заяву  — надсилати на електронну скриньку bio@1veresnya.com.ua чи поштову адресу редакції "Шкільний світ" (01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2) з поміткою «На конкурс е-матеріалів» до 1 січня 2012 р. 

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

08.09.2011
До уваги керівників, учителів
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Platinum Bank оголошують конкурс педагогічної творчості  «Навчання вищої проби»
Час, коли цифрові та мобільні уроки, а також уроки фінансової грамотності стануть обов'язковими дисциплінами, вже наближається. Адже навіть сьогодні важко уявити школяра без мобільного телефону, Інтернету та знання курсу валют.
Саме тому за умовами конкурсу школам пропонується розробити цикл ігрових і факультативних уроків з предмету «Основи економіки» з використанням сучасних інформаційних технологій на базі комп'ютерного класу. До участі у конкурсі запрошуються викладацькі склади шкіл Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської областей та м. Сімферополь.
Конкурс педагогічної творчості «Навчання вищої проби» покликаний сприяти мотивуванню педагогів щодо використання в освітньому процесі ІКТ, формуванню системи оперативного обміну досвідом, інформацією, методичними розробками, виявленню кращих зразків педагогічного досвіду, забезпеченню доступності таких матеріалів для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів.
Мета конкурсу - мотивація педагогів до активного використання комп’ютерних технологій як невід'ємної складової сучасного навчального процесу, підвищення рівня знань учнів у сфері фінансів і економіки.
 Конкурс проводиться за такими номінаціями:
·методична розробка факультативного заняття для учнів 1-7 класів з предмету «Основи економіки»;
·методична розробка факультативного заняття для учнів 1-7 класів за участі батьків з предмету «Основи економіки» ;
·методична розробка циклу уроків (розрахований на одну чверть) для учнів старших класів (10-11 класи) з предмету «Основи економіки»;
·методична розробка календарного планування (розрахований на одну чверть) з предмету «Основи економіки» для 10-11 класів.
В результаті, вісім шкіл-переможців будуть обладнані комп'ютерними класами. Це дозволить учням на практиці, у більш доступній і ігровій формі, освоювати теоретичні знання з економіки, що значно полегшить і прискорить засвоєння предмету.
Положення про конкурс, заява

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

05.09.2011
До уваги керівників, учителів
5 вересня 2011 року стартує восьмий за рахунком всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор», який компанія «Майкрософт Україна» проводить за підтримки Міністерства освіти і науки України, мета якого – опанування освітянами ІКТ та підтримка роботи педагогів у впровадженні мультимедійних програм.
Положення про конкурс
Додаткова інформація


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

22.07.2011
До уваги керівників, заступників директорів з виховної роботи, вчителів
Шановні колеги! В нашому місті накопичений достатній досвід створення й розвитку виховних систем, ефективність яких підтверджується багатьма показниками. Кожна школа Миколаєва - неповторний виховний простір, в основі якого цінності, цілі, системоутворююча діяльність, що відповідають особливостям закладу і його "мешканців". Нам є чим пишатися!
Саме тому запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському конкурсі "Парк педагогічної майстерності".
Темою цього конкурсу є «Система виховання як засіб формування конкурентоспроможної особистості з високим рівнем життєвих компетенцій», метою - підтримка творчої педагогічної діяльності працівників загальноосвітніх навчальних закладів і поширення педагогічних здобутків у створенні системи виховання.
Для участі в конкурсі учасники, а це не окремі педпрацівники, а навчальний заклад, подають творчі роботи у вигляді проектів, що представляють собою інноваційний підхід до побудови системного виховного процесу, запровадження інноваційних виховних технологій і результативності педагогічної діяльності в закладі.
Конкурс проводиться протягом 2011-2015 років  за номінаціями:
«Галерея інноваційного пошуку» - опис системи методичної роботи щодо реалізації єдиної виховної мети, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, учнівського самоврядування з впровадженням інноваційних виховних технологій педагогічних колективів, вчителів, класних керівників, заступників директора з навчально-виховної, виховної роботи, керівників гуртків, секцій, педагогів-організаторів.
«Майстерня професійного самовдосконалення» - проекти у вигляді методичних розробок із самоосвіти педагогів, психологів, соціальних педагогів, педагогів-організаторів у впровадженні новітніх технологій, форм та методів виховання.
«Галерея дозвілля» - проекти у вигляді програм факультативів, спецкурсів, гуртків, секцій та інше, а також методичних та практичних матеріалів з реалізації їх завдань.
Конкурс проводиться поетапно:
1-й етап - 2011 рік за участю психологів, вчителів, які викладають предмети освітніх галузей: мова та література, суспільствознавство, і заступників директора з навчально-виховної роботи, які координують їх діяльність;
2-й етап - 2012 рік за участю соціальних педагогів, вчителів, які викладають предмети освітніх галузей: математика, природознавство, і заступників директора з навчально-виховної роботи, які координують їх діяльність;
3-й етап - 2013 рік за участю вчителів, які викладають предмети освітніх галузей: естетична культура, здоров'я і фізична культура, технології, класних керівників         та заступників директора з виховної роботи;
4-й етап - 2014 рік за участю керівників гуртків, секцій, педагогів-організаторів, батьків або осіб, що їх замінюють;
5-й етап  - 2015 рік за участю директорів закладів.
Кожний етап конкурсу проходить у два тури: перший – у вересні-листопаді, другий – грудні-січні.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

22.08.2011
До уваги керівників, педагогів
Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує взяти участь у конкурсі на участь у семінарі навчального курсу "Школа – територія прав людини".
Курс є навчальним заходом всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». 
До участі у конкурсі запрошуються представники навчального закладу у складі педагога (вчителя, чи психолога, чи соціального педагога) та адміністратора (директора чи заступника директора), які готові розвивати підходи до управління школою, організації навчально-виховного процесу на принципах прав людини і демократії.
Семінар є складовою навчального курсу, в якому матиме змогу взяти участь школа. Курс включає наступні етапи:
І. Навчальна підготовка в рамках 1-го семінару для вчителів і директорів шкіл та наступна робота на базі школи щодо розвитку підходів до організації навчально-виховного процесу у власній школі на принципах прав людини та демократії;
ІІ. Напрацювання пропозицій щодо розвитку підходів до управління школою, організації навчально-виховного процесу на принципах прав людини і демократії та вироблення таких управлінських моделей  (2-й семінар);
ІІІ. Обмін досвідом з колегами з України та інших країн.  
1-й семінар проходитиме з 7 по 13 жовтня 2011 року у м. Чернігів.
Претенденти на участь у семінарі мають бути готові брати активну участь у всіх етапах навчального курсу
– першому та другому навчальних семінарах та дистанційній сесії. Участь зареєстрованих учасників у всіх навчальних заняттях та виконання завдань в дистанційному режимі є обов’язковою умовою.
Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда).
Для участі у конкурсі необхідно:
По-перше: Зареєструватись індивідуально директору і вчителю на участь у навчальних заходах програми та дочекатись підтвердження реєстрації ваших кандидатур на вказану вами адресу електронної пошти.
Зареєструвати свою кандидатуру на участь у навчальних заходах програми необхідно заповнивши реєстраційну анкету он-лайн за адресою: http://edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1259310204
По-друге: Надіслати організаторам: а) лист від навчального закладу, що підтверджує готовність школи брати участь у всіх етапах та заходах Курсу, б) інформацію (до однієї сторінки) про навчальний заклад, в) короткий опис роботи школи у сфері утвердження поваги до прав людини (наявність спеціальних курсів, факультативів, гуртків; позакласні заходи; шкільне та учнівське самоврядування; співпраця з державними та недержавними організаціями та службами що діють у сфері захисту прав людини, тощо. – опис не має перевищувати обсягу 2 сторінок формату А4 та може бути представлений як додаток у довільній формі – файл WORD, Power Point presentation, блог чи окрема сторінка шкільного сайту в Інтернет мережі).
Представники школи вважаються зареєстрованими, а документи прийнятими на участь у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.
Додаткова інформація на сайті організації


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

10.08.2011
До уваги керівників навчальних закладів, учителів початкових класів
Запрошуємо до участі в обласному заочному кокурсі творчих робіт "«Педагогічними стежинами В. О. Сухомлинського».
Конкурс проводиться з метою вивчення спадщини В. О. Сухомлинського, виявлення педагогічного досвіду, трансформації ідей видатного педагога в сучасне освітнє середовище, підтримки професійної майстерності, популяризації творчих здобутків освітян та учнів області, сприяння впровадженню їх у практику роботи.
До участі у Конкурсі запрошуються вихователі дошкільних навчальних закладів, учні та вчителі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Конкурс проводиться за такими номінаціями:
«Казка - колиска думки» (складання творів (казок) учнями початкових класів);
«Ода моїй професії» (есе, конспекти морально-етичних бесід, опис досвіду роботи у вигляді брошури, мультимедійної презентації, відеофільму) - для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, учителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.
До участі в Конкурсі приймаються як індивідуальні, так і колективні творчі роботи відповідно до теми та номінацій.
Конкурс проводитиметься з 28 вересня 2011 року по 14 вересня 2012 року у два етапи:
I      етап - міський, проводиться з 28 вересня 2011 року по 16 квітня 2012 року.
ІІ етап - обласний (заочний) Конкурс проводиться з 17 квітня по 14 вересня 2012 року.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

30.07.2011
До уваги керівників, педагогів, методистів методичних кабінетів (центрів)
Всеукраїнський конкурс "Учитель року – 2012" буде проведено у таких номінаціях:
"Українська мова та література”,
"Біологія”,
"Іноземна мова. Англійська”,
"Етика”, 
"Фізичне виховання ”.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

28.07.2011
До уваги керівників, педагогів, практичних психологів
Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує конкурс серед учителів 5-11 класів на кращий урок з питань подолання насильства в сім’ї
Конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.
Конкурс відбувається в два етапи. На першому етапі проходить конкурс планів-конспектів уроків з питань подолання  насильства в сім’ї, в ході якого організатори відбирають 20 кращих планів-конспектів. На другому етапі оцінюється проведення вчителем свого уроку.
За результатами конкурсу буде визначено 20 фіналістів, які візьмуть участь у навчальному візиті до однієї з країн Європейського Союзу.
Також, плани-конспекти уроків фіналістів та інших учасників конкурсу можуть бути опубліковані у виданнях (в т.ч. електронних) Програми рівних можливостей та прав жінок України.
Для участі у конкурсі на кращий урок з питань подолання насильства в сім’ї необхідно до 16 вересня 2011 року заповнити електронну заявку на сайті організації, а також надіслати план-конспект уроку.
Додаткова інформація за телефоном (44) 584-34-64 (Ігор Гуцуляк) та на сайті організації..

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

21.06.2011
До уваги керівників, педагогів, учнів
Міністерство освіти,і науки, молоді та спорту спільно з  Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді протягом квітня-грудня 2011 р. проводять Всеукраїнський конкурс «Цікава школа». До участі у конкурсі запрошуються педагоги загальноосвітніх шкіл і позашкільних навчальних закладів та учні 5-12 класів.
Конкурс «Цікава школа» проводиться за номінаціями:
- «Найоригінальніший навчальний заклад» - найкраща розповідь учнів, вихованців та педагогів про нестандартні форми діяльності школи, позашкільного навчального закладу (на конкретних прикладах організації навчально-виховної роботи в цих установах).
- «Нетрадиційний урок» - подаються конспект шкільного уроку та опис досвіду вчителя як свідчення того, що запропонована нетрадиційна форма проведення уроку дійсно підвищує його ефективність.
- «Нетрадиційне заняття гуртка» - подаються конспект заняття керівника гуртка та опис досвіду його роботи як свідчення того, що запропонована нетрадиційна форма проведення заняття дійсно підвищує його ефективність.
Матеріали конкурсу до 15 грудня 2011 р. необхідно надіслати на адресу: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (Всеукраїнський конкурс «Цікава школа»). Телефон для довідок: 0(44) 430-02-60; 430-04-91; e-mail: nenc@ nenc.gov.ua.
Положення про конкурс, форма заявки

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

03.06.2011
До уваги керівників, молодих учителів
Редакції журналів «Практи­ка управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України оголошують  конкурс "Педагог – це звучить гор­до" (далі – Конкурс).
Метою Конкурсу є виявлення та підтримка творчої молоді, яка прагне працювати в освіті, а також популяризація педагогічних здобутків молодих спеціалістів.
Запрошуємо до участі  в конкурсі  молодих спеціаліс­тів, які працюють у навчальних закладах та студентів педагогічних вищих навчальних за­кладів І–IV рівнів акредитації
Безпосередню роботу з проведення конкурсу здійснює редакція журналів «Практи­ка управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом».
Для участі у Конкурсі приймаються методичні розробки з використанням іннова­ційних освітніх технологій
Конкурсні роботи редакція приймає до 15 червня 2011 року.
Учасникам Конкурсу необхідно надіслати до редакції журналів "Практи­ка управління закладом освіти" та "Практика управління дошкільним закладом"
 • заявку на участь у Конкурсі встанов­леного зразка; 
 • матеріали конкурсної роботи у роздрукованому вигляді та на електрон­ному носії;
 • фотографії у форматі ТІF або JРG.
Переможці Конкурсу отримають дипломи Видавничого дому та цінні подарунки.
Контактна інформація для учасників Конкурсу:
ТОВ "МЦФЕР-Україна"; Конкурс "Педагог – це звучить гордо"
вул. М. Раскової, 11-А, а/с 170; Київ, 02660
е-mаіl: osvita@mcfr.соm.uа
Контактна особа: Ольга Воляник
Тел.: 0 (44) 586-56-06.

ДОДАТКИ:


Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

16.05.2011
До уваги керівників навчальних закладів, учителів
Національний центр "Мала академія наук України" запрошує педагогів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти суспільно-гуманітарного профілю
До участі в Конкурсі запрошуються як окремі педагогічні та науково-педагогічні працівники, так і авторські творчі колективи загальноосвітніх, позашкільних і вищих навчальних закладів, наукових установ.
Для участі у конкурсі приймаються навчальні програми секцій, гуртків; програми елективних курсів; методичні посібники з організації науково-дослідницької та пошукової діяльності, в тому числі самостійної; матеріали для проведення дослідницьких робіт; проекти для учнів із дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти.
Роботи мають бути викладені українською мовою з вказанням інформації про авторів, назви роботи, населеного пункту, року виконання роботи, а також управління освіти та назви навчального закладу.
У змісті програм мають бути враховані вимоги Державного стандарту базової й повної загальної середньої освіти. Матеріали подаються в друкованому та електронному вигляді.
Для участі в конкурсі необхідно до 10 жовтня 2011 року надіслати заявку та рукописи науково-методичних розробок на адресу Малої академії наук України. Підведення підсумків конкурсу відбудеться до 15 грудня 2011 року.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

21.02.2011
Всеукраїнська всесвітньо-культурна асоціація гуманної педагогіки запрошує вчителів взяти участь у створенні сузір'я уроків доброти в школах Росії, України, Білорусі, Литви, Латвії, Естонії…
Дата проведення уроку – 3 березня 2011г. Тема пропонується наступна: «Добро що творить творить Життя».
Детальніше про умови

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

10.02.2011
До уваги керівників
Шановні колеги!
Редакція газети «Завуч» видавництво "Шкільний світ" оголошує конкурс для директорів шкіл та їхніх заступників  — «Портфоліо школи».
Мета:
● підтримка адміністрації школи, яка ефективно та творчо працює;
● виявлення, оприлюднення та поширення кращого педагогічного та управлінського досвіду;
● створення банку перспективного інноваційного досвіду;
● підготовка та видання книжки «Портфоліо школи».
Умови конкурсу
Конкурс проводиться з 1 листопада 2010 р. до 30 червня 2011 р.
Роботи для участі в конкурсі надсилайте за адресою: 01014, Київ, вул. Тимірязєвська, 2, редакція газети «Завуч» або електронною поштою: zavuch@1veresnya.com.ua із позначкою «На конкурс».
Вимоги  до оформлення:
 • Вказати інформацію про автора: прізвище, ім’я та по батькові, посада, навчальний заклад, адреса, контактний телефон, e-mail.
 • Додати авторську заявку.
 • Надати перелік та назви надісланих матеріалів.
 • Усі конкурсні матеріали мають бути на електронних носіях.      
Результати конкурсу будуть оприлюднені під час святкування дня газети «Завуч» у жовтні 2011 р.  Матеріали, які мають професійну цінність, увійдуть до книжки «Портфоліо школи» та друкуватимуться на шпальтах газети «Завуч».
За довідками звертатисяв редакцію газети «Завуч» за тел.: (044) 537 32 00.
Наснаги вам!

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

17.01.2011
Запрошуємо вчителів англійської мови до участі у конкурсі
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту оголосило Всеукраїнський конкурс «Кращий урок з „Posnayko”» серед учителів, які викладають англійську мову в середніх загальноосвітніх школах, спеціалізованих школах, загальноосвітніх школах-інтернатах, спеціалізованих школах-інтернатах, гімназіях, ліцеях, початкових школах, дитячих садках, вечірніх (змінних) школах будь-якої форми власності. Детальніше про умови
Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

22.12.2010
12-14 травня 2010 р. Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист № 1/12-204 від 22.01.10) проводить Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».
До участі у конкурсі запрошуються учителі, що викладають предмети:  «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», а також усі бажаючі. Детальна інформація

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

20.12.2010
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському фотоконкурсі
"Чому усміхаються діти ?".
Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України оголошено Всеукраїнський фотоконкурс "Чому усміхаються діти ?". Фотоконкурс буде проведено у номінаціях:
 1. "Стартуємо в майбутнє з дитячого садка" (конкурс на краще фото організації життєдіяльності дітей в дошкіль ному навчальному закладі);
 2. "Моя сім'я - моя фортеця" ( конкурс на краще родинне фото);
 3. "Гармонія краси і руху" (конкурс на краще фото щодо впровадження здоров'язберігаючих технологій в дошкільному навчальному закладі).

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

29.11.2010
Увага!
Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти оголошує конкурс "Досягнення педагогічних працівників Миколаївщини - 2010". До участі запрошуються вчителів, директори, заступники директорів з виховної і навчально-виховної роботи, педагоги-організатори. Заявку на участь необхідно надати до МОІППО до 10 грудня. До вашої уваги наказ і Положення конкурс.
Шановні колеги! Кожному навчальному закладу є чим пишатися. У вас багато напрацювань і чудові результати. Не втрачайте можливості заявити про себе!!!

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

22.11.2010
Сьомий всеукраїнський конкурс «Учитель-новатор»
На виконання спільної програми «Партнерство в навчанні» Міністерства освіти і науки України та компанії «Майкрософт Україна» розпочато проведення сьомого Всеукраїнського конкурсу «Учитель – новатор», мета якого – опанування освітянами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.
. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
1. Організатори конкурсу. Безпосереднім організатором конкурсу є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також журнал «Комп’ютер у школі та сім’ї».
2. Інформаційна підтримка конкурсу: журнали «Комп’ютер у школі та сім’ї», «Hi-Tech в школі».
3. Учасники конкурсу. Участь у конкурсі можуть брати учителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі та студенти педагогічних навчальних закладів.
4. Термін проведення конкурсу. Конкурс проводиться з 01.09.2010 р. до 01.03.2011 р.
5. Термін подання матеріалів не пізніше 31.01.2011 р.
6. Реєстрація учасників. Учасники конкурсу реєструються на сайті МЕРЕЖА ПАРТНЕРСТВО В НАВЧАННІ http://ua.partnersinlearningnetwork.com. Після реєстрації необхідно приєднатися до спільноти СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ-НОВАТОР».
7. Зміст матеріалів. На конкурс подаються:
     1. Презентації освітньої інновації «Віртуальний тур до класної кімнати», створених у відповідності зі шаблоном (ВТК-проект в форматі MS PowerPoint: навчальні проекти, екологічні проекти, соціальні проекти, проекти з енергозбереженні, захист навколишнього середовища, здоров’язберігаючі проекти, проектна діяльність вчителя з учнями з використанням сучасних ІКТ і таке інше). Проекти представлені на конкурсі можуть бути розроблені як одним автором так і в співпраці з колегами.
     2. Оригінальні матеріали освітніх інновацій, що були реалізовані із залученням інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ):
 • тематичні Web 2.0 проекти;
 • програми автоматизації робочого місця вчителя, викладача, адміністратора навчального закладу;
 • розробки уроків, практичних і лабораторних робіт, семінарських занять, виховних заходів тощо;
 • електронні (мультимедійні) довідники, енциклопедії, словники, посібники і підручники;
 • матеріали для аудіо- та візуального супроводу навчального процесу (презентації, флеш-анімація, відео тощо);
 • розробки в сфері мережних ресурсів та сервісів освітнього спрямування;
 • програми автоматизованої перевірки рівня навчальних досягнень учнів (тести);
 • підручники (у тому числі електронні), навчально-методичні посібники з тематики відповідного класу і предмету;
 • інші програмні засоби навчального призначення.
Всі матеріали мають бути представлені в цифровому форматі і виконані з використанням продуктів Microsoft.
Вимоги щодо подання матеріалів на конкурс, Шаблон Віртуального туру до класної кімнати (ВТК-проекту)та докладні інструкції щодо його заповнення розміщено у розділі ПОРТФОЛІО ДЛЯ УЧАСНИКА спільноти СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР». Матеріали, які не відповідають вимогам та шаблону, розглядатися не будуть.
8. Розміщення матеріалів. Файли з конкурсними матеріалами учасники повинні завантажити у розділі МАТЕРІАЛИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ спільноти СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР». Розміщення матеріалів на сайті МЕРЕЖА ПАРТНЕРСТВО В НАВЧАННІ означає згоду учасника на вільне використання цих матеріалів у навчально-виховному процесі.
9. Переможці. Оцінювання робіт учасників конкурсу проводиться шляхом присвоювання балів. Журі визначає 10 переможців конкурсу – 10 учасників, які набрали найбільшу кількість балів, серед яких 1 переможець отримує – суперприз.
Статистика призових варіантів буде висвітлена в спільноті конкурсу, так само як і імена переможців.
Організатори не повинні інформувати учасника про кількість набраних балів. Виключення становлять призери конкурсу.
10. Нагородження переможців. Відповідно до програми «Партнерство в навчанні» компанією «Майкрософт Україна» для переможців конкурсу встановлюється 10 подарунків. Найкраща робота конкурсу відзначається спеціальним супер-призом від компанії «Майкрософт Україна» (переносний ПК laptop).
Журі може запросити одного чи декількох переможців конкурсу на Європейський конкурс «Вчитель-новатор». Ці переможці повинні підготувати презентації своїх робіт англійською мовою.
Журі рекомендуватиме до публікації в збірці матеріалів учасників конкурсу «Вчитель-новатор» роботи учасників конкурсу, які відповідають Положенню про Порядок надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України (документ розміщено у розділі ПОРТФОЛІО ДЛЯ УЧАСНИКАспільноти СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР». Цю збірку буде видано компанією «Майкрософт Україна» з грифом Міністерства освіти і науки України.
Матеріали переможців Сьомого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» буде надруковано в журналах «Комп’ютер у школі та сім’ї» та «Hi Tech у школі».
11. Керівництво. Організацією і проведенням конкурсу керує оргкомітет, склад якого визначається організаторами конкурсу.
12. Журі. Персональний склад журі визначається організаторами конкурсу.
13. Підсумки. Підсумки конкурсу оголошуються під час проведення Форуму вчителів-новаторів в м. Києві в березні 2011 р.
За довідками звертайтеся за адресами: it_ua@hotmail.com, тел. (044) 486–65–59.
Контактна особа: адміністратор Мережі партнерство навчанні, зав. відділу електронних інформаційних ресурсів Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Задорожна Наталія Тимофіївна

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

10.11.2010
Запрошуємо педагогів навчальних закладів міста до участі в обласному конкурсі навчальних програм спецкурсів, курсів за вибором і факультативів, що проводиться з метою популяризації педагогічних здобутків, ефективних освітніх і виховних технологій, використання можливостей змісту шкільних предметів інваріантної та варіативної частин навчального плану для формування в учнів компетентностей відповідно до їх освітніх та професійних інтересів. а також із метою створення якісного навчально-методичного забезпечення для запровадження профільної освіти.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |

04.11.2010
З метою оптимізації інноваційної діяльності шкільних бібліотек в умовах модернізації національної системи освіти Міністерство освіти і науки проводить Всеукраїнській конкурс "Шкільна бібліотека". До вашої уваги наказ МОНУ і Положення конкурсу.

Категория: Конкурси фахової майстерності | Добавил: kolinko |Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license