Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » 2016 » Січень » 19 » Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
14:50
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВІТАЄМО
переможців  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики:

7 клас

ІІ місце - Гордуз Олександр,  муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

Новицький Володимир, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки 

8 клас

І місце - Василіненко Нікіта, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.

ІІ місце - Белоруський Олексій, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

Літвак Максим, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки 

9 клас

І місце - Жлуктарьов Антон, спеціалізована школа №22

Бенюх Владислав, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки 

ІІ місце - Савіцкас Олег, морський ліцей ім. професора М. Александрова

ІІІ місце - Кагукін Максим, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки 

Новіков Дмитро, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

10 клас

І місце - Захарова Аліса, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки  

ІІ місце - Єрмолаєв Олександр, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

Філімоненко Ірина, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

Роговцов Юрій, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

11 клас

І місце - Мудрієвський Петро, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

Савчук Олексій,  економічний ліцей № 2

ІІ місце - Пернатій Ольга, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

Єрмаков Артур, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

Кобєлєв Ілля, морський ліцей ім. професора М. Александрова

ІІІ місце - Грохольська Анастасія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

географії:

8  клас

ІІІ місцеНекипелова Валерія, учениця муніципального колегіуму  імені В. Д. Чайки

Беліцький Дмитро, учень ЗОШ №19

Луцкевич Дмитро, учень гімназії №41     

Середенко Любов, учениця муніципального колегіуму  імені В. Д. Чайки

Черевик Андрій, учень ЗОШ №50

9  клас

І місцеБавикіна Вікторія, учениця гімназії №41    

ІІ місце Новіков Ігор, учень гімназії №2

ІІІ місцеЖосан Олександр, учень гімназії №2

Гіржева Єлизавета, учениця гімназії №41      

10  клас

І місцеСімаков Єгор, учень морського ліцею імені професора М. Александрова

Сусуйкіна Дар’я, учениця гімназії №4

ІІ місце Волкова Вікторія, учениця Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса

ІІІ місце Присташ Катерина, учениця економічного ліцею №2

Савченко Тетяна, учениця ЗОШ №11

11  клас

І місцеВареник Анна, учениця гімназії №2

ІІ місцеПотапенко Віталій, учень гімназії №3

Тімохін Олексій, учень ЗОШ №57 ім. Т.Г. Шевченка

економіки

9 клас

ІІІ місцеКуліченко Кирило, учень ЗОШ №19

Медведчук Аліна, учениця економічного ліцею №2  

Кравченко Андрій, учень економічного ліцею №2  

10 клас

ІІ місцеПристаш Катерина, учениця економічного ліцею №2  

11 клас

І місцеБагрінцев Ігор, учень економічного ліцею №2

ІІ місце Яковенко Тетяна, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки


Категорія: Гордість міста | Переглядів: 281 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016