Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0


Головна » 2012 » Січень » 18 » Переможці обласного етапу олімпіад з іноземної мови
12:00
Переможці обласного етапу олімпіад з іноземної мови
ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови

АНГЛІЙСЬКА МОВА

9 клас
ІІ місце - Голубович Дмитро, муніципальний колегіум (учитель - Годлевська О.Б.)
ІІ місце - Кошина Анна, гімназія № 41 (учитель - Алєксєєва Л.О.)
ІІІ місце - Мартиросян Елен, ЗОШ № 22 (учитель - Іваннікова С.С.)
10 клас
І місце - Марян Єлизавета, СЗОШ № 22 (учитель - Виноградова М.М.)
ІІ місце - Кирюшко Поліна, СЗОШ № 22 (учитель - Виноградова М.М.)
ІІ місце - Мороз Луїза, СЗОШ № 22 (учитель - Виноградова М.М.)
ІІ місце - Бернацька Юлія, морський ліцей ім. проф.. Александрова (учитель - Романюк Н.О.)
ІІІ місце - Андрющенко Павло, Перша українська гімназія ім.М. Аркаса (учитель - Козіна Л.Л.)
ІІІ місце - Пернатій Андрій, гімназія № 41 (учитель - Алєксєєва Л.О.)
11 клас
І місце - Кушнір Лілія, гімназія № 41 (учитель - Алєксєєва Л.О.)
ІІ місце - Оліфер Ірина, СЗОШ № 22 (учитель - Безнюк Т.В.)
ІІІ місце - Куделя Марія, СЗОШ № 22 (учитель - Округ Г.М.)
ІІІ місце - Кондратьєва Марина, СЗОШ № 22 (учитель - Округ Г.М.)
ІІІ місце - Бодачевська Анжела, гімназія № 4 (учитель - Смородінова В.М.)
ФРАНЦУЗЬКА МОВА
9 клас
І місце - Краснощок Анна, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса (учитель - Іванченко Т.І.)
ІІ місце - Мельник Вероніка, гімназія № 2 (учитель -  Гершкович І. А.)
ІІІ місце - Рубан Анастасія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса (учитель -  Іванченко Т.І.)
ІІІ місце - Реутенко Анастасія, гімназія № 2 (учитель -  Гершкович І.А.)
10 клас
І місце - Гагаркіна Євгенія, гімназія №2 (учитель - Гершкович І.А.)
ІІ місце - Форошевська Юлія, гімназія №2 (учитель - Васильєва О.Г.)
ІІІ місце - Медведєв Микола, гімназія №2 (учитель - Васильєва О.Г.)
11 клас
І місце - Маркіна Євгенія, гімназія №2 (учитель - Гордієнко Н.В.)
ІІ місце - Малєновська Катерина, гімназія №2 (учитель - Гордієнко Н.В.)
ІІІ місце - Ісаєва Катерина, гімназія №2 (учитель - Гордієнко Н.В.)
ІІІ місце - Платонова Анна,Перша українська гімназія ім. М. Аркаса (учитель - Іванченко Т.І.)
НІМЕЦЬКА  МОВА
9 клас
І місце – Пшенична Анастасія, гімназія № 2
ІІ місце – Степанова Марія, гімназія № 2
ІІ місце – Шаталіна Світлана, СЗОШ № 22
ІІ місце – Степанова Анастасія, Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса
ІІІ місце – Берковська Дарина, Академія дитячої творчості
10 клас
І місце – Гвозденко Наталія, гімназія № 41
ІІ місце – Самсонова Анастасія, СЗОШ № 22
ІІІ місце – Закернична Анастасія, гімназія № 4)
11 клас
І місце – Черноусова Ганна, ЗОШ № 1 ім. О. Ольжича
ІІ місце – Іванова Оксана, ЗОШ І-ІІІ № 1 ім. О. Ольжича
ІІ місце – Алексєєва Анна, СЗОШ № 22
 

Категорія: Гордість міста | Переглядів: 808 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016