Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » 2016 » Січень » 6 » Переможці обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня»
19:54
Переможці обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня»

ВІТАЄМО
переможців обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня»!

Номінація «Виявлення і проектування розвитку обдарованого учня»

ІІ місце - Хорошок Оксана Валеріївна, вчитель початкових класів ЗОШ №28.

ІІІ місце - Жадик Ольга Володимирівна, учитель англійської мови ЗОШ №49; Дробишева Марина Віталіївна, практичний психолог ЗОШ №49.

Номінація «Соціалізація обдарованої дитини в закладі освіти: психологічний компонент»

І місце - Чайковська Наталя Миколаївна, практичний психолог  СШ № 22

ІІ місце - Дрозд Ганна Володимирівна, практичний психолог морського ліцею імені професора М. Александрова.

Номінація «Система роботи з обдарованими учнями в навчально-виховному процесі школи»

ІІІ місце - ЗОШ №3 (Сенюк Лілія Олексіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи).

Номінація «Система роботи вчителя з обдарованими учнями»

І місце - Венгер Алла Олексіївна, учитель початкових класів ЗОШ №44.

ІІ місце - Артюшенко Світлана Петрівна, учитель історії та правознавства ЗОШ №17.

- Чебаненко Валентина Валеріївна, учитель географії ЗОШ №44.

ІІІ місце - Журавська Лілія Іванівна, учитель російської мови і зарубіжної літератури ЗОШ №3.

Номінація «Міжнародна співпраця в роботі з обдарованими учнями»

І місце - Мечет Катерина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель англійської мови СШ №22; Первова Марина Марківна, завідувач кафедрою іноземної філології, учитель англійської мови СШ №22.

Номінація «Інноваційні технології в освіті обдарованих»

ІІ місце - Тоцька Олена Миколаївна, учитель англійської мови ЗОШ №3.

Номінація «Авторські програми з розробками занять для організації позакласної роботи з обдарованими учнями  (гуртки, студії, факультативи, клуби за інтересами)»

ІІ місце - Василенко Ірина Анатоліївна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва.

ІІІ місце - Крептюк Ірина Анатоліївна, керівник гуртка міської станції юних натуралістів м. Миколаєва.


Категорія: Конкурси фахової майстерності | Переглядів: 398 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016