Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2012 » Листопад » 15 » Результати моніторингового дослідження щодо впливу ЗМІ на дітей та формування комп’ютерної залежності у підлітків
18:13
Результати моніторингового дослідження щодо впливу ЗМІ на дітей та формування комп’ютерної залежності у підлітків
15.11.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям, методистам, батькам
Центром науково-освітніх інновацій та моніторингу Головного управління освіти і науки КМДА оприлюднено результати моніторингового дослідження на предмет впливу ЗМІ на дітей та формування комп’ютерної залежності у підлітків, який проведено 2011-2012 роках.
Як показали результати, газети та радіо не користуються популярністю у сучасних підлітків як джерела інформації. Лише кожен четвертий учень читає книги. Найпопулярнішим є Інтернет. Найчастіше підлітки столичного регіону використовують його для спілкування у соціальних мережах, чатах, на форумах. 97 % опитаних знаходять нових друзів саме в Інтернеті.
Найбільш популярними є сайти, де можна скачати фільми чи музику. Тільки чверть опитаних найчастіше відвідує сайти науково-популярного спрямування.
Серед симптомів та ознак Інтернет-залежності дослідники називають: харчування за комп’ютером; постійне збільшення тривалості перебування в Інтернеті; відчуття спустошеності, тривоги, роздратованості у періоди перебування поза Інтернетом; нав’язливе прагнення постійно перевіряти електронну пошту; залежність настрою від використання/невикористання Інтернету; біль у зап’ястях та спині через тривалу напруження м’язів; сухість в очах; порушення сну.
Серед причин «поринання» школярів у віртуальну реальність дослідники назвали відсутність матеріального підґрунтя у виборі способу дозвілля, обмежене коло спілкування, брак реального авторитету для наслідування, а також проблеми у стосунках з батьками, однолітками.

Ознайомитися з презентацією Центру науково-освітніх інновацій та моніторингуКатегорія: Новини | Переглядів: 1069 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license