Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Січень » 17 » Універсал-онлайн
11:39
Універсал-онлайн

15.01.2018

Керівникам закладів загальної середньої освіти

Колектив сервісу управління освітнім процессом «УНІВЕРСАЛ-ОНЛАЙН» пропонує Миколаївській ОДА та її  співпрацю задля всебічного особистісного розвитку учнів.

Сервіс "УНІВЕРСАЛ-ОНЛАЙН" - це хмарний додаток, реалізований на принципах цілісної педагогічної системи Киричука Валерія Олександровича. Вказана система являє собою поєднання найновіших знань в областях педагогіки, психології, медицини, обробки даних та проектного менеджменту. Із певними застереженнями вона може бути віднесена до так званих "систем адаптивної освіти". Суть концепції системи - кожна дитина розвивається унікальним способом, а тому потребує індивідуалізованого виховання та навчання.

Сервіс "УНІВЕРСАЛ-ОНЛАЙН" - це інтегрований інструментарій, який уможливлює впровадження індивідуалізованої освіти в звичайних загальноосвітніх навчальних закладах з колективним способом навчання за існуючих фінансових, кадрових і організаційних обмежень цих закладів, економлячі час та полегшуючи працю педагогів.

Сервіс також дозволяє управлінцям формувати науково обґрунтовану політику в галузі освіти, складати бюджетні програми, що мають чітко сформульовані цілі, пов’язані із розвитком людського капіталу, здійснювати моніторинг їх досягнення.

Детальніше на сайті сервісу - http://universal-online.com.ua/ або на офіційній сторінці в Facebook - https://www.facebook.com/pg/service.universal.online/about/?ref=page_internal


Категорія: Новини | Переглядів: 172 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018