Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Вітаємо
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [61]Новини [962]
Гордість міста [267]Вітаємо [150]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [122]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 3 4 »

ВІТАЄМО
переможці міського громадського  огляду-конкурсу стану охорони праці
в навчальних закладах міста!

- Серед шкіл:

І місце: ЗОШ № 42 

ІІ місце: ЗОШ № 45, 23, ВСШ № 1, МЗВШ 

ІІІ місце: ЗОШ № 17, 29, 21, ВСШ № 5 

-Серед дошкільних навчальних закладів:

І місце: ДНЗ №106 )

ІІмісце: ДНЗ № 130, 101, 67, 148, 77, 69 , 74, НВК «Чайка»

ІІІ місце:ДНЗ № 134, 138, 147 

-Серед позашкільних навчальних закладів:

І місце: Палац творчості учнів, Клуб юних моряків з флотилією 

ІІ місце: Дитячий центр позашкільної роботи Корабельного району Будинок творчості дітей та юнацтва Ленінського району, міська станція юних натуралістів 

ІІІ місце: Заводський будинок творчості, міська станція юних техніків


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

Герасименко Світлану Володимирівну,
вчителя української мови та літератури ЗОШ №28,

яка стала переможцем міського конкурсу
"Нове ім'я - 2015"
!

ВІТАЄМО
фіналістів конкурсу, яких визнано кращими в номінаціях:

«Едельвейс» (творчість та оригінальність) - Герасименко Світлана Володимирівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ №28;

«Білий лелека» (любов до дітей і вміння вести за собою) - Власенко Ганна Олегівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ №35;

«Золоте яблуко» (інновації в навчанні) - Дзюндзя Наталія Сергіївна, вчитель англійської мови Миколаївської гімназії №4;

«Червоні вітрила» (віра, надія, покликання) - Мельничук Ольга Сергіївна, вчитель зарубіжної літератури Миколаївського економічного ліцею №1;

«Кришталева куля» (філософське мислення) - Гладун Віталій Вікторович, вчитель історії ЗОШ №60.


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

За високий рівень організації та проведення ЗНО-2015, вагомий особистий внесок у справу впровадження зовнішнього незалежного оцінювання Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти висловлює подяку:

Ковальчук Н.М., методисту НМЦ
Ільїну О.В., директору загальноосвітньої школи №19
Бакаляр О.В.,  директору загальноосвітньої школи №20
Липуновій Т.Б.,  директору загальноосвітньої школи №40
Масюті Є.І.,  директору загальноосвітньої школи №51
Сергієнко О.В.,  директору загальноосвітньої школи №52
Мазур О.М.,  директору загальноосвітньої школи №56

Дячук В. І., директору  загальноосвітньої школи №50
Богуну П. М., директору спеціалізованої школи №22
Зінченко Д. Є., директору загальноосвітньої школи №3
Федоренку В. О., директору гімназії №2
Тубальцевій Т. О., в.о. директора гімназії №4

Лист ОЦОЯО від 28.09.2015 №08/01-1226 (зі змінами та доповненнями)


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

03.09.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам

Приємно відзначити, що програма курсу за вибором для 10-11 класів "Латинська мова", підготовлена Разумовою Х.Р., учителем Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса, отримала схвалення відповідної науково-методичної ради МОНУ для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Вітаємо колектив гімназії! Дякуємо керівнику закладу за створення дієвої системи підвищення професійної компетентності вчителів. 


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

команду Юних інспекторів руху спеціалізованої школи №22,
яка посіла ІІІ місце в обласному етапі ХХХІХ Всеукраїнського зльоту шкільних загонів
юних інспекторів руху!

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців обласного етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» на протипожежну та техногенну тематику!

Номінація «Краща казка» у віковій категорії  6-10 років - Бабенко Юлія, ЗОШ №21  

Номінація «Краще оповідання» у віковій категорії 15-18 років - Кудряшова Вікторіяучениця ЗОШ №1 ім.О.Ольжича 


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

команду Миколаївської загальноосвітньої школи №60,

яка стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних!


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

Медвєдєву С.В., завідуючу ДНЗ №83
Матвєєву Г.Д., директора Академії дитячої творчості,
Кулішенка П.В., в.о. директора муніципального академічного коледжу,
Нестерцева Ю.П., учителя фізичної культури Академії дитячої творчості,

які нагороджені Почесною відзнакою І ступеня "Волонтерський рух"

Благодійного громадського проекту "Волонтерський рух "Милосордя" за суттєвий внесок у розвиток волонтерського руху та активну громадянську позицію!


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

Сливінську Тетяну Олександрівну,
методиста Миколаївського науково-методичного центру,

яка посіла ІІ місце в І (обласного) туру IV Всеукраїнського методичного турніру
"Моє покликання - методист"!


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

15.04.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам, учням, батькам

Завершився відбірковий (заочний) етап третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015». На цьому етапі члени фахових журі протягом березня  знайомились та оцінювали блоги, створені учасниками конкурсу, майстер-класи, які проводилися з учасниками другого туру, а також відбулись конкурсні випробування «Тестування з фахової майстерності», яке проходили в системі обробки тестів «Знайка».

За підсумками оцінювання участь у фінальному етапі третього (заключного) туру Конкурсу братимуть

Новицька Ганна Володимирівна, вчитель української мови та літератури Миколаївського економічного ліцею №2  та 

Дубінка Людмила Петрівна, вчитель правознавства Миколаївської загальноосвітньої школи №57 ім. Т.Г. Шевченка.

Вітаємо наших колег! Бажаємо їм здоровя, наснаги, успіху та перемоги!


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців районних етапів Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

Корабельний район

I місце – ЗОШ №54
II місце – ЗОШ №43 ім. К.Ф. Ольшанського
III місце- ЗОШ №48

Заводський район

I місце – СШ №22
II місце – ЗОШ №31
III місце - гімназія №4


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»!

Номінація «Керівник гуртка вокального та музичного мистецтв»

I місце - Близниченко Інна Володимирівна, керівник «Зразкового художнього колективу» Палацу творчості учнів
II місце - Шевченко Антоніна Михайлівна, керівник «Зразкового художнього колективу» Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району
III місце - Ланкова Олена Сергіївна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району

Номінація «Керівник гуртка хореографічного мистецтва»

II місце - Білявська Інна Анатоліївна, керівник гуртка Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району
III місце - Драган Анастасія Олександрівна, керівник гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району

Дякуємо керівникам зазначених закладів за створення дієвої системи підвищення професійної компетентності педагогів.


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців районного етапу ХХІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Ленінського району м. Миколаєва!

І місце – ЗОШ №45
ІІ місце – ЗОШ №28
ІІІ місце – гімназія №41


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців районного етапу
XXI Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних Центрального району м. Миколаєва

I місце – ЗОШ №60
II місце – ЗОШ №7, 51, 61
III місце – гімназія №2, ЗОШ №12, муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців гри-квесту, що проходила в рамках "Відповідальність починається з мене"!

І місце — ЗОШ №33
ІІ місце — ЗОШ №54
ІІІ місце — гімназія №3.

Дякуємо керівникам і педагогам за створення дієвої системи виховання в учнів навичок безпечної поведінки та здорового способу життя.
Детальніше


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнської учнівської олімпіади
Російська мова та література

9 клас
ІІ місце - Матвєєва Дар’я, ЗОШ №43
ІІІ місце - Дєєва Владислава, ЗОШ №48
                    Мельникова Катерина, ЗОШ №18
                    Бондар Анна, ЗОШ №35 міської ради
10 клас
І місце - Бейгул Ірина, ЗОШ №45
ІІ місце - Возниця Анастасія, ЗОШ №42
                  Прилука Анна, ЗОШ №15
ІІІ місце - Ковальова Олександра, ЗОШ №19
11 клас
ІІІ місце - Гасанова Лілія, ЗОШ №19
                   Головіна Лейла, ЗОШ №42

Правознавство

11 клас
І місце - Бойко Аліна, юридичний ліцей
                 Скалій Анастасія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Горохова Тамара, ЗОШ №20
                   Д`якова  Ксенія, морський ліцей ім. проф. М. Александрова
                   Скочинська Христина, ЗОШ №51

Інформаційні технології

10 клас
І місце - Соболь Зоряна, учень 10 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                 Волков Андрій, учень 10 класу гімназії №41
ІІ місце - Мудрієвський Петро, учень 10 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                  Козирев Олександр, учень 9 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                 Данилов Кирило, учень 10 класу СШ №22
ІІІ місце - Гресс Анастасія, учень 9 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                   Серіков Олег, учень 9 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
11 клас
І місце - Корсун Олексій, учень 11 класу ЗОШ №51
ІІ місце - Мирошніченко Єгор, учень 11 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
ІІІ місце - Федоров Олександр, учень 11 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                    Гореславець Владислав, учень 11 класу гімназії №41


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Екологія

11 клас
І місце - Блащук Дар’я, СШ №22
ІІ місце - Бенюх Андрій, СШ №22
ІІІ місце - Коноваленко Максим, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
                    Борисенко Анастасія, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
                    Царлова Карина, гімназія №2

Українська мова та література

8 клас
І місце – Оніщук Катерина, СШ №22
ІІ місце – Форись Ілля, Перша  українська гімназія  імені Миколи Аркаса
                    Василішина Надія, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
ІІІ місце – Гіржева Єлизавета, гімназія №41
9 клас
І місце –  Мачула Ангеліка, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІ місце –  Олійник Богдана, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
ІІІ місце – Дерун Віталія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
                     Галанчук Юлія, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
10 клас
І місце – Асєєва Тетяна, гімназія №2
ІІ місце – Агеєнко Валерія, гімназія №2
                   Карпенко Ангеліна, СШ №22
                   Бойченко Дар’я, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
11 клас
І місце – Бойченко Анастасія, гімназія №41
ІІ місце – Юрик Яна, ЗОШ №24
ІІІ місце – Кастандова Ілона, ЗОШ №46


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Астрономія

10 клас
ІІ місце - Осанадзе Олександр, морський ліцей ім. проф.. Александрова
11 клас
І місце - Поворознюк Олексій, морський ліцей ім. проф.. Александрова.
ІІ місце - Головіна Лейла, ЗОШ №42
                   Голеншин Євген, морський ліцей ім. проф.. Александрова.
ІІІ місце - Нагуманов Андрій, ЗОШ №19.

Хімія

8 клас
І місце - Ткаленко Владислав, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
ІІ місце  - Овод Анна, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
                    Бавикіна Вікторія, гімназія №41
ІІІ місце - Моспан Юлія, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
9 клас
ІІІ місце - Ворошилов Даніїл, гімназія №41
                      Суворов Іван, ЗОШ №51
                      Попов Юрій, ЗОШ №51
                      Сусуйкіна Дар’я, гімназія №4
10 клас
І місце - Малюженко Владислав, СШ №22
             Тімохін Олексій, ЗОШ №57
ІІІ місце - Ніколенко Кристина, ЗОШ №51,
11 клас
І місце - Скоробагатський Дмитро, ЗОШ №51,
ІІІ місце - Фарбітник Інна, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
                     Чехович Анастасія, морський ліцей  ім. проф. Александрова
                     Токаренко Тетяна, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки

Економіки

10 клас
І місце - Багрінцев Ігор, економічний ліцей №2
ІІ місце - Яковенко Тетяна, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
ІІІ місце - Яковенко Наталія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
                      Калініченко Катерина, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
11 клас
І місце - Рубан Олександр, економічний ліцей №2.

Історія

8 клас
І місце - Новіков Ігор,  гімназія № 2
ІІ місце - Шилюк Анна, юридичний ліцей
ІІ місце - Мельник Ганна,  ЗОШ №19
ІІІ місце - Сушко Юліана, юридичний ліцей
ІІІ місце - Будняк Анастасія,  ЗОШ №18
9 клас
І місце - Савченко Тетяна, ЗОШ №11
І місце - Куделя Володимир, СШ №22
ІІ місце - Домбровська Яна, юридичний ліцей
ІІ місце - Пархомов Владислав, юридичний ліцей
ІІ місце - Цецульніков Єгор, муніципальний колегіум ім.. В.Д.Чайки
10 клас
ІІ місце - Рузанова Валерія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Овчаренко Даніела, «Академія дитячої творчості»
ІІІ місце - Міщук Олег, СШ №22
11 клас
І місце - Касьяновський Іван, СШ №22
ІІ місце - Шевчук Анастасія, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
ІІ місце - Антонов Микита, ЗОШ №20
ІІІ місце - Пасечник Володимир, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Омельчук Євген, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
Англійська мова
9 клас
І місце
Гриженку Ілля, гімназія  № 2
Заїка Святослав, ліцей № 2
ІІ місце
Архірєєва Дар’я, гімназія № 2
Галанчук Юлія,, муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки
Якубова Вероніка, гімназія  №4
Пономаренко Анастасія, гімназія №3
ІІІ місце
Каганова Анастасія, ЗОШ №22
10 клас
І місце
Божкова Марія, гімназія  №41
ІІІ місце
Колбешкін Павло, ЗОШ №3
Бородін Андрій, гімназія №2
11 клас
І місце
Барибіна Валерія, ЗОШ №22
ІІ місце
Тачмамедов Тувак, ЗОШ №22
Архіпова Наталя, ПУГ
ІІІ місце
Харламенко Аріна, ЗОШ №22
Французька мова
9 клас
І місце
Туз Катерина,Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІ місце
Мачула Ангеліна,Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце
Сидорчук Анастасія, ЗОШ №22
10 клас
І місце
Антонова Анна, гімназія №2
ІІ місце
Вареник Анна, гімназія №2
ІІІ місце
Асєєва Тетяна, гімназія №2
11 клас
І місце
Задорожна Альона, гімназія №2
ІІ місце
Каратай Таміслава, гімназія №2
Німецька мова
9 клас

І місце
Кривоус Катерина, Академія дитячої творчості.
ІІ місце
Зенков Пилип, СШ № 22
ІІІ місце
Юрченко Ірина, гімназія № 4.
10 клас
І місце
Дячук Валерія, ЗОШ №1 ім. О. Ольжича.
ІІ місце
Монахов Станіслав, гімназія №2.
Агеєнко Валерія, гімназія № 2.
Яновська Катерина, гімназія №2
ІІІ місце
Солнцева Наталія, гімназія № 41.
Єремчук Дарія, ЗОШ №1 ім. О. Ольжича.
11 клас
І місце
Шагієва Ксенія, гімназія №2.
ІІ місце
Ярова Мар’яна, гімназія №2.
Ткач Андрій, гімназія №2.
ІІІ місце

Симоненко Артем, ЗОШ №1 ім. О. Ольжича 
Нікуліна Анастасія, гімназія №2.


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
8 клас
І місце

Василишина Надія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
ІІ місце
Калінін Дмитро, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
Похилько Валерія, ЗОШ №42 .
Ткаленко Владислав, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
9 клас
І місце

Роговцов Юрій, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
ІІ місце
Глухий Олександр, Перша українська гімназія ім. М.Аркаса .
Мілєва Анна, Перша українська гімназія ім. М.Аркаса .
10 клас
І місце

Кобелєв Ілля, морського ліцею ім. проф. М. Александрова .
ІІ місце
Пернатій Ольга, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
ІІІ місце
Кузнєцов Георгій, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
Федосов Андрій, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
Овчар Антон, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
11 клас
ІІ місце

Садурський Артем, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
Качанов Володимир, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
ІІІ місце
Головіна Лейла, ЗОШ  №42 .
Станкевич Андрій, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

первинну профспілкову організацію муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки (голова профкому Заінчковська Л.В.).,

переможця обласного огляду – конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2014 році, яка нагороджена дипломом департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обкому профспілки,  цінним подарунком - ноутбуком

та первинну профспілкову організацію загальноосвітньої школи №46 (голова профкому Сачук Г.В.),

переможця  обласного конкурсу на кращий відеоролик «Наша профспілка», яка нагороджена дипломом департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обкому профспілки,  профспілковою премією!


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

 ВІТАЄМО
переможця конкурсу "Нове ім'я - 2014"

Бєлєнкіну Людмилу Юріївну,
учителя інформатики загальноосвітньої школи №28!

За результатами конкурсу журі визначило переможців у номінаціях:

«Сяючі смарагди» (логіка і науковість) - Вілкул Тетяна Миколаївна, вчитель математики морського ліцею ім. проф. Александрова;

«Золоте яблуко» (інновації в навчанні) - Явкіна Оксана Василівна, вчитель фізики та астрономії загальноосвітньої школи №25;

«Едельвейс» (творчість і оригінальність) - Бєлєнкіна Людмила Юріївна, вчитель інформатики загальноосвітньої школи №28;

«Червоні вітрила» (віра, надія, покликання) - Гарей Денис Олегович, учитель хімії економічного ліцею №1; 

«Чарівна перлинка» (методичні знахідки) - Тарасенко Тетяна Михайлівна, вчитель біології загальноосвітньої школи №30.

Вітаємо наших колег! Дякуємо керівникам зазначених навчальних закладів за створення дієвої системи підтримки й мотивації молодих педагогів, підвищення професійної компетентності вчителів.

Детальніше


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

17 листопада 2014 року Миколаївська гімназія №2 відзначає свій 150-літній ювілей.

Гімназія має прекрасні багаті традиції, цікаву історію, захоплююче творче сучасне життя, в якому основне місце відведено гімназисту.

Вітаємо педагогічний та учнівський колективи закладу з ювілеєм! Дякуємо за наполегливу працю, творчий підхід, неспокій душі, створення позитивного іміджу миколаївської освіти в країни та світі.

Зичимо сил, наснаги, здоров’я для здійснення всіх мрій, втілення всіх задумів! Сміливо й впевнено крокуйте до нових вершин! Зі святом, шановні колеги, учні, батьки!


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

керівників та педагогічні колективи навчальних закладів міста, які отримали нагороди  Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті»!

Золотими медалями нагороджено: Першу українську гімназію ім. М. Аркаса, Муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки, Академію дитячої творчості, загальноосвітні школи № 1 ім. Олега Ольжича, №56, №57 ім. Т.Г. Шевченка, ДНЗ №1, науково-методичний центр.

Срібні нагороди отримали загальноосвітня школа №50 ім Г.Л. Дівіної, економічний ліцей №1, ліцей «Педагог»


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

Вітаємо

переможців районного зльоту – змагань юних інспекторів руху Ленінського району!

I місце – ЗОШ №46, 56

II місце – ЗОШ №20, 26, юридичний ліцей

III місце – ЗОШ №42, 30, 50 

Докладніше про хід змагань


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців районних зльотів – змагань юних інспекторів руху!

Центральний район

I місце – ММК ім. В.Д.Чайки, ЗОШ №3

II місце – ЗОШ №15, 16, 7

III місце – л. «Педагог», ЗОШ №24, 32, 61

Корабельний район

I місце – ЗОШ №47, 43

II місце – ЗОШ №54, 40, 48

III місце – економічний ліцей №1, гімназія №3, ЗОШ №29

Заводський район

I місце – ЗОШ №31, СШ №22

II місце – ЗОШ №4, 17, гімназія №4

III місце – ЗОШ №18, 39, 52


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців міського конкурсу творчих робіт серед учнів 10-11 класів  загальноосвітніх закладів м. Миколаєва «Що таке професія – «юрист»?»

 І місце:

  • Василенко Людмилу – ученицю 10-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи №40 
  • Голобір Анастасію – ученицю 11-А класу Миколаївського юридичного ліцею 
  • Юрик Яну – ученицю 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи №24 

ІІ місце:

  • Сложньову Вікторію – ученицю 10-А класу ЗОШ №46 
  • Анатову Наталю – ученицю 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи №50 
  • Дубініну Марію – ученицю 10-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи №17 

ІІІ місце:

  • Чесак Ярослава – учня 11-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи №17 
  • Шарати Валерію – ученицю 10-Б класу Миколаївського юридичного ліцею 
  • Омелян Василину – ученицю 11-Б класу Миколаївського юридичного ліцею! 

лист Миколаївського міського управління юстиції  від 09.10.2014


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

Ільїна Олексія Олексійовича,
директора Миколаївської загальноосвітньої школи №19,
Компанійця Анатолія Сергійовича,
директора Миколаївського економічного ліцею №2,
яких нагороджено нагрудним знаком 
"Лідер освіти Миколаївської області"!
Рощину Наталю Анатоліївну,
голову профспілкового комітету Миколаївської спеціалізованої школи №22,
яку відмічено грамотою ЦК профспілки!
Білявську Оксану Миколаївну,
вчителя-логопеда ДНЗ №140,
яка отримала Почесну грамоту Миколаївської облдержадміністрації!

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

Пономаренко Світлану Євгенівну,

методиста науково-методичного центру

управління освіти Миколаївської міської ради,

яка стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»

у номінації «Методист - порадник»!

Наказ Міністерства №703 від 12.06.2014 року "Про підсумки Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році"


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами

«Педагогічний досвід освітян регіону - 2014»!

Номінація «Інноваційні технології в дошкільній, початковій і позашкільній освіті»

Диплом І ступеня

 

Дьоміна     Світлана Анатоліївна,

учитель початкових класів

Миколаївська ЗОШ І—III ст. № 28 Миколаївської міської ради

 

Малишева      Наталія Іванівна,

завідуюча ДНЗ № 140

Миколаївський ДНЗ № 140 «Малятко» Миколаївської міської ради

 

Диплом II ступеня

 

Дрожак Інна Миколаївна, учитель початкових класів

Миколаївська ЗОШ І—II ступенів № 64 Миколаївської міської ради

 

Номінація «Інноваційні технології в навчально-виховному процесі»

 

Диплом III ступеня

 

Павленко    Валентина Василівна,

учитель хімії

Миколаївська   ЗОШ І—III   ст.   № 28 Миколаївської міської ради

 

Пиртя   Тетяна   Олегівна, учитель інформатики

Миколаївська      гімназія      № 41 Миколаївської міської ради

 

Номінація «Інноваційні технології в методичній діяльності»

 

Диплом III ступеня

 

Венгер   Алла   Олексіївна, учитель початкових класів

Миколаївська  ЗОШ І—III  ст.  № 44 Миколаївської міської ради

 

Номінація «Інноваційні технології в роботі практичних психологів»

Диплом І ступеня

 

Щепіна        Лариса Вікторівна,

практичний психолог

Миколаївський      ДНЗ      № 148 Миколаївської міської ради

 


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

Братошевську Світлану Вікторівну,

учителя фізики, заступника директора

Миколаївської загальноосвітньої школи №29,

яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі "Панорама творчих уроків"!


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців І (районного) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»!

Центральний район: І місце - ЗОШ №51; ІІ місце – морський ліцей; ІІІ місце – ЗОШ №12;

Заводський район: І місце - ЗОШ № 31; ІІ місце - ЗОШ №57; ІІІ місце ЗОШ №36;

Ленінський район: І місце - ЗОШ №46; ІІ місце - Академія дитячої творчості; ІІІ місце – ЗОШ №10;

Корабельний район: І місце – ЗОШ №33; ІІ місце – ЗОШ №14; ІІІ місце – ЗОШ №40


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців обласного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»!

ЗОШ №11 - Людвиновська Ірина, Волошанська Софія, керівник гуртка     Шулакова О.В.;

ЗОШ №18 - Новіков Костянтин;

ЗОШ №19 - Сова Виталина, керівник гуртка Капусенко Л.М;

ЗОШ №40 - Абдірова Альбіна;

ЗОШ №46 - Копченко Максим;

ДЦ Корабельного району - Вознюк Анастасія, керівник гуртка Івашкіна А.М.,

                                                           Алоєва Нарінє, керівник гуртка Маркова Т.В.;

СЮН - Шаповалова Ксенія, Лазіс Марія, керівник гуртка Ємельянова І.Б.;

ДНЗ №51 - колективна робота вихованців різновікової групи, вихователь Слюсаренко І.В.;

ДНЗ №87 - Кулигіна Ксенія.


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців зонального (міського) етапу ХХ Всеукраїнського фестивалю ДЮП!

І місце - команда ЗОШ №45

ІІ місце - команда СШ №22

ІІІ місце - команди гімназії №2 та муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки

Почесні дипломи отримали вихованці ЗОШ №31, 43 ім. К.Ф. Ольшанського, 56

Наказ управління освіти Миколаївської міської ради від 14.04.2014 №236 "Про підсумки проведення І, ІІ етапів фестивалю Дружин юних пожежних у 2014 році"


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

Вельмишановний Миколо Георгійовичу!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм!
Бажа
ємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням.


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

Шановна Галино Василівно!

На знак поваги й вдячності прийміть вітання з нагоди ювілею!

Ваш професіоналізм, багаторічна самовіддана, послідовна та наполеглива праця - вагомий внесок у розвиток освіти нашого міста.

Ваш невтомний творчий пошук, талант педагога, організатора й мудрого порадника викликають глибоку повагу у колег.

Нехай буде багатою Ваша доля на здоров'я, щастя, ласку. Бажаємо Вам родинного благополуччя, домашнього затишку, натхнення, оптимізму творчих успіхів та невичерпної наснаги!


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

Управління освіти Миколаївської міської ради щиро вітає педагогічний колектив Миколаївської вечірньої школи №5 на чолі з директором Мироновою Л.М. з 65-річним ювілеєм!

Шановні колеги! Ви є зразком високого покликання людини, служіння громадським інтересам.

Хай творча наснага та завзятість не залишають вас. Зичимо нових здобутків, творчих злетів, успішного здійснення планів та задумів!



Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу ХІV Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика!
3 клас
І місце – Зірка Олексій, учень ЗОШ І–ІІІ ступенів №48
4 клас
І місце – Іконому Марина, учениця ЗОШ №59
5 клас
ІІ місце – Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІІ місце – Видрученко Аліна, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
6 клас
І місце –Некипєлова Валерія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
ІІІ місце – Бойко Ксенія, учениця ЗОШ №44
Медведєва Анастасія, учениця гімназії №41
7 клас
І місце – Оніщук Катерина, учениця СЗОШ №22 із поглибленим вивченням англійської мови із 1-го класу
ІІІ місце – Форись Ілля, учень Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
Василішина Надія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
Чаплінська Тетяна, учениця гімназії №4
8 клас
І місце ­– Олійник Богдана, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
ІІІ місце – Мачула Ангеліка, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
Бизова Анна, учениця ЗОШ №57
9 клас
І місце –Музикус Лія, учениця гімназії №2
ІІІ місце – Шевченко Карина, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
Кудряшова Вікторія, учениця ЗОШ №1 імені О. Ольжича
10 клас
І місце ­– Бойченко Анастасія, учениця гімназія №41
ІІІ місце – Месхія Діана, учениця гімназії №3
                           Калінчук Валерія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
     Овчар Катерина, учениця ЗОШ №60
11 клас
І місце – Шамшуріна Марія, учениця гімназії №3
ІІІ місце – Краснікова Олена, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

19.12.2013
ВІТАЄМО
переможців конкурсу "2000 шкіл" в рамках реалізації ІІ-го етапу НП "Відкритий світ"!

                Миколаївські загальноосвітні школи №14, 19, 29, 50, 56, Академія дитячої творчості, гімназія №4, економічний ліцей №2, муніципальний колегіум отримають можливість створити єдиний навчально-інформаційний online простір для учнів, вчителів та батьків, отримають новітнє мультимедійне обладнання: планшети для школярів, комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси.

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців та лауреатів обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня»!

Номінація «Авторські системи уроків»

І місце - Філенко Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів Миколаївської спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

ІІ місце - Борецька Тетяна Григорівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Номінація «Проектна діяльність навчального закладу
як засіб підвищення ефективності профільного навчання»

І місце - Миколаївська спеціалізована школа №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу, куратор проекту – Мечет Катерина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови

Лауреати обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня»:

Борецький Костянтин Петрович, учитель фізики Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Соколова Наталія Леонідівна, учитель історії Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Корж Тамара Олександрівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Шаргородська Наталія Іванівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Федоревська Наталя Григорівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Вілкул Тетяна Миколаївна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова 

Куліш Марина Вікторівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Вишневська Тетяна Прокіпівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |



Ми в соцмережах
       
Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва
Сайти навчальних закладів
Корисні посилання






























































 Профспілка працівників освіти і науки  
Методичний портал

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018