Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Вітаємо
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [55]Новини [830]
Гордість міста [260]Вітаємо [128]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [121]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 3 4 »

17 листопада 2014 року Миколаївська гімназія №2 відзначає свій 150-літній ювілей.

Гімназія має прекрасні багаті традиції, цікаву історію, захоплююче творче сучасне життя, в якому основне місце відведено гімназисту.

Вітаємо педагогічний та учнівський колективи закладу з ювілеєм! Дякуємо за наполегливу працю, творчий підхід, неспокій душі, створення позитивного іміджу миколаївської освіти в країни та світі.

Зичимо сил, наснаги, здоров’я для здійснення всіх мрій, втілення всіх задумів! Сміливо й впевнено крокуйте до нових вершин! Зі святом, шановні колеги, учні, батьки!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

керівників та педагогічні колективи навчальних закладів міста, які отримали нагороди  Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті»!

Золотими медалями нагороджено: Першу українську гімназію ім. М. Аркаса, Муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки, Академію дитячої творчості, загальноосвітні школи № 1 ім. Олега Ольжича, №56, №57 ім. Т.Г. Шевченка, ДНЗ №1, науково-методичний центр.

Срібні нагороди отримали загальноосвітня школа №50 ім Г.Л. Дівіної, економічний ліцей №1, ліцей «Педагог»


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

Вітаємо

переможців районного зльоту – змагань юних інспекторів руху Ленінського району!

I місце – ЗОШ №46, 56

II місце – ЗОШ №20, 26, юридичний ліцей

III місце – ЗОШ №42, 30, 50 

Докладніше про хід змагань


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців районних зльотів – змагань юних інспекторів руху!

Центральний район

I місце – ММК ім. В.Д.Чайки, ЗОШ №3

II місце – ЗОШ №15, 16, 7

III місце – л. «Педагог», ЗОШ №24, 32, 61

Корабельний район

I місце – ЗОШ №47, 43

II місце – ЗОШ №54, 40, 48

III місце – економічний ліцей №1, гімназія №3, ЗОШ №29

Заводський район

I місце – ЗОШ №31, СШ №22

II місце – ЗОШ №4, 17, гімназія №4

III місце – ЗОШ №18, 39, 52


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців міського конкурсу творчих робіт серед учнів 10-11 класів  загальноосвітніх закладів м. Миколаєва «Що таке професія – «юрист»?»

 І місце:

  • Василенко Людмилу – ученицю 10-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи №40 
  • Голобір Анастасію – ученицю 11-А класу Миколаївського юридичного ліцею 
  • Юрик Яну – ученицю 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи №24 

ІІ місце:

  • Сложньову Вікторію – ученицю 10-А класу ЗОШ №46 
  • Анатову Наталю – ученицю 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи №50 
  • Дубініну Марію – ученицю 10-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи №17 

ІІІ місце:

  • Чесак Ярослава – учня 11-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи №17 
  • Шарати Валерію – ученицю 10-Б класу Миколаївського юридичного ліцею 
  • Омелян Василину – ученицю 11-Б класу Миколаївського юридичного ліцею! 

лист Миколаївського міського управління юстиції  від 09.10.2014


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Ільїна Олексія Олексійовича,
директора Миколаївської загальноосвітньої школи №19,
Компанійця Анатолія Сергійовича,
директора Миколаївського економічного ліцею №2,
яких нагороджено нагрудним знаком 
"Лідер освіти Миколаївської області"!
Рощину Наталю Анатоліївну,
голову профспілкового комітету Миколаївської спеціалізованої школи №22,
яку відмічено грамотою ЦК профспілки!
Білявську Оксану Миколаївну,
вчителя-логопеда ДНЗ №140,
яка отримала Почесну грамоту Миколаївської облдержадміністрації!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Пономаренко Світлану Євгенівну,

методиста науково-методичного центру

управління освіти Миколаївської міської ради,

яка стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»

у номінації «Методист - порадник»!

Наказ Міністерства №703 від 12.06.2014 року "Про підсумки Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році"


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами

«Педагогічний досвід освітян регіону - 2014»!

Номінація «Інноваційні технології в дошкільній, початковій і позашкільній освіті»

Диплом І ступеня

 

Дьоміна     Світлана Анатоліївна,

учитель початкових класів

Миколаївська ЗОШ І—III ст. № 28 Миколаївської міської ради

 

Малишева      Наталія Іванівна,

завідуюча ДНЗ № 140

Миколаївський ДНЗ № 140 «Малятко» Миколаївської міської ради

 

Диплом II ступеня

 

Дрожак Інна Миколаївна, учитель початкових класів

Миколаївська ЗОШ І—II ступенів № 64 Миколаївської міської ради

 

Номінація «Інноваційні технології в навчально-виховному процесі»

 

Диплом III ступеня

 

Павленко    Валентина Василівна,

учитель хімії

Миколаївська   ЗОШ І—III   ст.   № 28 Миколаївської міської ради

 

Пиртя   Тетяна   Олегівна, учитель інформатики

Миколаївська      гімназія      № 41 Миколаївської міської ради

 

Номінація «Інноваційні технології в методичній діяльності»

 

Диплом III ступеня

 

Венгер   Алла   Олексіївна, учитель початкових класів

Миколаївська  ЗОШ І—III  ст.  № 44 Миколаївської міської ради

 

Номінація «Інноваційні технології в роботі практичних психологів»

Диплом І ступеня

 

Щепіна        Лариса Вікторівна,

практичний психолог

Миколаївський      ДНЗ      № 148 Миколаївської міської ради

 


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Братошевську Світлану Вікторівну,

учителя фізики, заступника директора

Миколаївської загальноосвітньої школи №29,

яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі "Панорама творчих уроків"!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців І (районного) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»!

Центральний район: І місце - ЗОШ №51; ІІ місце – морський ліцей; ІІІ місце – ЗОШ №12;

Заводський район: І місце - ЗОШ № 31; ІІ місце - ЗОШ №57; ІІІ місце ЗОШ №36;

Ленінський район: І місце - ЗОШ №46; ІІ місце - Академія дитячої творчості; ІІІ місце – ЗОШ №10;

Корабельний район: І місце – ЗОШ №33; ІІ місце – ЗОШ №14; ІІІ місце – ЗОШ №40


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців обласного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»!

ЗОШ №11 - Людвиновська Ірина, Волошанська Софія, керівник гуртка     Шулакова О.В.;

ЗОШ №18 - Новіков Костянтин;

ЗОШ №19 - Сова Виталина, керівник гуртка Капусенко Л.М;

ЗОШ №40 - Абдірова Альбіна;

ЗОШ №46 - Копченко Максим;

ДЦ Корабельного району - Вознюк Анастасія, керівник гуртка Івашкіна А.М.,

                                                           Алоєва Нарінє, керівник гуртка Маркова Т.В.;

СЮН - Шаповалова Ксенія, Лазіс Марія, керівник гуртка Ємельянова І.Б.;

ДНЗ №51 - колективна робота вихованців різновікової групи, вихователь Слюсаренко І.В.;

ДНЗ №87 - Кулигіна Ксенія.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців зонального (міського) етапу ХХ Всеукраїнського фестивалю ДЮП!

І місце - команда ЗОШ №45

ІІ місце - команда СШ №22

ІІІ місце - команди гімназії №2 та муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки

Почесні дипломи отримали вихованці ЗОШ №31, 43 ім. К.Ф. Ольшанського, 56

Наказ управління освіти Миколаївської міської ради від 14.04.2014 №236 "Про підсумки проведення І, ІІ етапів фестивалю Дружин юних пожежних у 2014 році"


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

Вельмишановний Миколо Георгійовичу!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм!
Бажа
ємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

Шановна Галино Василівно!

На знак поваги й вдячності прийміть вітання з нагоди ювілею!

Ваш професіоналізм, багаторічна самовіддана, послідовна та наполеглива праця - вагомий внесок у розвиток освіти нашого міста.

Ваш невтомний творчий пошук, талант педагога, організатора й мудрого порадника викликають глибоку повагу у колег.

Нехай буде багатою Ваша доля на здоров'я, щастя, ласку. Бажаємо Вам родинного благополуччя, домашнього затишку, натхнення, оптимізму творчих успіхів та невичерпної наснаги!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

Управління освіти Миколаївської міської ради щиро вітає педагогічний колектив Миколаївської вечірньої школи №5 на чолі з директором Мироновою Л.М. з 65-річним ювілеєм!

Шановні колеги! Ви є зразком високого покликання людини, служіння громадським інтересам.

Хай творча наснага та завзятість не залишають вас. Зичимо нових здобутків, творчих злетів, успішного здійснення планів та задумів!



Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу ХІV Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика!
3 клас
І місце – Зірка Олексій, учень ЗОШ І–ІІІ ступенів №48
4 клас
І місце – Іконому Марина, учениця ЗОШ №59
5 клас
ІІ місце – Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІІ місце – Видрученко Аліна, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
6 клас
І місце –Некипєлова Валерія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
ІІІ місце – Бойко Ксенія, учениця ЗОШ №44
Медведєва Анастасія, учениця гімназії №41
7 клас
І місце – Оніщук Катерина, учениця СЗОШ №22 із поглибленим вивченням англійської мови із 1-го класу
ІІІ місце – Форись Ілля, учень Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
Василішина Надія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
Чаплінська Тетяна, учениця гімназії №4
8 клас
І місце ­– Олійник Богдана, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
ІІІ місце – Мачула Ангеліка, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
Бизова Анна, учениця ЗОШ №57
9 клас
І місце –Музикус Лія, учениця гімназії №2
ІІІ місце – Шевченко Карина, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
Кудряшова Вікторія, учениця ЗОШ №1 імені О. Ольжича
10 клас
І місце ­– Бойченко Анастасія, учениця гімназія №41
ІІІ місце – Месхія Діана, учениця гімназії №3
                           Калінчук Валерія, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки
     Овчар Катерина, учениця ЗОШ №60
11 клас
І місце – Шамшуріна Марія, учениця гімназії №3
ІІІ місце – Краснікова Олена, учениця муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

19.12.2013
ВІТАЄМО
переможців конкурсу "2000 шкіл" в рамках реалізації ІІ-го етапу НП "Відкритий світ"!

                Миколаївські загальноосвітні школи №14, 19, 29, 50, 56, Академія дитячої творчості, гімназія №4, економічний ліцей №2, муніципальний колегіум отримають можливість створити єдиний навчально-інформаційний online простір для учнів, вчителів та батьків, отримають новітнє мультимедійне обладнання: планшети для школярів, комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси.

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців та лауреатів обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня»!

Номінація «Авторські системи уроків»

І місце - Філенко Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів Миколаївської спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

ІІ місце - Борецька Тетяна Григорівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Номінація «Проектна діяльність навчального закладу
як засіб підвищення ефективності профільного навчання»

І місце - Миколаївська спеціалізована школа №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу, куратор проекту – Мечет Катерина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови

Лауреати обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня»:

Борецький Костянтин Петрович, учитель фізики Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Соколова Наталія Леонідівна, учитель історії Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Корж Тамара Олександрівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Шаргородська Наталія Іванівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Федоревська Наталя Григорівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Вілкул Тетяна Миколаївна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова 

Куліш Марина Вікторівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова

Вишневська Тетяна Прокіпівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
фіналістів міського конкурсу "Нове ім'я - 2013"!

У номінації «Білий лелека» (віра в дітей, вміння вести за собою) - Аліна Кафтан, практичний психолог ДНЗ №66.

У номінації «Сяючі смарагди» (логіка та науковість) – Наталія Кругляк, заступник директора з виховної роботи ЗОШ №40.

У номінації «Чарівна перлина» (методичні знахідки) – Маргарита Бондаренко, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №1.

У номінації «Червоні вітрила» (віра, надія, покликання) - Юлія Хавтура, практичний психолог ЗОШ №34.

Дякуємо керівникам зазначених навчальних закладів за створення умов для підвищення професійної компетентності педагогів.

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Олійник Тетяну,

ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи №26

яка посіла І місце в обласній олімпіаді з ОБЖ!

Дякуємо адміністрації закладу, вчителю біології та основ здоровя Мельниченко Г.А. за підтримку та розвиток талановитих та обдарованих учнів


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців міського етапу XXXVIII зльоту юних інспекторів руху!

І місце - команда ЗОШ №60

ІІ місце - команди ЗОШ №31, 56,  СЗОШ №22, муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки

ІІІ місце - команди ЗОШ №42, 43, 54


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців ІІ обласного (заочного) етапу фестивалю «Творче впровадження спадщини В. О. Сухомлинського в сучасну педагогічну практику»!

Номінація «Школа культури здоров’я в спадщині В. О. Сухомлинського»

 І місце -Гонтарук Наталя Володимирівна, учитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської рад.
 ІІ місце -Венгер Алла Олексіївна, учитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 44 Миколаївської міської ради

Номінація «Духовно-моральне виховання особистості в контексті ідей В. О. Сухомлинського»

 ІІ місце - Орленко Лариса Станіславівна, учитель української мови і літератури Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської ради

Номінація «В. О. Сухомлинський про розвиток творчої особистості вихованців»

 І місце -Губанова Тетяна Олександрівна, учитель початкових класів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

Номінація «Робота з батьками в спадщині В. О. Сухомлинського»

І місце -Шаповалова Олена Миколаївна, вчитель російської мови Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15 Миколаївської міської ради
                Боднарчук Наталя Вікторівна, учитель географії Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15 Миколаївської міської ради

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців обласного турніру юних економістів

Миколаївську гімназію №4  та муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки!

Дякуємо керівникам зазначених закладів для створення ефективної системи підтримки та розвитку талановитих й обдарованих учнів.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Бережного  Сергія  Васильовича,

директора Першої української гімназії імені Миколи Аркаса,

з нагородженням нагрудним знаком "За заслуги перед містом"!
Бажаємо здоров'я, щастя, подальших успіхів і злетів!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
призера обласних змагань юних інспекторів руху

команду Миколаївської спеціалізованої школи №22,

що посіла ІІ місце!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами
«Педагогічний досвід освітян регіону»!
Номінація «Інноваційні технологи в навчально-виховному процесі»:
І місце - Грицюк Лариса Анатоліївна, учитель історії та правознавства, учитель-методист, директор Миколаївської загальноосвітньої школи №29;
ІІІ місце - Шевчук Антоніна Іванівна, учитель російської мови та світової літератури Миколаївської загальноосвітньої школи №48

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможця обласного етапу Всеукраїнського фестивалю
дружин юних пожежних -

команду Миколаївської загальноосвітньої школи №60!

Бажаємо успіху та перемоги у фінальному етапі!

Див. додатково наказ управління освіти Миколаївської міської ради від 20.05.2013 №253 "Про підсумки проведення І, ІІ та ІІІ етапів фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році"


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців конкурсу соціальних проектів програми «Територія РУСАЛу - 2013»

колектив Миколаївської загальноосвітньої школи №29,

який отримав сертифікат на 10000 гривень для реалізації проекту «Велостоянка»!

Детальніше в розділі "Сьогодення Миколаївської освіти"


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

27.04.2013
Керівникам навчальних закладів, вчителям, учням, батькам
З 23 по 26 квітня відбувся І тур І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця».
Переможцями стали:
Центральний район: І місце – ЗОШ №51;
                                    ІІ місце – гімназія №2;
                                    ІІІ місце – Миколаївський муніципальний колегіум.
 Заводський район:    І місце – ЗОШ №31;
                                    ІІ місце – ЗОШ №34;
                                    ІІІ місце – економічний ліцей №2.
 Ленінський район:    І місце – ЗОШ №20;
                                    ІІ місце – ЗОШ  №56;
                                    ІІІ місце – ЗОШ  №46.
 Корабельний район: І місце – ЗОШ №44;
                                    ІІ місце – ЗОШ №40;
                                                    ІІІ місце – ЗОШ №33

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців обласного етапу КВК "Юні інспектори руху"

команду Миколаївської загальноосвітньої школи №53!

Бажаємо їм успіхів і перемоги в фіналі!
Дякуємо керівнику і педагогічному колективу за створення дієвої системи підтримки й розвитку талановитих і обдарованих учнів.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

Шановний Олексію Олексійовичу!

На знак поваги й вдячності прийміть вітання з нагоди ювілею!

Ми цінуємо Ваші мудрі поради й діяльність, якою твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Висловлюємо щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро й щедрість душі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, домашнього затишку, творчих  успіхів та невичерпної наснаги!

 

Начальник управління               Ганна Іллівна Деркач
Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій!
І місце
Бессонов Богдан Олександрович, учень 11 класу ЗОШ № 19,
Гриб Олександр Іванович, учень 10 класу муніципального колегіуму
Бенюх Єгор Ігорович, учень 11 класу гімназії №2
Круковський Ярослав Олександрович,учень 10 класу гімназії №2
Єрмолаєв Олександр Андрійович, учень 7 класу муніципального колегіуму
ІІ місце
Щебетюк Валентин Олегович, учень 11 класу ЗОШ №19
Брильов Ростислав Олександрович, учень 10 класу гімназії №2
Мірошніченко Єгор Максимович, учень 9 класу муніципального колегіуму
Остремський Владислав Вікторович, учень 10 класу ЗОШ №1
Базилевський Сергій Вікторович, учень 10 класу муніципального колегіуму
Бондін Владислав Олегович, учень 9 класу гімназії №41
ІІІ місце
Шевченко Дмитро Вікторович, учень 11 класу муніципального колегіуму
Крамаренко Олексій Сергійович, учень 8 класу ЗОШ №19

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії!
10 клас
ІІ місце - Кішкар Андрій, учень 10 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце - Михалевич Олександр, учень 10 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
11 клас
ІІ місце
Коник Володимир, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
Дробіна Олег, учень 11 класу муніципального колегіуму
ІІІ місце
Хоміцевич Микита, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
Дубова Марина, учениця 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
Фрондзей Дар’я, учениця 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
Блінніков Сергій, учень 11 класу гімназії № 2

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки!
9 клас
І місце - Каменєва Юлія Максимівна, учениця муніципального колегіуму
ІІ місце - Павленко Микола Вадимович, учень муніципального колегіуму  
10 клас
І місце - Журавська Софія Олексіївна, учениця муніципального колегіуму
ІІ місце - Семененко Ганна Миколаївна, учениця муніципального колегіуму
ІІІ місце -
Петровська Юлія Олександрівнаучениця муніципального колегіуму
Михайлова Ольга Володимирівна, учениця муніципального колегіуму
Ключенко Павло Васильович, учень економічного ліцею № 2
11 клас
І місце - Галико Катерина Сергіївнаучениця муніципального колегіуму
ІІ місце -
Потапенко Максим Володимирович, учень економічного ліцею № 2
Срібранець Михайло Сергійович, учень морського ліцею ім. професора М. Александрова
ІІІ місце - Гавриш Денис Сергійович, учень ЗОШ № 19

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури!
9 клас
І місце - Бойченко Анастасія, гімназія № 41,
І місце - Романчук Наталія, ЗОШ № 57,
ІІ місце - Корнієцька Марія, гімназія № 4,
ІІ місце - Янко Карина, Перша українська гімназія імені М. Аркаса,
10 клас
І місце - Плющик Надія, гімназія № 41,
ІІ місце - Васильянц Олександра, муніципальний колегіум,
ІІ місце - Шевченко Марина, Перша українська гімназія імені М. Аркаса,
ІІ місце - Матвієнко Катерина, ЗОШ № 20,
ІІІ місце - Ткаченко Анастасія, гімназія № 3,
ІІІ місце - Середа Олена, гімназія № 2,
11 клас
І місце - Саєнко Валерія, муніципальний колегіум,
ІІ місце - Мороз Луїза, ЗОШ №22,
ІІІ місце - Литовщикова Наталія, ЗОШ №22,
ІІІ місце - Пройденко Інна, гімназія № 41

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання!
І місце
Трушина Тетяна Костянтинівна, учениця 8-го класу ЗОШ № 56;
Біленко Дар’я Сергіївна, учениця 10-го класу ЗОШ № 53;
Ткаченко Дар’я Олексіївна, учениця 11-го класу гімназії № 4;
Яников Євген Олександрович, учень 9-го класу ЗОШ № 42;
Косолапкін Павло Ігорович, учень 11-го класу ЗОШ № 42;
ІІ місце
Трушина Олена Костянтинівна, учениця 7-го класу ЗОШ № 56;
Гринь Тетяна Юріївна, учениця 9-го класу гімназії № 41;
Козлов Максим Олегович, учень 9-го класу ЗОШ № 11;
ІІІ місце
Присажнюк Олена Сергіївна, учениця 9-го класу ЗОШ № 48;
Задорожна Єлизавета Олегівна, учениця 9-го класу гімназії № 41;
Костіков Владисла Олександрович, учень 11-го класу ЗОШ № 19.

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
учасників відбіркового етапу ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2013», які пройшли в очний етап!

Гетманцев Василь Сергійовичучитель інформатики муніципального колегіуму

Колечко Ніна Костянтинівна, учитель фізики, директор ЗОШ №18

Козка Тетяна Валентинівна, учитель музики Першої української гімназії імені Миколи Аркаса

Ірклій Олена Юріївна, учитель російської мови гімназії № 2

Бажаємо колегам успіхів та перемоги в очному етапі конкурсу!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури!
8 клас
ІІ місце – Бойченко Дарина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІ місце – Асєєва Тетяна, учениця  гімназії №2 
ІІІ місце – Дяківа Орина, учениця  муніципального колегіуму
9 клас
І місце – Бойченко Анастасія, учениця  гімназії № 41
ІІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця муніципального колегіуму
ІІІ місце –  Царлова Карина, учениця  гімназії № 2
ІІІ місце – Юрик Яна, учениця  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24
ІІІ місце – Овчар Катерина, учениця  ЗОШ І -ІІІ ступенів  № 60
10 клас
І місце – Мельник Вероніка, учениця  гімназії №2
ІІ місце – Майстренко Анна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса 
ІІ місце – Краснікова Олена, учениця  муніципального колегіуму
ІІ місце – Коваленко Анастасія, учениця  морського ліцею
ІІІ місце –Лисенко Ольга, учениця економічного ліцею №1
ІІІ місце – Коваль Олександра, учениця   муніципального колегіуму
11 клас
ІІ місце – Слободенюк Юлія, учениця Першої  української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІ місце – Бернадська Юлія, учениця  морського  ліцею
ІІІ місце – Березка Любов, учениця Першої української гімназії  імені Миколи Аркаса
ІІІ місце – Савчук Анна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІІ місце – Хмелик Олена, учениця  муніципального колегіуму
ІІІ місце - Галико Катерина, учениця  муніципального колегіуму
ІІІ місце – Гагаркіна Євгенія, учениця гімназії № 2

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури
І місце
Фролов Василь Васильович, учень муніципального колегіуму;
Саваріна Тетяна Олександрівна, учениця економічного ліцею № 2.
ІІ місце
Ганусовська Вікторія Василівна, учениця муніципального колегіуму;
Пономаренко Олег Олегович, учень ЗОШ № 20;

Лонська Яна Олегівна, учениця ЗОШ № 20
ІІІ місце
Федоров Сергій Олександрович, учень ЗОШ № 19;
Гулевич Олена Вадимівна, учениця ЗОШ №11

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури!
8 клас
І місце – Бейгул Ірина, учениця ЗОШ №45
ІІ місце – Мартинюк Вікторія, учениця ЗОШ №42
9 клас
І місце – Орлова Надія, учениця ЗОШ № 45
ІІІ місце – Головіна Лейла, учениця ЗОШ №42
ІІІ місце – Шелудько Анастасія, учениця ЗОШ №19
10 клас
І місце – Сивко Остап, учень ЗОШ №42
ІІ місце – Осипова Олена, учениця ЗОШ № 35
ІІІ місце – Іпатенко Ярослав, учень гімназії №2
ІІІ місце – Алваджи Ірена, учениця економічного ліцею №2
ІІІ місце – Погорєлов Олександр, учень ЗОШ №19
11 клас
І місце – Кварацхелія Георгій, учень ЗОШ №18
ІІ місце – Тетеріна Ганна, учениця ЗОШ №19
ІІІ місце – Колоколова Дарина, учениця економічного ліцею №2

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |



Ми в соцмережах
       








Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017