Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 19
Гостей: 19
Користувачів: 0


Головна » 2012 » Вересень » 30 » Всеукраїнський конкурс "Слово про вчителя"
14:12
Всеукраїнський конкурс "Слово про вчителя"
30.09.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям, учням
Пропонуємо взяти участь у визначенні переможців Всеукраїнського конкурсу "Слово про вчителя".  Повна версія збірки збірки з роботами буде надрукована в часописі «Позакласний час» № 20 (жовтень). Надсилайте на електронну адресу редакції (osvita@ukr.net) коротке повідомлення із позначною «Слово», у якому вкажіть прізвище найкращого, на вашу думку, автора.
1 жовтня стартує Другий всеукраїнський конкурс "Слово про вчителя", мета якого - створити за допомогою учнів загальноосвітніх навчальних закладів України колективний портрет сучасного вчителя та вихователя, з’ясувати, які риси характеру та манери поведінки наставника імпонують дітям, є для них найбільш важливими та прийнятними.
Конкурс триватиме з жовтня 2012 по вересень 2013.
До участі приймаються авторські учнівські роботи (есе, вірші, вітання улюбленим учителям), надіслані до редакції в текстовому редакторі Word. Есе може бути написане як у прозовій, так і поетичній формі. Бажано творчий доробок супроводжувати фотографіями чи малюнками.
До конкурсної роботи варто додати коротку анкету учасника (прізвище та ім’я автора, його вік, клас та вказати адресу навчального закладу.
Підсумки конкурсу будуть підбиті в листопаді 2013 року. Переможці (перші три місця) отримають цифрові фотокамери та дипломи, а їхні навчальні заклади - комплекти Пам’ятних знаків «Обличчя школи - 2014».
Конкурсні роботи надсилайте на адресу: Редакція газети «Позакласний час», пр. М. Бажана, 14, кв. 7, м. Київ, 02132, з поміткою «Слово про вчителя» або електронною поштою osvita@ukr.net.
Просимо зазначену інформацію довести до відома школярів, розмістити на стендах у навчальних закладах (лист з інформацією про конкурс для розміщення на шкільному стенді додається)

Категорія: Конкурси для учнів | Переглядів: 2007 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018