Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Навчальний рік » 2015-2016 н.р.

Літне оздоровлення 2016
18.04.2016, 19:00

1. Нормативне забезпечення

Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»

Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»

Міська Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки

Наказ управління освіти від 12.04.2016 №195  "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році"

2. Літо в пришкільному таборі

Літо – це радісна пора, яку кожен школяр чекає з нетерпінням, а кожна мама чи батько – з тривожним запитанням: куди цього року відправити дитину на відпочинок, щоб вона добре відпочила, набралася сил до наступного навчання восени, набула корисних навичок та знань, зміцнила здоров`я.

З метою гармонійного поєднання цих бажань та інтересів у загальноосвітніх школах та позашкільних навчальних закладах міста будуть створені табори відпочинку з денним перебуванням.

Табори працюватимуть з 31 травня по 17 червня. У відпочинковому таборі забезпечується належний догляд за дітьми, виховний процес, їх повноцінне дозвілля, розвиток творчих здібностей та інтересів і де діти перебувають протягом дня з 8.00 до 17.00.

3.Кількість дітей, чи є обмеження

 Рішення про те, де і у який спосіб діти проводитимуть літні канікули, приймають винятково батьки учнів. Для перебування дитини в таборі за кошти батьків обмежень  не існує. Учні шкіл, на базі яких з різних об`єктивних причин не відкрито відпочинкові табори, мають можливість відвідувати табори інших шкіл. Для цього батькам необхідно звернутись до керівництва цих шкіл. Кількість пільгових дітей, які перебувають у таборі за кошти місцевого бюджету, обмежена. Це залежить від коштів, виділених міською радою.

4.Які необхідні документи для перебування в таборі

-Заява батьків або осіб що їх замінюють

-Документ, що підтверджує належність дитини до пільгової категорії. Це рішення про призначення опіки чи піклування, довідка органу соціального захисту про призначення допомоги малозабезпеченій сім`ї, про реєстрацію як внутрішньо переміщеної особи, посвідчення дитини з багатодітної сім`ї, сім`ї учасника АТО, копії грамот та дипломів (не нижче районного рівня), довідка про інвалідність або постраждалих внаслідок ЧАС, рішення педагогічної ради.

5.Пільгові категорії

 В першу чергу забезпечено організацію відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей «групи ризику», дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, талановитих та обдарованих дітей, дітей учасників АТО, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи. Такі діти будуть харчуватись у відпочинкових таборах за рахунок коштів місцевого бюджету.

6.Які заходи проводяться в таборі

На базі позашкільних навчальних закладів освіти працюють гуртки за інтересами дітей, готується проведення для шкільних таборів культурно-масових заходів.

У планах роботи таборів передбачено заходи щодо забезпечення змістовного дозвілля, національного спрямування, естетичного виховання, фізкультурно-спортивної роботи.

У шкільних таборах проходять практику кращі студенти університету ім..Сухомлинського, які вносять свої цікаві пропозиції. Крім того, зі шкільними таборами співпрацюють музеї міста, театри, кінотеатри, бібліотеки.

7.Чим займаються протягом дня

Протягом дня використовуються різноманітні форми дитячого відпочинку: екскурсії, відвідування культурно-мистецьких закладів, спартакіади, ігрові програми, конкурси, музично-розважальні програми, відпочинок на природі тощо.

8.Режим роботи табору

Табір працює з 8.00 до 17.00. Передбачено двохразове харчування (сніданок, обід) та денний сон. День розпочинається з ранкової зарядки. Протягом дня культурно-масові заходи, заняття в гуртках, ігрові програми.

Вартість харчування в день-12 грн. за кошти батьків і за кошти місцевого бюджету для пільгових категорій.

9.Нововведення

Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без знання мов немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри. Тому у 2014-2015 н.р. Міністерство освіти і науки ініціювало великий загальнонаціональний проект організації літніх мовних таборів, мета якого – підвищити рівень володіння іноземними мовами учнів навчальних закладів країни, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.

У червні 2016 року (з 9.00 до 12.00) учні загальноосвітніх навчальних закладів Миколаєва будуть удосконалювати власний рівень мовленнєвої компетентності з англійської та німецької мови у шкільних мовних таборах.

Учителі іноземних мов навчальних закладів міста підготували цікаві та насичені програми, які органічно поєднують спорт, здоровий спосіб життя, соціальну і екологічну діяльність та нову культурологічну інформацію. Оригінальні програми заходів складені з урахуванням методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України та відрізняються різноманітністю форм, серед яких проекти, круглі столи, квести, флешмоби, соціальні та екологічні акції, майстер-класи, брейн-ринги, талант- шоу  тощо.

Літні табори чекають на маленьких мешканців міста!


Додав: kolinko |
Переглядів: 2789
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license