Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Перспективний досвід » Конспекти уроків

Урок іноземної мови, проведений вчителем ЗОШ № 65, Тарановською Н.В.
03.02.2015, 18:41

Тема: Let`s play !
Підтема:Подарунки на День народження.
Мета:
Навчальна:
Повторити вивчену лексику за темами « Кольори», «Іграшки», «День народження» та активізувати її вживання в усному мовленні;
Удосконалювати навички вживання іменників у присвійному відмінку.
Повторити літери алфавіту та звуки;
Тренувати учнів у читанні, перевірка прочитаного.

Розвиваюча:
розвивати навички аудіювання та читання;
розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість, мовлення;

Виховна:
Виховувати зацікавленість до вивчення англійської мови;
Виховувати культуру спілкування;
Виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість
Виховувати творчі здібності учнів.

Обладнання та навчальні матеріали: комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійний додаток до підручника , презентація до уроку, підручник «English 2» О.Д.Карп’юк, тематичні малюнки, коробка з іграшками, ведмедик.

Хід уроку
І. Привітання. Організація класу.
– Good morning, good morning,
good morning to you.
- Good morning, good morning,
I’m glad to see you!
ІІ. Повідомлення теми уроку.
The topic of our lesson is “Happy birthday!”. Сьогодні ми з вами поговоримо про день народження та подарунки,які отримуємо чи даруємо на день народження.( Бесіда – які подарунки учні дарують друзям та батькам на день народження)

ІІІ. Фонетична хвилинка.
-Let`s start our lesson with a phonetic drill.
Look, listen and repeat the sounds:
[i ] – it, is, kiss.
[ o:l ]- doll, small , ball.
Repeat the rhyme: Це є лялька – It is a doll!
Це є м’ячик – It is a ball!
Це є мишка – It is a mouse

Біжить у будинок- Runs to its house.

IV. Уведення в іншомовну атмосферу.
Сhildren , we have a guest at our lesson. Who is this? ( This is a teddy).
His name is Tom. It is his birthday today.
How old is Tom? Listen to the rhyme. (Ex. 2, p. 77)
( Діти вивчають вірш з опорою на зразок) ( Відеододаток )
- Діти, а без чого не обходиться День народження? Як ці слова звучать англійською мовою? Пригадайте, склавши слова.

P R E S E N T

C A K E

C A R D

V.Каліграфічна хвилинка.
Учні пишуть по рядку складених слів:
Card, present, cake.

VI. Фізкультхвилинка
(Діти стають у коло, посередині якого стоїть хлопчик переодягнений у ведмедика. Вони співають рухливу пісеньку.)
Teddy bear, teddy bear turn around.
Teddy bear, teddy bear touch the ground.
Teddy bear, teddy bear touch your nose.
Teddy bear, teddy bear point to your toe
Вчитель : OK, thank you. Take your seats.

VII. Повторення вивченої лексики з теми «Іграшки» .
-Які подарунки люблять одержувати діти на День народження? They are toys, of course. Звичайно, це іграшки.
Look and say what toy is this. (діти називають назви іграшок на тематичних картках)
а)Пісня “This is a doll”
My doll is so pretty!
Her eyes are so blue,
Her cheeks are so rosy.
Her dress is so new.
(співають усім класом)

б)Гра «BINGO»

Dear children! Tom has got a surprise for us. It is a game “Bingo!” Let`s play it.
Учням роздаються листи для гри. Вчитель витягає картки з назвами іграшок по одній і називає їх, учні викреслюють названі слова. Чия картка буде закреслена повністю, той і переможець.
VIII. Повторення вивченого матеріалу з теми «Кольори»
1)Бесіда з учнями
- The toys are of different colours. Let`s remember them.
1. Це – незрілий мандарин.
Він зелений – просто green.
2. Коричневу сукню купила ця фрау.
Ми знаєм напевно:
Коричневе-brown.
3. Загубився десь мій кед,
Мій червоний кед is red.
4. Море, де стоїть «Артек»

По-англійськи буде black.

5. Для прання купила «Тайд»,
Сорочка стала білой – white.
6. Колір квітки, що люблю,
Блакитний, по-англійськи - blue.

IX. Вивчення нової мовленнєвої структури « What a …!»
Робота з підручником.
1) Аудіювання.
Ex.2 p. 74 Listen and repeat. Діти повторюють і перекладають діалог.
-Щоб передати захоплення, речення починають словами «What a … « і вимовляють підвищеною силою голосу.
- Читання звука [ w ] – what, white, where

2) Говоріння.
Ex.1 p. 76 Look and say.
X. Перевірка домашнього завдання.
( впр.4 ,с. 75, РЗ с.38 )
ХI.Закріплення вивченого матеріалу.
- А у мене в коробці є безліч подарунків. Візьміть один з них і покажіть своє захоплення, а потім привітайте Тома з його Днем народження.
Пісня «Happy birthday to you!»

XII. Домашнє завдання.
Впр.1-2, с. 77 Вчитель пояснює домашнє завдання.

XIII. Підсумок уроку.
Оцінювання учнів.
-Що нового ви сьогодні дізнались? Чого навчились?


Додав: Птичка |
Переглядів: 630
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016