Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Посібники, метод. рекомендації, дайджести, збірки » Історія, право, громадянська освіта

Історія першої половини ХХ століття в особах
10.11.2015, 11:25

31.jpgЧубукова Т. О. Історія першої половини ХХ століття в особах : навч. посіб. / Т. О. Чубукова. – К. : Педагогічна думка, 2012. – 128 с.

Текст посібника: Завантажити

Зміст навчального посібника «Історія першої половини ХХ століття в особах» висвітлює історію людства, окремих народів через долю пересічних людей і видатних постатей, адже людина є творцем, суб’єктом, а отже, основою діючою особою в історії. У посібнику розкрито сутність і значення гуманістичних цінностей і традицій українського народу, подано гуманітарно-історичну картину світу за допомогою різноманітних образів і картин з життя людей минулого.

Упровадження посібника забезпечить: створення умов для організації діяльності учнів з вивчення видатних діячів України та усвідомлення їхньої ролі в історії України. Головна мета: показати роль особистості в історії; сформувати в учнів більш повну і яскраву картину розвитку нашої держави; виховувати в учнів почуття патріотизму, почуття гордості за свою Батьківщину та її громадян.


Додав: kolinko |
Переглядів: 1103
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018