Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров`я»
11.04.2012, 19:09

З метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків з 2008 по 2011 роки учнівська молодь (67 навчальних закладів) беруть участь у міському, обласному та республіканському етапах Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». На Всеукраїнському етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» - команда «КОМП» ЗОШ № 60 у 2009 році посіла ІІІ місце в конкурсі міні-композицій, у 2010 та 2011 роках команда ЗОШ № 60 визнана призером у командному заліку.

Конкурс-фестиваль спрямований на вирішення наступних завдань:

-    набуття та засвоєння дітьми і молоддю нових знань про здоровий спосіб життя;

-  підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювання на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом тощо;

-    популяризація технологій навчання щодо формування здорового способу життя;

-    виявлення, обмін і розповсюдження кращого досвіду із запобігання негативним проявам серед дітей та молоді засобами мистецтва, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо - спортивні здібності;

-    впровадження нових форм організації змістовного дозвілля дітей та молоді.

Під час виступів на районних етапах учнями демонструвалися переваги здорового способу життя, молодь висловлювала негативне відношення до шкідливих звичок, пропонувала шляхи їх подолання. Журі відзначило: достатній рівень підготовки, підвищення загального рівня виконавської майстерності учасників літературно-музично-спортивних міні-композицій, хореографічні, вокальні та спортивні номери відповідно до тематики, тема здорового способу життя розкрита з різних сторін. Виступи учасників у рамках конкурсу літературно-музично-спортивних міні-композицій були спрямовані на популяризацію, пропаганду та роз`яснення серед молоді переваг здорового способу життя, збереження власного здоров`я та здоров`я навколишніх, відображення духовних цінностей народу. У виступах були використані літературні, музичні та спортивні елементи, сценарії виступів були авторськими та позитивними. Також командами були представленні плакати та фотографії, які за своїм змістом висвітлювали переваги здорового способу життя, фрагменти спортивних змагань, дитячих фізично-активних ігор, туристично-ексурсійних поїздок тощо. Плакати та фотороботи мали достатню художню майстерність та відрізнялися оригінальністю.

На міському етапі виступили команди – ЗОШ № 7, 19, 20, 25, 31, 48, 60, 61.Згідно з протоколами журі переможцями міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я» визнані:

І місце - ЗОШ № 60 «КОМП»;

ІІ місце – ЗОШ № 19 «Здорова молодь»;

ІІІ місце – ЗОШ № 48 «Молодь за майбутнє»,

які нагороджені грамотами та цінними призами та приймуть участь у обласному етапі 29 квітня 2012 року.


Додав: kolinko |
Переглядів: 1300
Всього коментарів: 1
1  
колиж будуть відомі результати обласного етапу?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018